Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

U nas też się właśnie rozpadało i coś wątpie aby chciało przestać a Wiki dzisiaj basen a że mąż ma 2 zmianę to będę musiała targać obie mam cichą nadzieję, że przed tą 16 godziną raczy przestać
Betty ja chyba po zapas jabłek też się zgłoszę do teściowej hihi tak nam zasmakowała -chyba przez to, że dawno nie robiłam.
Martek o widzisz to dobrze, że pojechałam bo różnie mogło być

Odnośnik do komentarza

Martek73
anaaa
nikawa wiem :) chodzi o to,że mój mężulek twierdzi,że jakby coś było to by opuchlizna była a tak to zwykłe ubicie.

Ja bym pojechała sprawdzić, bo nie zawsze jest opuchlizna.

Mój tata złamał sobie nogę i żadnej opuchlizny nie było, a i na dodatek ruszał palcami u nogi. Nawet lekarz nie był pewny czy to złamanie. Badał go chyba ze 40 minut, aż w końcu wziął do szpitala, gdzie tata od razu trafił na stół.

Martek też słyszałam ze nie było ciekawie z tego względu ze długie kolejki były do wszystkich atrakcji ale my byliśmy wieczorem i tragedii nie było trzeba było poczekać 5 - 10 minut ale spoko daliśmy radę

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Martek73
anaaa
nikawa wiem :) chodzi o to,że mój mężulek twierdzi,że jakby coś było to by opuchlizna była a tak to zwykłe ubicie.

Ja bym pojechała sprawdzić, bo nie zawsze jest opuchlizna.

Mój tata złamał sobie nogę i żadnej opuchlizny nie było, a i na dodatek ruszał palcami u nogi. Nawet lekarz nie był pewny czy to złamanie. Badał go chyba ze 40 minut, aż w końcu wziął do szpitala, gdzie tata od razu trafił na stół.

Martek też słyszałam ze nie było ciekawie z tego względu ze długie kolejki były do wszystkich atrakcji ale my byliśmy wieczorem i tragedii nie było trzeba było poczekać 5 - 10 minut ale spoko daliśmy radę

Dokładnie.
Mieliście w sumie dobrą godzinę

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Bettyy
anaa - ja ostatnio zapragnęłam być blondynką (jestem brunetką )ale kolor nawet nie wyszedł Kupiłam średni blond Szwagierka fryzjerka mówi że muszę bardzo jasny blond wtedy będzie kolor widoczny ale nie wiem czy zaryzykuje :/

Bettyy z twojego koloru przejść na blond to długa droga i stopniowa co jakiś czas o ton jaśniejszy nie da sie tak z czarnych włosów zrobić blondu wiec nie daj sie tak bo wyjdzie ci coś czego możesz żałować

Odnośnik do komentarza

Martek73
NATKA08
Martek73
anaaa
nikawa wiem :) chodzi o to,że mój mężulek twierdzi,że jakby coś było to by opuchlizna była a tak to zwykłe ubicie.

Ja bym pojechała sprawdzić, bo nie zawsze jest opuchlizna.

Mój tata złamał sobie nogę i żadnej opuchlizny nie było, a i na dodatek ruszał palcami u nogi. Nawet lekarz nie był pewny czy to złamanie. Badał go chyba ze 40 minut, aż w końcu wziął do szpitala, gdzie tata od razu trafił na stół.

Martek też słyszałam ze nie było ciekawie z tego względu ze długie kolejki były do wszystkich atrakcji ale my byliśmy wieczorem i tragedii nie było trzeba było poczekać 5 - 10 minut ale spoko daliśmy radę

Dokładnie.
Mieliście w sumie dobrą godzinę

no właśnie też tak myślę

Odnośnik do komentarza

anaaa

Jak Wam minęła niedziela? .. u nas leniwie ;) .. pogoda fajna więc spacerek sobie zrobiliśmy -dziewczynki na rowerze i rolkach druga :)

Ja mam za sobą pracowity weekend. Pogoda była wspaniała więc w sobotę wysłałam męża na całe popołudnie z dzieciaczkami na dwór a ja umyłam część okien, posprzątałam "obejście" przed domem, poukładałam ubrania w szafach (90% wywaliłam na cele dobroczynne, część na śmieci). Zrobiłam też 3 prania. W niedzielę z kolei mieliśmy roczek naszego synka. Na szczęście impreza w restauracji więc nie musiałam się mordować z organizacją przyjęcia w domu. Goście dopisali, Mały jak zwykle olśniewał wszystkich swoim uśmiechem. To już chyba ostatnia tak wielka impreza (połączyliśmy roczek Małego z urodzinami męża) potem dopiero komunie, ale to na szczęście za kilka lat.

