Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak,stroje straszne...
Wieki temu,jak chodziłam do gimnazjum,teatrzyk szkolny wystawiał 2 część"Dziadów"(grałam Guślarza):zgaszone światła,tylko kilkanaście świeczek,wszyscy na czarno,ciemne makijaże,tekst "ciemno wszędzie..." wypowiadany przez kilkanaście osób,strach się bać ;)a tu postanowili przyprowadzić przedszkolaki...nie wiem,kto był taki "mądry"-wszystkie przestraszone,jedno się popłakało:/

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ola2710
Pewnie tak,stroje straszne...
Wieki temu,jak chodziłam do gimnazjum,teatrzyk szkolny wystawiał 2 część"Dziadów"(grałam Guślarza):zgaszone światła,tylko kilkanaście świeczek,wszyscy na czarno,ciemne makijaże,tekst "ciemno wszędzie..." wypowiadany przez kilkanaście osób,strach się bać ;)a tu postanowili przyprowadzić przedszkolaki...nie wiem,kto był taki "mądry"-wszystkie przestraszone,jedno się popłakało:/

ola wcale się nie dziwię, takie rzeczy trzeba dopasować do wieku dziecka

Odnośnik do komentarza

ola całkowicie się z tobą zgadzam chociaż zdarzają się i takie które można obejrzeć z miłą chęcią nie wiem czy wy oglądacie taką bajkę "Masza i Niedźwiedź"Natasza ją uwielbia podobnie i bajeczki Maszy są super polecam no i jednak wiele bajek z naszego dziecinstwa powraca na mały ekran wiec jak ktoś chce to zawsze znajdzie coś odpowiedniego dla siebie

Odnośnik do komentarza

Natka o tak "Masza i niedźwiedź" jest świetna :) ..moja Kasia za to ostatnio jest na etapie lubienia "było sobie życie"
"jace i piraci z nibylandii " też lubią ja mniej bo owy pirat często powtarza zdanie "a niech to szlak" czy jakoś tak :/
i staram się im tego nie puszczać.

U nas dni jazdy po lekarzach teraz ..jak nie z dziewczynek któraś to ze sobą. Wczoraj ortopedę wiki zaliczyła i wg niego wszystko w porządku choć co do nóg (kostek) to nie za bardzo jestem pewna czy aby ma rację, niestety na tych butach co teraz ma to nie widać jak każde zniekształca ,kręgosłup wg niego też prosty -może faktycznie całkiem się naprostował na tym basenie.
Trzeba iść się dalej szykować na dzisiaj tym razem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki, u lekarza ok w sumie ..na szczęście wizyty w ramach typowo kontrolnych na razie wychodzą na plus ..byle do czwartku.. w czw. już tylko logopeda dziewczyn. Zakręcony tydzień jak nic.
Natka to niezłe zamówienie hehe
Margeritka a idzie znaleźć taką po polsku? bo mi już jakiś czas temu znajoma polecała ale nie potrafiłam znaleźć takiej w polskim języku.

Odnośnik do komentarza

Anaaa tylko przypadkiem nie mów córce, że nie ma szans. :-) Przedstaw jej ten wyjazd jako możliwość przeżycia ciekawej przygody. A może akurat jej się uda? Zresztą nie ćwiczy się dla nagród, a dla zdrowia i przyjemności.
Co do bajek, to córka jest jeszcze mała więc nie pozwalam jej oglądać telewizji więcej niż przez 20 -30 minut. Lubi oglądać na "abc" bajki z mojego dzieciństwa- Reksia, Bolka i Lolka, czasem Smerfy-choć akurat ta bajka jest dla niej zbyt długa i już po kilka minutach przestaje na nią patrzeć. Lubi też bajkę "Mały Miś", spokojną, pozbawioną agresji historyjkę o Misiu, jego rodzinie i przyjaciołach. Zazwyczaj oglądam te bajki razem z nią, bo ciągle zadaje pytania w stylu "a co on robi", "a po co", "a czemu"? itd. Ja jej muszę niejako objaśniać to co widzi na ekranie, potem rozmawiamy sobie na temat obejrzanych bajek. Lubi też oglądać -i te staram się jej w telewizji wyszukiwać-programy z udziałem dzieci np. "jedynkowe przedszkole".

Odnośnik do komentarza

adasaga trenerzy mówili aby nie nastawiać dziecka też na wygraną :P bo potem z kolei jest zawód wielki. więc ten kij ma dwa końce .. ja powiedziałam chyba, że nie wiadomo czy wygra czy nie ale warto pojechać i zobaczyć jak to jest gdzie indziej. Powiedziałam, ze pewnie będą i lepsi bo dłużej pływają ale ona właśnie pływa bo lubi więc luzik choć wiadomo jakby się udało na medal załapać to by była wielka radocha. Ale a nóż widelec :) trzymać kciuki możecie - nie zaszkodzi hihi
Natka no z myślą o tym tak napisałam :D
Martek hej no zapewne na takie "atrakcje" to szybko się bilety rozchodzą.

głowa mnie dziś boli jak nie wiem :/ -na szczęście jutro ostatni dzień lekarzowy i na miejscu UFF
jedyny plus, że przy okazji tych jazd zaliczyłam ciuszki i co nie co wygrzebałam w tym poszukiwane spodnie-getry dla dziewczyn.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...