Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny. Ja jestem w dziwnej sytuacji, ponieważ okres mi się spóźniał i zrobiłam pierwszy test - druga kreska bardzo blada ale zauważalna, drugi test zrobiłam na drugi dzień i druga kreska bardzo bladoróżowa ale widoczna i godzinke od zrobienia tego testu dostałam tak jakby okres, który trwał około 2 dni, dziś mało co widać na podpasce. Brzuch mnie bolał troszke i nadal czasem pobolewa. Czy jest szansa że udało mi się zajść w ciążę? Jutro rano chcę zrobić test. Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia0128

Emmi dziękuję nie wiem dzisiaj strasznie mnie brzuch boli rwie mam wrażenie jak by miało mi coś wypaść jajniki na przemian bolą ale najbardziej lewy ze noga ruszyć dobrze nie mogę .... pragne_dzidziusia to może była implantacja dlatego a powtarzała teraz test ?? Może lepiej się wybierz na beta hcg da ci 100 % pewności :) trzymam kciuki za ciebie żeby to była fasolka :)

Odnośnik do komentarza

Napiszę iż mam torbiel na lewym jajniku i około miesiąc temu przez 3 tyg. brałam tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie miesiączki, ponieważ zaczęła mi "wariować".
Po tej kuracji pierwszy okres dostałam tak jakby w punkt. I zawsze mój okres wyglądał tak, że brzuch mnie bardzo bolał, że musiałam brać leki przeciwbólowe i był dość obfity, trwał około 4-5 dni. A teraz okres mi się spóźnił co oczywiście dało mi do myślenia. Ten "okres" który teraz mam jest troszkę inny po pierwsze brzuch mnie bolał ale nie aż tak mocno, nie brałam żadnych leków, dwa dni miałam krwawienie jasna krew, bez skrzepów a dziś (3 dzień) już prawie nic nie leci. Czytałam tutaj na forum, że nawet cień drugiej kreski oznacza, że ciąża jest ale boję się rozczarowania.

Odnośnik do komentarza

Pragnę_dzidziusia myślę, że to możliwe, ale najlepiej będzie jak zrobisz betę- będziesz miała całkowitą pewność. Najlepiej by było, żebyś jutro (jeśli test wyjdzie pozytywny) poszła do swojego laboratorium i sama zrobiła bHCG (o ile się nie mylę, to kosztuje to około 30-40 zł). Wynik będziesz miała albo jeszcze jutro, albo we wtorek. I wszystko będzie jasne:)
Zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie chociaż jakąś nadzieję.... :(

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Emmi dziękuję bardzo. :)
Powiem szczerze, że moja szwagierka dała mi dużą nadzieję (sama jest w ciąży) bo gdy zobaczyła mój test to powiedziała, że to na pewno ciąża, gdyż jakby nie była ciąży to nawet cień drugiej kreski by się nie pojawił a gdy dostałam "okres" to chciało mi sie płakać i byłam zawiedziona. Zobaczymy jutro rano po zrobieniu testu.

Odnośnik do komentarza

pragne_dzidziusia
nie chce ci odbierac nadzieji ale skoro mialas okres, krwawienie to boje sie ze jednak nic z tego.. ja w sobote dostalam @ a w piatek test zrobilam, na ktorym wyszedl mi cien 2 kreski i mialam nadzieje ze to tylko takie jakies 1 dniowe krwawienie. niestety dzis juz test wyszedl 100% negatywnie. zrob test jutro i daj znac. chcialabym zeby wam wszystkim sie udalo, latwiej mi wtedy miec nadzieje ze jednak kiedys sie uda..

Odnośnik do komentarza

Just.me ja też tak mam, że jak czytam, że którejś z Was się w końcu udaje, to zaczynam myśleć, że może u mnie też jeszcze nie wszystko stracone. No ale w głębi serca wiem, że w moim przypadku to niestety mało prawdopodobne. :( (wiem, wiem, musze wierzyć, ale ciężko jakos).

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Just.me ja też jakiś czas temu miałam taką dziwną kreskę i mega się cieszyłam. Pokazałam narzeczonemu i on tez był strasznie szczęśliwy. Juz myśleliśmy, że to to, a później zrobiłam jeszcze 2 testy, byłam u gin i okazało się, że lipa. Do tej pory nie wiem dlaczego ten test taki wyszedł (16 lutego taki był).

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...