Odnośnik do komentarza

Bettyy jeśli jesteś naturalną brunetką to wiele osób może Ci pozazdrościć takiego koloru włosów. Ja kiedyś słyszałam że natura wiedziała co robi obdarzając nas takim a nie innym kolorem włosów i w tym naturalnym jest nam najbardziej do twarzy, najbardziej pasuje nam do odcienia skóry, oprawy oczu. Ja bym nic nie zmieniała, ewentualnie jakieś rozjaśnienie poszczególnych pasemek, jakieś brązy, rudości, ale blond? Nie znam nikogo kto by dobrze wyglądał po tak diametralnej zmianie koloru włosów. Chyba że trafisz w ręce dobrego fryzjera. Ale najlepiej to przymierz kilka peruk, zobacz jakbyś w różnych odcieniach blondu wyglądała i w którym byłoby Ci najbardziej do twarzy.

Odnośnik do komentarza

adasaga3 ja mam koleżankę która z ciemnych naturalnych przeszła na jasny blond ..i dobrze Jej w nim.. na początku było dziwnie się przyzwyczaić ale teraz patrząc na zdjęcia z przed i po to po jest jej ładniej.
Pracowity weekend miałaś ale najważniejsze, że urodzinki się udały .. nas za 2 lata czeka komunia.

jutro fryzjer -trzymajcie kciuki abym wyszła zadowolona :P bo mam zamiar się poddać jego opinii
a dziś chodzę śpiąca jakbym pół nocy nie przespała .. na basenie duchota niemiłosierna aż mi się słabo momentami robiło parę razy.

Odnośnik do komentarza

O widzę, że temat na czasie? Dziś umówiłam się do mojej fryzjerki na malowanie. Wczoraj miło koleżanka mnie oświeciła, że mam mnóstwo siwych włosów. Jej reakcja była na tyle silna, że dziś było umawianie wizyty :p
Rozmawiałam dziś z Panią Dyrektor. Okazało się, że są matki, które nadużywają swojej umowy z przedszkolem i notorycznie odbierają dzieci później niż wskazuje na to ich umowa. Ona wiedziała, że ja do takich nie należę i stwierdziła, że Woźna za bardzo wzięła sobie do serca naprawianie systemu i podeszła do cytuję "nie tej mamy" :p i jak najbardziej zachęca, bym przychodziła do dzieci...
A co do obiadów. Ona murem stoi za kuchnią. Niczego nie da sie zmienić.
Jak zaczęłam temat śledzi, to stwierdziła, że to twkie malutkie kosteczko śledzi w śmietanie, a właściwie więcej tej śmietany, niż śledzia..., i że dzieci muszą poznawać wszystkie smaki.
Jak będą jeszcze kiedyś serwowane w przedszkolu (choć wątpię) to zrobię w domu szagówki, albo naleśniki.

A dziś mnie niesamowicie boli biodro. Co prawda czuję ból od wakacji, ale zawsze dało się rozchodzić. Dziś mam problem ze wstawaniem z łóżku i z chodzeniem. A najgorzej, gdy podniosłam Małą. Czy to możliwe, że od dźwigania dziecka? Hmmm...wybiorę się do lekarza.

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Bettyy
anaa - ja ostatnio zapragnęłam być blondynką (jestem brunetką )ale kolor nawet nie wyszedł Kupiłam średni blond Szwagierka fryzjerka mówi że muszę bardzo jasny blond wtedy będzie kolor widoczny ale nie wiem czy zaryzykuje :/

Bettyy z twojego koloru przejść na blond to długa droga i stopniowa co jakiś czas o ton jaśniejszy nie da sie tak z czarnych włosów zrobić blondu wiec nie daj sie tak bo wyjdzie ci coś czego możesz żałować

Moja koleżanka z ciemnych na blond u fryzjera robiła się 8 godzin.

