Skocz do zawartości
Forum

W czerwcu 2013 będzie dzidzia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gunia ja miałam termin na 30 lipca, trafiłam do szpitala 3 sierpnia, młodzi lekarze byli za CC i cąły czas od badania jak tylko mi zrobili na obchodach mówili lekarzowi że CC bo dziecko duże, pierwsza ciąża i że dziecko nie wstawiło sie w kanał, ale jeden lekarz starszy stwierdził po dotykaniu mojego brzucha, że dziecko jest w kanale i czekamy na naturalny poród. Młodym lekarzom aż oczy wyszły. 7 sierpnia młody lekarz robiacy specjalizację wkurzył sie na gadanie tamtego lekarza i wpisał mi w kartę, że jak do poniedziałku nie urodzę to CC. Tak czekałam 8 sierpnia o 23:58 obudziły mnie skurcze, dziecka oczywiście nie było w kanale balansował akcja sie posuwała tzn rozwarcie było i skurcze co 3 min, ale dziecko w brzuchu i uciekało gdy mnie lekarz z rannej zmiany badał. 9 sierpnia o 8:40 urodził sie Tymek przez CC, bo nie było szans na poród naturalny (z resztą mi wody odeszły pare minut po 24:00). Jak młody sie urodzi to lekarze obstawiali przy mężu, że młody nie będzie miał 4kg, a tu 4570g nie wyglądał na kluske :) - zrobił wrażenie na personelu - był największy :)
Nie martw sie nie masz czym, wszystko będzie w porządku. A co do mięśni to moje nie wytrzymały, ale u Ciebie nie musi być tak samo - wiele kobiet po bliźniaczej ciąży nie ma takich problemów jak ja :)

Ja ide jutro do gin i jestem ciekawa ile młody ma, czy tyle co jego starszy brat w tym wieku :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Gunia 26 lutego miał 599g, powinien podwoić wagę żeby był dokładnie w 28/29tc, ale zdaje sobie sprawę że może być do tyłu o 2 tygodnie, bądź ładnie nadgoni :)
Mój pierwszy syn w 30tc ważył 1950g - sprawdziłam wiec nie martw się, księżniczka może być trochę większa :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Gunia113 nic sie nie martw najwazniejesze ze wszystko jest dobrze :) przynajmniej znasz wage bo jak ja ostatnio bylam w klinice i zapytałam o wage małego to mi lekarka powiedziala ze 'jest prawidlowa dla tego wieku ciazy' i podejzewam ze pewnie sama nie wiedziala bo to usg maja jakies prehistoryczne dlatego za jakies 2 tygodnie wybieram sie do polskiej lekarki prywatnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb7315nml35oibgv.png

Odnośnik do komentarza

cześć wszystkim...
ja dzis po wizycie u gin, mój maluszek 1100 wazy i jeszcze jakies tam drobne gramki:) ale wszystko pozatym w normie... nastepna wizyte mam 26 kwiecien, i mam miec juz ktg robione... tak to juz sie przewrocil ma glowke na dol i nozki pod zebrami tak wlasnie myslalam ze to klucie pod zebrami to od niego... rusza sie caly czas i otwieral buzke nawet bylo widac:) czas nam leci w kwietniu to juz ponad 30 tydz bedzie... :)
jak u was swiąteczne przygotowania?? ja leniuchuje w sumie to jakas salatke zrobie, galaretke z piersi kurczaka i w sumie chyba tyle reszte u jednej i drugiej mamusi czas spedzamy.. a tak wogole to jakos tych swiat nie czuje... chyba ze jakos przelotem w jakims wiekszym hipermarkecie jestem:P
milego dnia dla wszystkich:)

Odnośnik do komentarza

Chanle super, że u maluszka wszystko w porządku :), waga ładna, ale będziemy mieli różne maluszki jedne większe jedne mniejsze ciekawe jaki będzie mój :)
Co do świat ja już zrobiłam schab na wzór Amarosy :D, kiełbasa biała także już gotowa, jeszcze część czeka na upieczenie :), teraz Tymek śpi więc zabieram się za roladę z nadzieniem jajeczno-chrzanowym :D Oprócz tego ciasta babkę drożdżową, szarlotkę sypaną i chyba karpatkę albo ptysie (tu sie muszę zastanowić :D)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Ulla wspolczuje i mam nadzieje ze to tylko tymczasowe dolegliwosci ktore szybko mina.
frojdel i Chanel to widze juz u was przygotowania na swieta pełna para a ja dopiero na jutro sobie wszystko zostawiłam. 2 moje kolezanki maja przyjsc jedna zostaje na caly weekend i jeszcze para znajomych w niedziele wielkanocna szkoda ze nie spedzamy swiat w Polsce ale tutaj tez sobie zorganizowalismy nasza mała polska "rodzinke" i nawet specjalnie dla polakow w sobote bedzie swiecenie jajek ktore dla irlandczykow jest nieznana tradycja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb7315nml35oibgv.png

