Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny, gdy tak wszystkie jak jeden mąż piszecie o deszczu przerażacie mnie. :-) U mnie padało w nocy, potem przez cały dzień ani kropla deszczu nie spadła. To był ładny, ciepły, ostatni dzień kalendarzowego lata. Ja osobiście bardzo lubię jesień, ale tą słoneczną, ciepłą, kolorową. W depresję wpędza mnie natomiast te wczesne ściemnianie się, wieczny deszcz, plucha i zimno. Wg. mnie zaraz po ciepłym kolorowym październiku powinna przyjść mroźna biała zima.

Odnośnik do komentarza

Ja pojechałam po Kubę nie padało a że późno wyjechałam to nawet kurtki nie wziełam bo to dosłownie 3-4 min drogi i tylko droga z przedszkola do samochodu a zmokłam tak się rozpadało :/
A za porządki też muszę się zabrać a z dziećmi wiadomo Nie dość że tyle rzeczy powyrzucam to i tak się z powrotem tyle nazbiera ...
Taka syzyfowa praca

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Natko, Ty mnie w kompleksy wpędzasz z tymi porządkami. Kiedy Ty znajdujesz na to czas? Córka Ci nie przeszkadza? U mnie żebym mogła jakieś papiery poprzeglądać, zrobić jakieś większe porządki musiałabym wysłać najpierw dzieci gdzieś daleko i na długo. :-) A tak a propos pracujesz zawodowo?

no sprzątać trzeba a przy dzieciach to podwójnie niestety teraz mam szkolenie i akurat miedzy jednym a drugim szkoleniem wypadła mi przerwa wiec staram sie ją wykorzystać na maksa właśnie na porządki bo zaraz po szkoleniu zaczynam staż pół roczny wiec trudniej będzie to wszystko ogarnąć

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Ja pojechałam po Kubę nie padało a że późno wyjechałam to nawet kurtki nie wziełam bo to dosłownie 3-4 min drogi i tylko droga z przedszkola do samochodu a zmokłam tak się rozpadało :/
A za porządki też muszę się zabrać a z dziećmi wiadomo Nie dość że tyle rzeczy powyrzucam to i tak się z powrotem tyle nazbiera ...
Taka syzyfowa praca

no następna bez parasola chodzi po deszczu:D

Odnośnik do komentarza

NATKA08
]

no sprzątać trzeba a przy dzieciach to podwójnie niestety teraz mam szkolenie i akurat miedzy jednym a drugim szkoleniem wypadła mi przerwa wiec staram sie ją wykorzystać na maksa właśnie na porządki bo zaraz po szkoleniu zaczynam staż pół roczny wiec trudniej będzie to wszystko ogarnąć [/quote]

Natko, ten staż to nowa praca? Kiedy zaczynasz?

Odnośnik do komentarza

Natko, no to gratulacje, nic się nie chwaliłaś że masz nową pracę (albo ja nie doczytałam). Dziś o pracę nie jest łatwo, zwłaszcza jak się ma dzieci. Zmieniłaś ostatnio pracę czy poszłaś do nowej pracy po jakiejś przerwie spowodowanej np. wychowywaniem dziecka? Do połowy listopada jest jeszcze trochę czasu, odpoczywaj a nie sprzątaj. Pamiętaj, robota nie zając, nie ucieknie. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...