A po miesiącu stwierdziła, że już jej się nie podoba

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

nikawa dobrze, że sprawa przedszkolna się wyjaśniła .. a śledzie oby się więcej nie pojawiły
z biodrem nie pomogę - nie mam pojęcia czy możliwe to od dźwigania dziecka -oby nic poważnego to nie było

ja się też muszę chyba do lekarki swojej przejść .. słabi mnie od wczoraj co kawałek i mdli :P .. nawet test ciążowy robiłam -na szczęście neg.

Odnośnik do komentarza

Natko to nie ja się wybieram do fryzjera tylko Anaaa. :-)
Zdradź w końcu co będziesz robić po tym szkoleniu. Bardzo mnie to intryguje co to za branża że te szkolenie AŻ TYLE trwa. Ja też jeździłam na szkolenia, ale trwały 2 tygodnie. A Ty już szkolisz się i szkolisz...
Nikawo, ja też mam, niestety, trochę siwych włosów. Ale ja nie mam jakichś pasemek itp. więc sama sobie je maluję w domu. Przed imprezą też malowałam, na olibanowy brąz.

Odnośnik do komentarza

AAa jestem i przeżyłam ;) i chyba nie jest źle (ciekawa jestem co mężulek powie bo na razie w pracy jest jeszcze)
Zdałam się na niego i mam krótko i z jednej strony dłuższe pasmo i grzywka na czoło bo do tej pory na bok miałam.. na razie jeszcze mi dziwnie bo z długich na krótko to trochę mi łyso. No i zobaczymy jak to na co dzień będzie się sprawować
adasaga3 dajesz radę sama pofarbować sobie włosy? ja w sumie nigdy samodzielnie nie próbowałam zawsze mi mama farbowała
Natka w sumie fajnie Ci z tym szkoleniem i stażem .. ja się teeraz na żadne nie łapię wiekowo albo za duże wykształcenie mam bywało ech.

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Natko to nie ja się wybieram do fryzjera tylko Anaaa. :-)
Zdradź w końcu co będziesz robić po tym szkoleniu. Bardzo mnie to intryguje co to za branża że te szkolenie AŻ TYLE trwa. Ja też jeździłam na szkolenia, ale trwały 2 tygodnie. A Ty już szkolisz się i szkolisz...
Nikawo, ja też mam, niestety, trochę siwych włosów. Ale ja nie mam jakichś pasemek itp. więc sama sobie je maluję w domu. Przed imprezą też malowałam, na olibanowy brąz.

adasaga tak masz rację pomyliło mi się myślałam o anaaa a wpisałam ciebie he he zdarza się
co do szkolenia to podzielone jest na kilka etapów
1. szkolenie interpersonalne
2. szkolenie z doradztwa zawodowego
3. ECDL core - europejski certyfikat umiejętności komputerowych
4. pracownik biurowy z elementami obsługi programów graficznych
po szkoleniu 6 miesięczny staż jak wszystko pójdzie po mojej myśli to odbędę go w Zakładzie Ochrony Przyrody i Obszarów Wiejskich w Instytucie Technologiczno Przyrodniczym wybrałam takie miejsce ze względu na wykształcenie to tak w skrócie :)

Odnośnik do komentarza

anaaa
AAa jestem i przeżyłam ;) i chyba nie jest źle (ciekawa jestem co mężulek powie bo na razie w pracy jest jeszcze)
Zdałam się na niego i mam krótko i z jednej strony dłuższe pasmo i grzywka na czoło bo do tej pory na bok miałam.. na razie jeszcze mi dziwnie bo z długich na krótko to trochę mi łyso. No i zobaczymy jak to na co dzień będzie się sprawować
adasaga3 dajesz radę sama pofarbować sobie włosy? ja w sumie nigdy samodzielnie nie próbowałam zawsze mi mama farbowała
Natka w sumie fajnie Ci z tym szkoleniem i stażem .. ja się teeraz na żadne nie łapię wiekowo albo za duże wykształcenie mam bywało ech.

anaaa szczerze to już mam dość tego szkolenia ale jak juz weszłam w ten projekt to muszę dotrwać do końca
ja do fryzjera w sobotę idę miałam wziąć ze sobą Nataszę na podcięcie grzywki ale ona ma urodziny u koleżanki w tym czasie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...