Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość śnieżka2

i jeszcze jedno, skoro wątek jest objawach, to może będą pomocne: moje objawy do dnia pierwszej mies.:
-pobolewanie brzucha, mniej więcej od ovu do dzisiaj, czasem kłucie jajnika ( po ovu do kilka dni temu) a nigdy wczesniej tak nie maiałam
- baardzo delikatne bóle piersi, raczej sutków, ale duże mniejsze niż w pierwszej ciąży, myślałam nawet, że skoro nie bola tak mocno, to nie ma ciąży,
-częste wizyty w toalecie , bardzo częste i nie tylko siusiu mam na myśli,
Pozdrawiam, i życzę 2 kresek!:)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny jesli nie jestescie pewne wyniku testu ciazowego to mozna od razu dowiedziec sie czy to ciaza czy jednak nie idac na badanie z krwi beta hcg wynik tego samego dnia i on pokazuje 100%czy jest ciaza czy nie. Ja u siebie mialam cien drugiej kreski niby on tez oznaczal ciaze ale byl to cien wiec poszlam na bete i od razu wiedzialam ze to dzidzia juz:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza
Gość śnieżka2

będę trzymać za was, jasne!
Wyglądał tak, że wywaliłam go do kosza bo myslałam ,że negatywny. ale , za chwilę chciałam jeszcze na siłe czegoś się tam dopatrzeć , wyjęłam go :) i pod kątem/pod innym światłem zobaczyłam jakby miejsce, w którym testowa kreska powinna się pokazać, tj. dostrzegłam jabky miejsce na kreskę testową. Ale dalej myślałam że to moje urojenia, i ze ta kreska jest z automatu, na nie nasiusianym teście.

Odnośnik do komentarza
Gość śnieżka2

mało tego, dzisiejszy test na pierwszy rzut oka też nie wyszedł, ale doczytałam w ostatniej chwili, ze trzeba go odczytać po 2-5 minutach, i jak się w niego gapiłam to na pustym polu na moich oczach zaczął się pojawiać najpierw znów cień cienia, a potem coraz wraźniejszy cień i w końcu bledsza od controlnej od bez wąpliwości druga kreska!!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;)
Nie nastawiajcie się, ale też nie traćcie nadziei. Mi też kilka miesięcy temu wyszła druga kreska, ale właśnie taka jaką opisywała śnieżka2, tzn tak jakby było zaznaczone miejsce w którym powinna być kreseczka. Napaliłam się ale niestety nic z tego. Natomiast teraz zrobiłam test jeszcze przed miesiączką i wyszedł mi taki cień kreseczki, ale jednak różnił się od tego poprzedniego testu, bo ten miał minimalne zabarwienie, tamten natomiast był szarawy. dwa dni później kreseczka była już wyraźniejsza. Każdy przypadek jest inny. Wysyłanie zdjęć nic nie da, bo i tak przewidywania innych mogą się różnić od finiszu. Najlepiej powtórzyć test za kilka dni, lub tak jak radzą dziewczyny, pójść na betę ;)
Trzymam za Was kciuki ;)

Ps. moje bóle podbrzusza osłabły, domyślam się teraz że było to związane z przesileniem w pracy, bo za mało się oszczędzałam i na następny dzień dostałam w kość, teraz boli ale inaczej, tak że nie budzi obaw ;) mam nadzieję że tak zostanie, na pewno w pracy już będę bardziej na siebie uważać.

Odnośnik do komentarza
Gość śnieżka2

Chuda, myślę , ze mycha ma rację i nic nie da, że wyślesz mi zdjęcie testu. z tego co kojarzę, to powinnaś jutro dostać miesiączkę (życzę Ci by nie przyszła) ale, zrób ponowny test rano i jeśli nie będzie progresu w kolorze/intensywności zabarwienia w stosunku do testu sprzed kilku dni, to myślę, ze po prostu nastaw się spokojnie i pozytywnie na kolejny mc.
Trzymam kciuki by to nie było konieczne!

P.S. u mnie brzuch dalej pobolewa i robię się już głodna wieczorami,a to dopiero 5 tydzień...!

Odnośnik do komentarza

Śnieżka2 ja zaczęłam 6-ty tydzień i już co najmniej tydzień mam napady apetytu,więc podobnie jak Ty ;)
I coś jeszcze, zawsze potrafiłam wciągać czekoladę tonami, teraz nie mam wcale na słodkie ochoty.

Ewelinka0014 może za wcześnie zrobiłaś test, mi wyszedł dwa dni przed @ ale wszystko zależy od stężenia HCG w krwi, które rośnie w różnym tempie. Może zaczął Ci się okres, a może zauważyłaś plamienie implantacyjne. Poczekaj jeszcze 2 dni, jak okres będzie Ci się wydawał jakiś inny, powtórz test ;)

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich ja miałam podobny problem też była jasniótka kreseczka prawie nie miała barwy po paru dniach zrobiłam ponownie test i teraz jestem w 4 mc ciąży. życzę wam wszystkim aby i u was pokazywały się dwie kreseczki powodzenia wam wszystkim życzę:)

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki. Ja tak samo kilka dni temu zrobiłam test ciążowy i miałam bardzo bladą kreskę a jak wyciągłam test po paru godzinach żeby się upewnić że nie mam urojeń to druga kreska była cienka i jasno różowa ale była i to w teście z firmy Pink który jak sama marka opisuje daje 99,9% czułości na hormon HCG znowu jak dziś rano zrobiłam test po dwóch dniach dla potwierdzenia testem marki Quixx który jak się okazało ma czułość dopiero przy 25mIlu i ma być wykonany w dniu oczekiwanej @ wykazał jedną kreseczkę. wiadomo że hormon HCG może być zbyt niski na początku ciąży tak by na teście ciążowym mógł pokazać dwie kreseczki bardzo wyraźne.

No nic kobietki głowa do góry i działajmy dalej kiedyś się uda :)
PS: lepiej się nastawić że się nie udało a później bardzo miło się zaskoczyć :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Angelika 34

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa mam 34 lata i staram się o drugie dziecko od 12 miesięcy bezskutecznie
Załamanie towarzyszy mi co okes nie wiem co jest nie tak.
Okres za jeden dzień a test znów negatywny.. Co miesiąc wmawiam sobie objawy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...