Odnośnik do komentarza

Zniewolona, to podobnie jak my, też spędzamy świeta z Polakami, no i Nigeryjczykami też:).Ile ja się nachodzilam za koszyczkiem tutaj, masakra. Kupilam taki srednio podobny do polskich tradycyjnych, no ale wyjścia nie było.
Ulla,mam nadzieję,że psycholog przekazał same pozytywne wiesci i tylko można się cieszyc.
Anula BW, masz USG w dniu moich urodzin. Oby też same pozytywy były.
Ja dziś wzięłam się za pieczenie,pasztet przesolilam, a keks wyszedl surowy w srodku-psuje mi się chyba piekarnik:(. Oby jutro poszlo lepiej, bo szlag mnie trafi.
Dobrego wieczorku Dziewczyny i mam nadzieję,że odpoczywacie już.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5szbmhmbvh84qd.png[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgtm5sabhz.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny byłam u gin zbadał mnie wzdłuż i wszerz po moich dolegliwościach ale wszystko w porządku i najprawdopodobniej bóle oraz dziwnie wysunięty brzuch do przodu były spowodowane tym że młody sie ustawiał główką w dół i jest tak nisko że nie dało sie mu zdjęcia 3D zrobić chowa sie w miednicy :)
Co do wagi to tak jak myślałam młody jest do tyłu w stosunku do wieku z OM:
- wg. OM jestem w 28tc i 3 dniu
- wg. usg czyli wielkości ma 34cm i jestem w 27tc
- wg. wagi Tytuska 1011g jestem w 26tc (prawidłowy wiek wg owulacji)
Jak sprawdziłam wyniki mojego pierworodnego to Tymon w 26tc ważył 927g wiec mniej od Tytuska. Termin porodu cały czas sie utrzymuje na 24.06.2013r, wiec zobaczymy jak to sie skończy, dzisiaj przyszło mi do głowy że skoro młody tak ładnie sie wstawił w kanał to jednak będzie poród naturalny.

Każda ciąża inna, ale fajnie mieć stare usg po Tymku można przypomnieć sobie tak rósł pierwszy syn :D

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Frojdel fajnie ze waga ok a z tymi terminami to ja juz nawet sie nie przejmuje bo jeden lekarz mowi ze 17 inny ze 23 i mozna zwariowac a nasze dzidzie i tak wyjda jak beda gotowe ;)
Emaran z tym koszyczkiem miałam podobnie jak sie tutaj przeprowadzilismy to szłam do swiecenia z koszyczkiem ktory byl przeznaczony do posadzenia w nim kwiatkow :p akeksem i pasztetem sie nie martw nic nikomu nie mow i napewno nikt nie zauwazy ze cos przesolone ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb7315nml35oibgv.png

Odnośnik do komentarza

Emaran witaj w klubie. Ty z kwietnia, a ja z marca ale też baranek ;) Mam nadzieję, że 9 kwietnia będzie dniem dobrych wiadomości, tak jak napisałaś :)

U mnie przygotowania do Świąt trwają. Mężulek zrobił dziś zakupy, tak więc wszystkie artykuły mamy. Zakwas na żur jest, karkówka w przyprawach czeka w zamrażalce, schabik faszerowany (z Waszego przepisu) już gotowy. Teraz biorę się za wypieki a dokładnie za biszkopt do rodzynkowca.

Gdyby nie udało mi się zajrzeć do Was to już teraz życzę Wam:

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja!

Uściski :36_15_33:

http://www.suwaczki.com/tickers/5b092n0a1812vgov.png

07.03.2010 - 14tc.

Ewa :angel_star:, 22.01.2012 - 11tc. [*] Adaś :angel_sar:
Odnośnik do komentarza

Ja również życzę Wam spokojnych, ciepłych Świąt przepełnionych miłością i nadzieją Zmartwychwstania.
Bądźcie w towarzystwie dobrych ludzi, a Wasze Maleństwa niech smakują przysmaków:).
Wszystkiego dobrego.
I pogody takiej (albo i lepszej), jaką ja mam tu +8 stopni bez śniegu i z pięknym słońcem.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5szbmhmbvh84qd.png[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09vcqgtm5sabhz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...