Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

domi81
NATKA08

a u mnie za tydzien imprezka sie kroi na chrzciny jedziemy już nie mogę się doczekać :)

oo to fajnie, zawsze jest możliwość spotkania się z rodziną znajomymi, a to duże chrzciny będą organizowane czy bardziej kameralnie tak ?


raczej duże a my chyba wyjedziemy na cały weekend bo to 180 km w jedną stronę wiec tak na jeden dzień sie nie opłaca i ciężko

Odnośnik do komentarza

Bettyy też sie ciesze na ten wyjazd a tak apropos tych telefonów to ja aby zapobiec temu ze mała moze gdzieś zadzwonić dałam jej w pewnym momencie mój stary telefon tzn ja miałam już nowy ale tamten był całkiem dobru i grała sobie na nim robiła zdjęcia ale karta była nie aktywna i zrozumiała że ma swój więc nie może ruszać innych

Odnośnik do komentarza

Bettyy, Ulla macie rację z tym dzwonieniem, wiele dzieci fascynują telefony, nawet się człowiek tego nie spodziewa, sprytne te Wasze dzieciaczki. Ja nigdy nie zapomnę, jak Lidzia miała niecałe dwa latka, byłam u mamy w święta, tam telefon jest nisko, nikt się niczego nie spodziewał, a Malutka podbiegła znienacka i zadzwoniła na pogotowie. Jak się zorientowałam, że gdzieś dzwoni, szybko zareagowałam, ale i tak za późno. Za chwilę zadzwonił telefon i pani spytała, co się stało, bo coś rozłączyło, a ktoś z tego numeru dzwonił, bo pewnie potrzebował pomocy...o rety, przeprosiłam panią, ale na wszelki wypadek telefon u babci jest wysoko.
A dzieci to naprawdę szybko podpatrują, u nas było hasło na tableta, to dziewczynki podpatrzyły, nic nie powiedziały, po cichutku do pokoju i bajeczki. Cisza była podejrzana, więc po kąpieli wchodzę, a one oglądają bajkę....szybko nas rozpracowały. Dzieci bardzo szybko uczą się takich rzeczy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...