Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Daffodil

Odżywka do rzęs Revitalash - ktoś stosuje?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie kupiłam i używam od tygodnia, więc trudno mówic o efektach ale liczę, że będą widoczne. Kupiłam sobie jako nagrodę za urodzenie córy ;) Takie usprawiedliwienie mam.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqroeqddnm9ysl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aman5

JA również polecam. Nalezy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ efekty widoczne będą po około 30 dniach stosowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ramona 111

a ja miałam ta odzywkę i faktycznie jest rewelacyjna ,efekty są kosmiczne ,tylko jest jedno ale , rzęsy miałam super jak smarowałam odżywką ,kiedy mi się skończyła po jakimś czasie rzęsy powoli wracały do punktu wyjścia i to jest najgorsze ,szkoda że taka droga kusi mnie żeby znów ją kupić i jeszcze tusz ,bo warto choć na chwile być piękną i uwodzicielską babką ---pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stosowałam i efekty są rewelacyjne :) Co prawda cały proces trwa 3 miesiące i jest dość frustrujący, bo polega na tym, że wypadają Ci rzęsy, aby na ich miejsce mogły urosnąć nowe - długie. Ale cierpliwości - bo naprawdę warto :)

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja stosowałam raptem 3 tygodnie bo okazało się, że jestem w ciąży więc wymieniłam na Regenerum do rzęs. Po 3 tygodniach miałam piękne efekty :) Teraz podtrzymuje je Regenerum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko lashvolution :) Jest kilkakrotnie tańsza od revitalash, a działanie ma tak samo dobre. Mnie opakowanie wystarczyło na ponad 3 miesiące stosowania - rzęsy mi się faktycznie zagęściły i wyglądają o wiele lepiej.
Ja zazwyczaj sugeruje się opiniami innych ludzi. Prawda jest taka, że jeśli ktoś stosował to z łatwością dzieli się swoim zdaniem z innymi. Ja nie lubię stosować czegokolwiek w ciemno, no chyba, że są to leki na recepte :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...