Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca ciążowa - pytania, odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Ja patrze, chociaż zwykle nie oglądam. Młody sie wierci. Mi właśnie naleśniki i o dziwo placki ziemniaczane nie szkodzą, za to ciemny chleb zdradziecki jest bardzo../ muszę spróbować z tymi jagodami nawet gdzieś mam przepis.

Odnośnik do komentarza

Moje maleństwo też na samą noc zaczyna się wiercić i kopać :)))
Miłe uczucie, bo robi to z wyczuciem :) omija narządy, żeby mamę nie bolało ;)
Dziewczyny jak wyglądają Wasze śniadania, bo u mnie już po mału się pomysły wyczerpują...
Głównie to jem chleb razowy z wędliną, serem i pomiodorem; innym razem jajecznicę lub chleb z twarogiem... czasem ugotuję 1 berlinkę...
Może macie jakieś pomysły???

Odnośnik do komentarza

Ja cokolwiek zjem na śniadanie to i tak jest źle... dzisiaj zjadłam chrupki chleb zamiast razowego bo myślałam, że może to mi podnosi cukier do tego, kawałek żółtego sera i pierś gotowana na chleb, ogórek i natka pietruszki, maślanka i wynik 136. Dodam, że jeszcze 20 min chodziłam po mieszkaniu bo na spacer od momentu, w którym zemdlałam sama mam zakaz wychodzenia z domu.
Moja córka rusza się praktycznie cały czas :) szaleje ile się da ale pewnie wykorzystuje fakt, że jeszcze może :) za kilka dni podrośnie i pewnie będzie jej trudniej figlować w brzuszku :)
Dzisiaj pierwszy dzień lipca, dosłownie jestem w szoku, że ten czas tak szybko mija... Jeszcze tylko dwa miesiące i kilka dni i córeczka będzie z nami :)

Odnośnik do komentarza

Hmm...Nikusia i od czego ten cukier?;/ ja już zauważyłam, że po mlecznym z rana mam wyższy więc jem tylko kanapki.

Coś wspominałyście wczoraj o właściwościach jagód... podobnie ma też czarna porzeczka, oczywiście nie każdy lubi ten smak. Ja akurat zajadam ją ostatnio często...

Czas leci oj leci...nie wiem kiedy mi już tyle miesięcy zleciało. Wy już dziewczyny gotowe na przyjście maluszka? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5e6k5bbq5m.png

Odnośnik do komentarza

Jaaa powiem szczerze, że naprawdę nie wiem skąd te wyniki. Staram się coś działać w tym temacie, zmieniam chleb, produkty na mleczne, niemleczne, sery, gotowane mięso... To nic nie daje, po prostu moja trzustka sobie z tym nie radzi i trzeba się pogodzić, że czeka mnie insulina.
Ja dzisiaj zrobiłam kolejną partię prania ubranek mojej córeczki :) w najbliższym czasie chce zamówić wózek, łóżeczko dostanę i pewnie przywiozę je w sierpniu do domu :) no i tak zbliżamy się wielkimi krokami do godziny zero :)

Odnośnik do komentarza

Chyba faktycznie bez insuliny się nie obejdzie...ale będziesz pewniejsza, że wszystko w porządku.
Jejku ja nic nie wyprałam jeszcze ciągle sobie powtarzam "mam czas" :P ale pora powoli się za to zabierać tak naprawdę :) poukładać...i niech grzecznie czeka...bo nigdy nic nie wiadomo.
Wózek zaplanowałam zamówić teraz w lipcu...mąż będzie kilka dni dłużej w domu więc akurat. Łóżeczko mam po córce. I sporo rzeczy dostałam od szwagierki, ma 2 letniego synka więc w spadku dostaliśmy :)
Jeszcze kosmetyki i drobne pierdoły i powinno być ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5e6k5bbq5m.png

Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o wyprawkę, to mi zostało kupno wózka, chemia dla dziecka (płyny do kąpieli, maści, kremy itp), muszę też aptekę odwiedzić (podkłady poporodowe itp.) i chyba to będzie wszystko. ...

Dziewczyny jakiej firmy wózki polecacie???? Macie jakieś sprawdzone???? Ja szukam 3w1 i lekki....

Odnośnik do komentarza

Ivi ja po mleku i owsiance też mam wysoki cukier. Więc stwierdziła, że zostanę przy kanapkach.
U mnie dzisiaj cukry w normie, zjadłam nawet sałatkę z Mcdonalda z kurczakiem grillowanym i tez było w porządku. Co prawda miałam intensywny dzień i dużo chodziłam.

Co do wózków nie wiem sama jaka konkretna firma jest dobra. Teraz skoncentrowałam się bardziej na kołach i chciałam wybrać taki z nie pompowanymi kołami ,dla córki miałam bardzo ciężki wózek ;/ Chociaż się obawiam.
To moje drugie dziecko więc troszkę bardziej na luzie podchodzę.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5e6k5bbq5m.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny pisałam tutaj jakis czas temu bo tez walczylam z cukrzycą ciążowa :-) w sobote urodzilam synka 2600 i 50 cm 10 punkcikow cudowny i zdrowy z cukrem prawidlowym :-) od porodu jem wszystko (dieta karmiacej) i mierze cukier - jest super :-) TAKZE GLOWY DO GORY I BEDZIE DOBRZE!!! aaa no tez czasem troszke grzeszylam lody włoskie, serniczek... a plus... nie ma co zrzucac po diecie w cukrzycy ciazowej ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...