Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

no Natka super
a co do awataru - o jakim mówisz?
a u nas do d... niestety bo dzieciaki chore, ja zmęczona bo m. ciągle na dyżurach albo śpi po dyżurach, problemy z karmieniem małego -wrrr
do tego wszystkiego mam poczucie że mam ciągłe zaległości w robocie bo to że codzienne robię sprzątam, piorę gotuje etc. to nie liczę chodzi o rzeczy do zrobienia inne to czasu już nie ma

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
no Natka super
a co do awataru - o jakim mówisz?
a u nas do d... niestety bo dzieciaki chore, ja zmęczona bo m. ciągle na dyżurach albo śpi po dyżurach, problemy z karmieniem małego -wrrr
do tego wszystkiego mam poczucie że mam ciągłe zaległości w robocie bo to że codzienne robię sprzątam, piorę gotuje etc. to nie liczę chodzi o rzeczy do zrobienia inne to czasu już nie ma

to tylko ja taki widzę czerwony krzyż jak w PCK wcześniej było śliczne dzieciątko

Odnośnik do komentarza

Natka08 ja zaproponowałam albumy pamiątkowe, ale takie stworzone przez dzieci. Każdy ma przynieść odbitą rączkę na kartce A4. Domalujemy łodygi i będą kwiatuszki z rączek :) robiłam już to w poprzednim przedszkolu. Koszt żaden, a gest bardzo miły. Muszę tylko zrobić pierwszą stronę. Następnie wszystkie kartki złączę w album i gotowe. Mamy 4 panie, wiec podzieliłyśmy się z jedną mamą, że ja robie dwie pierwsze strony i ona dwie. Jeżeli jakieś dziecko nie doniesie kartek z odbitą rączką, to do albumu wkładam pustą kartkę, żeny moglło to zrobić z paniami :)

Odnośnik do komentarza

super pomysł dla maluchów ja na szczęście u Nataszy się tym nie zajmuję ktoś inny jest w trójce klasowej ale ja jestem u syna w gimnazjum a tam niestety taki pomysł by nie wypalił ja staram się przez te trzy lata wymyślać coś czego jeszcze nie było i w tym roku robię takie słodkie bukiety muszę ich zrobić 20 i jeden okazalszy dla wychowawcy już kilka mam a wyglądają tak

monthly_2013_10/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_4249.jpg

monthly_2013_10/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_4250.jpg

monthly_2013_10/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_4251.jpg

monthly_2013_10/pogaduchy-o-wszystkim-i-o-niczym_4252.jpg

Odnośnik do komentarza

wiesz nie wiem czy wiesz ale mając dziecko w gimnazjum trzeba robić wszystko z wyczuciem i smakiem bo dla nich jest wszystko siarą już samo to ze muszą dać cokolwiek nie każdemu się podoba no bo co za 1 będą dawać?
my mamy fundusz klasowy na takie rzeczy składka 5 zł m-c przy 15 osobowej klasie to jest 750 zł niby nie mało ale trzeba się nagłowić by tym opędzić wszystkie uroczystości jakie imieniny wychowawcy czy dyrektora, dzień kobiet itp
i oczywiście musi to być coś nie tuzinkowego zapewniam cię ze liście klonu by nie przeszły i kwiaty z bibuły też nie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...