Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podobnie: wczoraj w nocy przeczytałam o kobiecie, która jechała autem z dwójką dzieci. Jedno, ośmioletnie z przodu, bez fotelika, drugie w .....bagażniku przykryte kartonem. Policjanci, którzy ją zatrzymali byli w szoku, a ja po prostu..przerażona zachowaniem tej pani, która nic sobie nie robiła uwag policji. Samochód był przeznaczony do jazdy tylko dwóch osób.

Odnośnik do komentarza

Bettyy
A ja nic nie wiem nie było nawet czasu wiadomości obejrzeć ...
Ale wczoraj rano tylko w Pytaniu na śniadaniu coś słyszałam o dziecku przetrzxymywanym w aucie przez 2 lata w Francji Koszmar !

masakra z tym co ludzie wyprawiają z dziećmi w głowie się nie mieści ale wichury w Europie wiały i to straszne kilkanaście osób zginęło w tym jedna Polka

Odnośnik do komentarza

Witam
jestem nowa w tym watku ,mam nadzieję że moge sie przyłaczyć.
Co do Bozego Narodzenia to faktycznie w sklepach juz wystawy z Mikołajami,czekoladki,bombki,choineczki.
Handel przede wszystkim.niestety takie czasy ze każdy z nas w domu musi sprawić aby te świeta nie były tylko tak zwanym odpękaniem lub łowieniem prezentów.magia świat z naszego dzieciństwa nie wróci juz nigdy teraz inne czasy .Już nie cieszy tak zapach pomarańczy. Ja staram się przekazać jak najwięcej z tradycji świątecznych ,wspólne przygotowania,pierwsza gwiazdka,wspólne strojenie choimki itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...