Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Ula fajnie macie miłej zabawy my na ferie planujemy jakieś atrakcje i już mam w planach wyjście na pokaz iluzjonisty podobno fajne show, przedstawienie teatralne i centrum nauki Kopernik w którym byliśmy już co prawda kilka razy ale tam jest tak super ze dzieciaki nigdy sie nie nudzą
Marg ty szczęściaro ale masz dobrze z tą mamą normalnie medal musisz dla niej jakiś wykuć i to własnoręcznie :D

Odnośnik do komentarza

NATKA08
Ula fajnie macie miłej zabawy my na ferie planujemy jakieś atrakcje i już mam w planach wyjście na pokaz iluzjonisty podobno fajne show, przedstawienie teatralne i centrum nauki Kopernik w którym byliśmy już co prawda kilka razy ale tam jest tak super ze dzieciaki nigdy sie nie nudzą

Natko powiedz mi proszę czy moja Julcia nie jest za mała abyśmy się wybrali do Centrum Nauki Kopernika, bo ja dużo pozytywnych słów słyszałam o tym miejscu, ale nadal waham się z wyjazdem rodzinnym gdy może skończy 4latka (ale to dopiero za 2 lata a tam jest tak fajowooo ) :D :D :D

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

domi81
NATKA08
Ula fajnie macie miłej zabawy my na ferie planujemy jakieś atrakcje i już mam w planach wyjście na pokaz iluzjonisty podobno fajne show, przedstawienie teatralne i centrum nauki Kopernik w którym byliśmy już co prawda kilka razy ale tam jest tak super ze dzieciaki nigdy sie nie nudzą

Natko powiedz mi proszę czy moja Julcia nie jest za mała abyśmy się wybrali do Centrum Nauki Kopernika, bo ja dużo pozytywnych słów słyszałam o tym miejscu, ale nadal waham się z wyjazdem rodzinnym gdy może skończy 4latka (ale to dopiero za 2 lata a tam jest tak fajowooo ) :D :D :D

domi powiem ci tak najwięcej atrakcji w tym centrum mają raczej starsze dzieci ale to nie znaczy ze nie ma takich dla maluchów coś tam na pewno twoją Julcie zainteresuje zapewniam że nie będzie sie nudzić choć wiadomo praw fizyki nie zrozumie ale to nie znaczy ze nie będzie jej sprawiało radości patrzenie na te wszystkie eksperymenty.
Ja z Nataszą pierwszy raz byłam jak miała właśnie 2 lata było fajnie i nie nudziła sie, także spokojnie możesz sie wybrać

Odnośnik do komentarza

domi nie musisz samochodem jeździć po Wawie zawsze możesz zostawić auto na parkingu teraz wszędzie są te "parkuj i jedź" a dalej tramwajem czy metrem ja sama tak sobie planuje kiedyś jechać na taką wycieczkę i pokazać Nataszy jak jest w metrze czy w tramwaju bo ciągle tylko tym samochodem :D a ona zawsze mówi że chciałaby tak się przejechać tramwajem. Planuj sobie może na ferie to może razem się przejedziemy :)

Odnośnik do komentarza

NATKA08
domi nie musisz samochodem jeździć po Wawie zawsze możesz zostawić auto na parkingu teraz wszędzie są te "parkuj i jedź" a dalej tramwajem czy metrem ja sama tak sobie planuje kiedyś jechać na taką wycieczkę i pokazać Nataszy jak jest w metrze czy w tramwaju bo ciągle tylko tym samochodem :D a ona zawsze mówi że chciałaby tak się przejechać tramwajem. Planuj sobie może na ferie to może razem się przejedziemy :)

kochana dla mnie wyjazd do Wawy to normalnie jak podróż po księżycu. Sama to może i jeszcze ale z córcią to już nie tak łatwo nic muszę się przemóc i wybrać ale to bardziej sprzyjającej aurze.

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Ula u nas też niedzielnie no i ferie sie zaczęły nie trzeba myśleć ze jutro poniedziałek i dzieci do szkoły trzeba przygotować chociaż powiem ci ze mój syn jest załamany bo mimo że ferie on ma tyle pracy do zrobienia 30 charakterystyk musi napisać i kilka motywów z j- polskiego mają taką polonistkę która twierdzi ze wakacje i ferie nie są dzieciom potrzebne ehhh

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Natka - to pracowite ferie będzie mieć syn To dopiero w wakacje odpocznie :)
Ulla - udała się szarlotka mężowi Na pewno Mi już mąż wyjechał i na razie nie będzie obiadków męża a i dobrze było jak pojechał rano po chleb i pączusie ...

tak Bettyy czasem tak trzeba przysiąść ale potem zbiera sie tego owoce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...