Skocz do zawartości
Forum

Posyłacie do żłobka państwowego?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo żłobków mam mieszane uczucia głównie z tego powodu, że dziecko jednak jest małe i może strasznie tęsknić a nie mamy 100% pewności czy zajmą się nim należycie. Dodam także, że wiele artykułów opisuje jak to dobrze wyposażone są żłobki a niestety często mija się to z prawdą. Nadmienię także, że często na jedną opiekunkę przypada zbyt duża liczba dzieci, by mogła każdemu z nich poświęcić tyle czasu ile dziecko potrzebuje. Niewiele lepiej jest z opiekunkami dziecięcymi (w kwestii zajęcia się dzieckiem) ale to inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Gość PaulinaEm

Niestety ciężko o miejsca w żłobkach państwowych- my z mężem zapisaliśmy naszego synka do żłobka prywatnego i wiecie co, odpowiada mi on. Wiadomo, jest to pewien wydatek w domowym budżecie, ale żłobek jest niedaleko naszego domu

Odnośnik do komentarza
Gość irelia333

Mój synek bawi się w warszawskim żłobku [reklama usunięta]. Długo dyskutowałam z mężem, czy w ogóle warto wysyłać syna do żłobka, ale ostatecznie podjęliśmy właściwą decyzję. Przede wszystkim w żłobku jest naprawdę sporo zabawek, których nie mamy w domu. Pufy – zabawki, wielofunkcyjne – muzyczne, artystyczne, interaktywne, do tego sporo zajęć w klimacie dwujęzycznym (angielski). Wszystkie wskazówki odnośnie planu dnia syna (higiena, inne kwestie) dotrzymywane w 100% przez opiekunki. Czasami do żłobka wchodzą pieski na dogoterapię. W cenie abonamentu konsultacje z logopedą, a to ogromny plus moim zdaniem. Jak chcesz to możemy się spotkać i porozmawiać o żłobku, bo wiem, że to jednak trudny wybór. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Klara_009

Ja posyłam swojego dziecko do prywatnego żłobka, ponieważ wiem, że zajmą się nim tam o wiele lepiej niż w państwowym. Znalazłam na ludwinoswkiej żłobek [reklama usunięta] i jestem bardzo zadowolona. Mało dzieci, więc Panie mają ciągle na wszystkich oko, fajne jedzonko,zmienne, i w razie czego na miejscu jest psycholog. . Dziecko jest dla mnie najważniejsze, wiec wole dopłacić więcej i mieć pewność, że jest w dobrych rękach :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...