Skocz do zawartości
Forum

Sport dla małego dziecka


Gość curry

Rekomendowane odpowiedzi

lasoteczka
Mój synek (3,5 roku) chodzi na Socatots- to takie zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 0,5 roku do 5 lat :) I jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie zasnął w samochodzie od razu po zajęciach :) Polecam dla nadaktywnych dzieci - rozładowują energię jak nic :hahaha:

Oooooo dziękuję bardzo!!!! Wreszcie coś dla Lilki :o_master:
Już szukam czy takie coś jest we Wro :D

Odnośnik do komentarza

curry
lasoteczka
Mój synek (3,5 roku) chodzi na Socatots- to takie zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 0,5 roku do 5 lat :) I jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie zasnął w samochodzie od razu po zajęciach :) Polecam dla nadaktywnych dzieci - rozładowują energię jak nic :hahaha:

Oooooo dziękuję bardzo!!!! Wreszcie coś dla Lilki :o_master:
Już szukam czy takie coś jest we Wro :D

Z tego, co się orientuję, to jest w większości miast, wejdź na socatots.pl i poszukaj Wrocławia, ale powinni być :)

Odnośnik do komentarza

lasoteczka
curry
lasoteczka
Mój synek (3,5 roku) chodzi na Socatots- to takie zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 0,5 roku do 5 lat :) I jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie zasnął w samochodzie od razu po zajęciach :) Polecam dla nadaktywnych dzieci - rozładowują energię jak nic :hahaha:

Oooooo dziękuję bardzo!!!! Wreszcie coś dla Lilki :o_master:
Już szukam czy takie coś jest we Wro :D

Z tego, co się orientuję, to jest w większości miast, wejdź na socatots.pl i poszukaj Wrocławia, ale powinni być :)

Znalazłam :) Wygląda super! I jest nawet jedna lokalizacja blisko mnie. A jak to wygląda cenowo bo na stronie nie mogę znaleźć?

Odnośnik do komentarza

curry
lasoteczka
curry

Oooooo dziękuję bardzo!!!! Wreszcie coś dla Lilki :o_master:
Już szukam czy takie coś jest we Wro :D

Z tego, co się orientuję, to jest w większości miast, wejdź na socatots.pl i poszukaj Wrocławia, ale powinni być :)

Znalazłam :) Wygląda super! I jest nawet jedna lokalizacja blisko mnie. A jak to wygląda cenowo bo na stronie nie mogę znaleźć?

Curry możesz podać linka? Bo nie wiedzieć czemu nie otwiera mi się ta strona :whistle:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
curry
Proszę :) U mnie działa.

| Socatots Polska

A tu link na Kraków
Kraków | Socatots Polska

Dziękuję :zwyrazami_milosci:

Ale i tak nie chce mi się otworzyć... No nic, w domu spróbuję, bo przyznam, że temat bardzo mnie zainteresował :)

Mnie też :) Tylko nie znam ceny niestety. Chyba spróbujemy, bo wygląda mi na to, że to nie tylko piłka nożna ale i zajęcia ogólno-sportowe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o cenę, to różnie to wygląda w różnych miastach, u nas w Kielcach kosztuje 119zł miesięcznie :) Najlepiej zadzwonić i zapytać :) Zresztą, pierwsze zajęcia tak czy siak są darmowe, można najpierw sprawdzić, czy nam się podoba :)
Naprawdę się opłaca, bo oprócz zajęć stricte piłkarskich i sportowych dzieci uczą się też liczyć, sprzątać (! :) ), rozróżniać kolory, bawią się w grupie... No i wyszaleją się przede wszystkim :) W ogóle fajna sprawa :) Ja polecam! :hot over you:

Odnośnik do komentarza

kamisiaaa
moj 5 letni synek chodzi na pile nozna dla dzieci od 5-6 lat :) swietnie tam sie wyladowuje a jest na prawde aktywnym dzieckiem :D

No właśnie od 5 lat... A te zajęcia Socatots są tez dla maluchów. Bo dla 5cio latków to się wszystko już nadaje.

Odnośnik do komentarza

Nie znałam wcześniej tego klubu. Dopiero w zeszłą sobotę odwiedzili nasze boisko osiedlowe w Krakowie w Fajnym Domu. Na prawdę super sprawa. dzieciaki i rodzice świetnie się bawili. Zabawa była na 102!!!
Maluchy dzielnie trenowały i wykonywały polecenia trenerów, którzy rewelacyjnie radzili sobie z maluchami bo mieli wyjątkowe do nich podejście.
Mój synek od soboty wstaje i pyta, kiedy znowu do nas na osiedle przyjadą.
Nie mam żadnych wątpliwości, że jest to świetna sprawa - prawdziwa aktywność fizyczna i umysłowa dla dzieciaków.
Wszystkim bardzo polecam.
Zobaczcie zdjęcia na facebook:
https://www.facebook.com/pages/Fajny-Dom/107146916015307

monthly_2013_08/sport-dla-malego-dziecka_3214.jpg

monthly_2013_08/sport-dla-malego-dziecka_3215.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja lubiłam wf. Moje dzieci też sporo się ruszają. Na razie tylko córka chodzi do szkoły, to w pierwszej klasie mieli raz w tyg. Taniec a 2x zwykły wf (jak była ładna pogoda, to często chodzili na plac zabaw). W drugiej klasie ma raz w tygodniu jeździć na lodowisko i oprócz tego też zwykły wf (nie wiem czy 1 czy 2).

W ostatnim czasie w Krakowie odkryliśmy świetne miejsce:

https://parkwola.pl/

Możńa tam skorzystać z zajęć tenisa, siatkówki plażowej czy chociażby rozpalić sobie ognisko 🙂 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/12/2022 o 12:22 PM, dkdk napisał:

Ja lubiłam wf. Moje dzieci też sporo się ruszają. Na razie tylko córka chodzi do szkoły, to w pierwszej klasie mieli raz w tyg. Taniec a 2x zwykły wf (jak była ładna pogoda, to często chodzili na plac zabaw). W drugiej klasie ma raz w tygodniu jeździć na lodowisko i oprócz tego też zwykły wf (nie wiem czy 1 czy 2).

 

a o jaki taniec [reklama usunięta] chodzi? czy to były jakieś układy wymyślane na poczekaniu przez uczniów/nauczyciela czy jakiś konkretny rodzaj tańca? sama nie miałam nigdy zajęć tanecznych na w-f i nie słyszałam żeby dzieci w szkole takowe miały

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę nie ma większych ograniczeń jeśli chodzi o zajęcia sportowe dla dzieci 😉 Wiadomo, że niektóre dziedziny wymagają pomocy instruktorów, jednak możesz zacząć już chociażby jazdy na rowerku. Pamiętaj tylko o bezpieczeństwie i zapewnij dziecku odpowiedni kask [reklama usunięta] - do wyboru jest wiele wzorów i kolorów, maluch na pewno coś wybierze.  

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...