Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

malutka wez sie nie przejmuj tym gadaniem.. to ze bralas anty dlugo nie robi z Ciebie bezplodnej.. lekarka tez dobra szkoda slow.. no i wlasnie nie pisz czarnych scenariuszy.. bo teraz tak naprawde potrzebny jest Ci spokoj bo organizm to wszystko odczuwa.. idz na ta kolejna bete.. zobaczysz jak ladnie przyrasta to sie uspokój :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Malutka55 nie sugeruj się testami, one mają małą czułość tym bardziej, że w moczu wolniej wzrasta poziom HCG. Ja robiłam testy na przełomie kilku dni i testy miały widoczną, ale naprawdę małą różnicę w porównaniu z tymi z poprzedniego dnia. I pamiętaj że różnie wzrasta HCG u każdej z nas. Jak się martwisz to idź na betę, ale ja bym poszła może jutro, im więcej dni różnicy, tym większą różnice w przyroście zobaczysz. I pamiętaj, spokój teraz dla Ciebie jest najważniejszy, Twoja kruszynka jest bardzo delikatna i na pewno nie będzie jej służyć zdenerwowanie mamy, głowa do góry, będzie dobrze! :)

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie tu nie bylo ale nadrobilam zaleglosci i gratuluje wszystkim ktorym sie udalo :-* a co do mnie to @ nadeszla po 36 dniach pierwszy raz w zyciu, okres dziwnie bez bolesny i dlugi w dodatku bez zadnych skrzepow wiec obawiam sie ze to wszystko mnie tam zapycha... :-\ niestety w tym miesiacu musze sobie odpuscic zabieg sprawdzenia droznosci jajowodow bo mam sesje ktorej nie moge zawalic i automatycznie przesuwam go na kolejny cykl. A ten miesiac totalny luz bez jakichkolwiek obliczen bo i tak nic z tego nie bedzie wiec odpuszczam ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3k1e47vn77.png

Odnośnik do komentarza

Hej :) ja siedzę jak na szpilkach drugi miesiąc. W tamtym okres 6 dni się spóźnił. Ale przyszedł jakoś specjalnie się nie staramy o dziecko. ale w tym cyklu totalnie opuścilismy, święta , sylwester jakoś mniej staran, ale były :) okres spóźnia się 3 dni wiem ze to jeszcze nic.. ale nie czuje się jak na okres, cykl mam rozregulowany.. zazwyczaj cykle co 32 dni. Okres miałam 12 grudnia.. wiec płodne gdzieś 26 - 31 ale mówię ciężko określić. Objawów brak, oprócz wielkiej ochoty na ryby :) ha a no i w sobotę z moim piliśmy winko które uwielbiam a wtedy było mi tak nie dobrze po nim, muliko na żołądku szok !

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny...zebyscie wiedzialy jak nas duzo tutaj jest tych czekajacych na 2 kreseczki...porozrzucanych po innych forach i obserwujacych swoje objawy...
ale ja radze nie wyszukiwac sobie objawow...daje przyklad siebie...moje objawy ciazy to - po pierwsze biegunka,pozniej bole jajnikow, bol glowy , czasami mnie cos w krzyzu zakluje , do tego te mrowienie w podbrzuszu....aaa i temperatura 37,9 ,brak jedynie bolu cyckow a okres ma przyjsc nie wiem kiedy...moze 26...28 ...nie wiem,jestem po poronieniu i normuje mi sie wszystko...zreszta nie wiem czy juz nie unormowalo i rzeczywiscie nie jestem w ciazy ;)
pozdrawiam was serdecznie i robcie najpierw test...objawy nadejda szybko.

anioleczek * 13 listopad 2014 :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...