Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nowa mama

natusi zeob sobie test z porannego moczu, jak kiedys pisala KariKari zageszczonego, czyli pijesz ostatnie plyny okolo17 i ostatnoe siusiu o 20. Rano hcg jest najbardziej stezone.
Jak nie wyjdzie to zrob beta hcg koszt ro okolo 40 zl ale wiesz na 100%. Objawy masz podobne do moich jak bylam w pirwszej ciazy.
trzymam za Ciebie kciuki i zycze z calego serducha malenkiego dzidziusia.
KariKari napisz co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

hehe każda się chyba przekonała co do testów i od razu na betę lepiej lecieć... w końcu wynik w 100% wiarygodny :)

u mnie bez zmian - rośniemy, walczymy z upałami... wczoraj zasłabłam w Kościele, nic nie pamiętam jak mnie mąż wyprowadzał, więc cały dzień przeleżałam
dziś już jest ok...
poza tym kręgosłup dokucza i rwa kulszowa mnie niestety dopadła ale daję radę - moje maleństwo najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza

KariKari - masz rację ..... testy to Hasior i tyle ..... szkoda kasy na nie ale bez nich połowa by nie wiedziała o matkowaniu ;/ idę na betę jak do środy miesiączki nie będzie .... przepłakałam pół dnia ..... :( bo wszystkie piszecie że moje objawy wskazują na dzidzie a tu takie rozczarowanie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki. Jestem tu nowa i jestem pod wrażeniem tego forum. Taka tu miła atmosfera. Od 5 miesięcy staramy się z mężem o dzidzię i ... nic :( miesiąc temu byłam u lekarza, ten zlecił mi badania hormonów, badanie nasienia dla męża, a ja mam cały czas taką deprechę, że szok. Jesteśmy po ślubie 3,5 roku. Żałuję bardzo, że tyle zwlekaliśmy. Organizm jednak starzeje się, czas działa na niekorzyść :( Fajnie, że jesteście. Jest się do kogo wyżalić :/

Odnośnik do komentarza

Hm ... a może coś już na rzeczy jest kochana ? :) Najgorsze jest to że dla nas oczekujących każdy znak już jest nadzieją :) u mnie rano bocian siedział na słupie przed domem i nawet jego wzięłam za dobra przepowiednię, sam mężuś wołał jak go zobaczył. Aj durne my ;P co z tego jak @ znowu zawitała brrr.

Odnośnik do komentarza

Naciskalam na sutka dzis i wyplynelo cos zoltego z drugiego tez..jak zaczelam czytac na necie to masakra rak hormony moglam nie cisnac a troche mocno aciskakam jak zobaczylam ze troszke wyplywa to dosisnelam cholera..niby wysoki poziom prolaktyny i zaczelam sie zastanawiac ...i do lekarza we wtorek na badanie krwi...boze....

Odnośnik do komentarza

Zetakasie nie panikuj ! Wiesz jak to z nami kobietami ? Na razie nie wywołuj wilka z lasu.
Jeśli chodzi o normy hormonów może mi ktoś podpowiedzieć czy u mnie jest ok - przy 3 dniu cyklu (lekarz zalecił między 3, a 5 dniem)
TSH - 2, 634
prolaktyna - 15, 71
FSH - 9,39
estradiol - 75,12

progesteron - 17,49 badanie robione około 20 dnia cyklu

Odnośnik do komentarza

Witaj Edaf :)
miło że do nas dołączyłaś
co do wyników badań to mogę tylko wypowiedzieć się co do TSH - u mnie to był sygnał - najlepiej mieć do 1,5 wtedy idealny wynik dla starających się.
FSH - wg mnie troszkę powinno być większe

ale może inne dziewczynki się znają to podpowiedzą...

umów się do swojego lekarza na wizytę dokłądnie cię zbada, zrobi usg i musi być dobrze
niestety w życiu jak się chce to nie zawsze to się ma... i trzeba poczekać... życzę cierpliwości i dużo siły dla was Kochane staraczki....

Odnośnik do komentarza

Dziękuję KariKari za podpowiedź. Strasznie się przejęłam Twoją historią. Aż się poryczałam w pewnym momencie :)aż opowiadałam dla mężusia, jakie sytuacje spotykają nas wszystkich starających się :) Człowiek to taka dziwna istota. Najpierw dąży do tego żeby znaleźć jakąś pracę, później chce stworzyć warunki mieszkalne dla rodzinki, później w wieku 30 prawie lat dochodzi do wniosku, że czas powiększyć rodzinkę. I jak już podejmuje starania i nie wychodzi dopiero myśli, a trzeba było zacząć wcześniej. Na pierwszy plan rodzina, a reszta się sama ułoży. Ja mam nauczkę. Szkoda że nie doszłam do takich wniosków kilka lat wcześniej. Niech to będzie przestroga dla wszystkich odkładających plany powiększania rodziny na późnej :///

Odnośnik do komentarza

Edaf nie ma co sobie wyrzucać, że czego wcześniej nie pomyślało się o dziecku - widocznie nie był to odpowiedni czas i nie było instynktu macierzyńskiego - a dziecko bez powołania to szkoda Maluszka... dzieci potrzebują miłości a nie tego, że tak wypada z rozsądku wtedy ani my ani dzieci nie są szczęśliwe
chciałabym by moja historia była dla was motywacją, że jak się czegoś bardzo pragnie to się to spełni, trzeba być silnym, wspierać się z partnerem
Natusi trzymam Kochana kciuki by wynik bety pokazał dzidziulka... wiem jaka to radość i szczęście dlatego chciałabym bardzo byście tego doświadczyły bo opisać słowami się nie da
Natusi sto lat, sto lat, zdrówka, spełnienia marzeń oraz upragnionego dzidziusia :)

miłego dzionka Kochane i uszy do góry :) pokażmy światu że silne babki z nas, że dajemy rade i walczymy z przeciwnościami i wygrywamy :)

Odnośnik do komentarza

Kochana jesteś :) dziękuję ci za życzonka ...... idę do lekarza się zapisać i poproszę o zrobienie bety .... kiepsko się czuję KariKari .... jestem słaba,gorąco mi i jeść nie mogę ......:( mam wrażenie jakbym miała gorączkę a mam 36.6 normalną temperaturę .....;/ jej co to może być czy tak czują się kobiety w ciąży ??albo chora jestem na coś ??

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Natusi masz rację zapisz się do lekarza, a tą ciepłotą ciała to ja w sumie nie widzę zmiany sprzed ciąży tak więc tu nie doradzę
widać wyraźnie, że jesteś osłabiona...
idąc do lekarza masz pewność co jest na rzeczy
ja na takie gorąco nie wychodzę na dwór dopiero wieczorem żeby mi się znów słabo nie zrobiło.

Odnośnik do komentarza

wiesz postanowiłam iść od razu na bete ..... zapłacić raz a porządnie i bynajmniej będę wiedziała co i jak jest ..... mój lekarz jest na urlopie więc za tydzień do niego pójdę jak wszystko będzie na ciążę a jak nie na ciążę to i tak będzie trzeba się wybrać ....ale i tak zawsze pytają o bete prawda ??

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...