Skocz do zawartości
Forum

Nie tylko o aborcji... dyskusje


agusia20112

Rekomendowane odpowiedzi

Insana
agusia20112
Insana

ale jako kto? a ty z tamtych okolic jesteś? fajnie masz zazdroszczę - kiedyś tam byłam z jednym chłopakiem i mi się bardzo podobało z tym że większość puby zwiedzaliśmy niż górskie szlaki ;)

sprzątać ,a raczej sprzątania nie duzo bo jest firma...takie uzupełnianie barków,kosmetyków w łazienkach,owoców itp

to chyba będzie ok zobaczysz czy ci będzie odpowiadało i czy będą uczciwi co najważniejsze :/

chyba wszystko lepsze o tego karceru -co pracowałam tam dwa dni....uf,mam nadzieję ,że babsko dostanie za swoje

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Jestem na godz 11 waszego pisania. Pewnie skończę czytać o 22. Litości nie macie :D

Iszmaona nie widziałam takich kartek. Ale. Nie podoba mi się to. Kkaplani powinni raczej mówić o wielkiej miłości Boga. Jesli ma się świadomość, że jest Ktoś kto kocha bezgranicznie mimo wszystko i oddał za mnie życie na krzy, żeby dać mi życie wieczne. I codziennie wyciąga do mnie rękę, i czeka jeśli się odwracam. I daje czas zbunowanym żeby na nowo do Niego przyszli. Jeśli mam w sercu taki obraz Boga to dbam o to żeby być blisko Niego, żeby być nieustannie w stanie łaski uswiecajacej.
Więc takie pokazywanie jaki to Bóg jest srogi i tylko czatuje żeby mi się nogą powinela i żeby mnie zgładzić to nie dla mnie.

Wieczorkiem popisze bo teraz z telefonu ciężko...

http://lbdf.lilypie.com/zF4dp1.png

http://lb2m.lilypie.com/rqmhp1.png http://lb4m.lilypie.com/Qkwup1.png

Odnośnik do komentarza

Insana
agusia20112
Insana

ale jako kto? a ty z tamtych okolic jesteś? fajnie masz zazdroszczę - kiedyś tam byłam z jednym chłopakiem i mi się bardzo podobało z tym że większość puby zwiedzaliśmy niż górskie szlaki ;)

sprzątać ,a raczej sprzątania nie duzo bo jest firma...takie uzupełnianie barków,kosmetyków w łazienkach,owoców itp

to chyba będzie ok zobaczysz czy ci będzie odpowiadało i czy będą uczciwi co najważniejsze :/

kasa ma być co dzień-to ryzyko małe

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
curry
IWA23
Curry chyba żle się napisałam,w boga nie wierzy a nauką się nie interesuje .

Są trzy odmiany ateizmu. Pierwsza to ateizm bezrefleksyjny, odpowiednik teizmu bezrefleksyjnego. Żywiołowo ktoś uznaje, że nie ma Boga, i nie zastanawia się więcej nad tym. Po drugie, jest ateizm refleksyjny: odrzucam wiarę w Boga, kierując się generalnie tym, że nie widać racji przemawiających za jego istnieniem i szukam prawd naukowych. I po trzecie, mamy ateistów semantycznych. Krótko mówiąc, ateista semantyczny uważa w ślad za ateistami starożytnej Grecji, a w czasach nowszych za Feuerbachem, Marksem, Freudem i innymi, że religia to mitologia, nad którą można się zastanawiać, skąd się wzięła, nie zaś, czy jest prawdziwa.

Jeśli ktoś w Boga nie wierzy, a nauką się nie interesuje to jest ateistą bezrefleksyjnym bądź semantycznym jeśli tylko wykazuje zainteresowanie filozoficzne w tym temacie (zakładając, że filozofia to nie nauka).

Acha,czyli osoba nie wierzaca w Boga w ogóle to ogólnie ateista.
A antysemita to on tylko jest przeciw Żydom czy cos jeszcze się pod tym kryje?
Sory że pytam ciebie a nie czytam na wiki ale ty lepiej tłumaczysz :)

Ogólnie można powiedzieć, iż antysemita jest przeciwko Żydom. Różnica między pojęciem "ateizm", a "antysemityzm" (oprócz oczywistych tematycznych różnic w pojęciach) jest taka, że ateizm nie ma nacechowania, a antysemityzm jest pojęciem pejoratywnym. Niesie ze sobą wrogość, dyskryminację i stereotypy. Pojęcie pokazuje nietolerancję.

Odnośnik do komentarza

Insana
curry
Insana

hehehe no to już mnie trochę znasz :)
można tez wysnuć tezę, że jako osoba bardzo chora obraził się na Boga tak tez się zdarza nawet w przypadkach np raka osoba wątpi w istnienie Boga nie potrafi się pogodzić z losem itp.

Nie ma to jak śniadaniowa psychologia :lup:

tak samo prawdziwa jak czyjeś wywody filozoficzne niepoparte faktami

Po tym co piszesz nie wygląda jak gdybyś przeczytała jego jakąkolwiek książkę.

Odnośnik do komentarza

a ateizm wojujący jak byś określiła?

mądrość to nie to samo co wiedza to chyba oczywiste, można być mądrym życiowo człowiekiem bez żadnego wykształcenia i można być zagubionym inteligentem nawet geniuszem to nie idzie w parze. Z resztą co mnie on obchodzi w sumie niewiele żaden autorytet w sprawach światopoglądu.

Odnośnik do komentarza

Insana
Helena
a wogole skad sie wziela wizja ze cos czlowieka czeka po smierci?

czy to nie np z takiego blahego powodu, o ktorym Hawkings powiedzial w jakims tam wywiadzie:

Nie ma życia po śmierci, nie ma nieba. To jest bajka dla ludzi którzy boją się ciemności.

ciemnosc, jako nicosc

zasugerowałam się ta oto wypowiedzią - ale z cała pewnością ja wiem i ty wiesz o kogo chodzi więc po co się czepiać /?

hahahha no sorry za wprowadzenie s na koncu-taki chochlik drukarski:D

Odnośnik do komentarza

Insana
a ateizm wojujący jak byś określiła?

mądrość to nie to samo co wiedza to chyba oczywiste, można być mądrym życiowo człowiekiem bez żadnego wykształcenia i można być zagubionym inteligentem nawet geniuszem to nie idzie w parze. Z resztą co mnie on obchodzi w sumie niewiele żaden autorytet w sprawach światopoglądu.

Czyli jednak nie przeczytałaś żadnej jego książki.

Ateizm wojujący? Masz na myśli organizację z czasów ZSRR propagującą ateizm Związek Wojujących Bezbożników? To była tylko ręka Partii Komunistycznej, a nie prawdziwy ateizm. A już na pewno nie ateizm we współczesnym wydaniu.

Odnośnik do komentarza

Helena
Insana
Helena
a wogole skad sie wziela wizja ze cos czlowieka czeka po smierci?

czy to nie np z takiego blahego powodu, o ktorym Hawkings powiedzial w jakims tam wywiadzie:

ciemnosc, jako nicosc

zasugerowałam się ta oto wypowiedzią - ale z cała pewnością ja wiem i ty wiesz o kogo chodzi więc po co się czepiać /?

hahahha no sorry za wprowadzenie s na koncu-taki chochlik drukarski:D

Przyznaj się, celowo to zrobiłaś żeby wprowadzić w błąd :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

curry
Helena
Insana

zasugerowałam się ta oto wypowiedzią - ale z cała pewnością ja wiem i ty wiesz o kogo chodzi więc po co się czepiać /?

hahahha no sorry za wprowadzenie s na koncu-taki chochlik drukarski:D

Przyznaj się, celowo to zrobiłaś żeby wprowadzić w błąd :hahaha::hahaha::hahaha:

:sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Helena
curry
Helena

hahahha no sorry za wprowadzenie s na koncu-taki chochlik drukarski:D

Przyznaj się, celowo to zrobiłaś żeby wprowadzić w błąd :hahaha::hahaha::hahaha:

:sofunny::sofunny:

tylko że to żadne wprowadzenie w błąd wszystkie mówimy o tej samej osobie. -

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...