Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja kiedyś na Pink teście też miałam cień kreski i niestety nie była to ciąża :/ ale za to moja przyjaciółka zrobiła test chwile przed planowana @ i wyszedł negatywnie a kilka dni później dwie piękne krechy. Teraz ma cudnego synka :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnią @ miałam 22.11.2014, owulacja 12.12.2014 (test). Dzień przed wigilią zaczęły boleć mnie piersi, ale nie tak jak przed @, sutki zrobiły się strasznie nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk, co wydało mi się podejrzane... 26.12.2014 zrobiłam pierwszy test i wyszła druga kreska bardzo blada, na drugim teście to samo, następnego dnia kolejne dwa testy i kreska już mocniejsza. W poniedziałek idę do lekarza, żeby się upewnić. I co do najczęstszych objawów - w moim przypadku nie było nic więcej, żadnego metalicznego posmaku w ustach, zniechęcenia do seksu (dopiero po teście pojawiły się opory psychiczne), dokucza mi za to od około dwóch tygodni straszna bezsenność, nie da się zasnąć, potem budzę się co chwilę. I nie jest to na pewno spowodowane stresem... Chcę jeszcze powiedzieć słowo na temat testów - nie prawdą jest, że wykrywają ciążę po 6 dniach, ja robiłam test po 8 i był negatywny, koleżanka robiła w dniu @ i też miała negatywny, a była w ciąży. Więc nie ma się co zniechęcać po pierwszym! Najlepiej powtórzyć w dzień okresu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam cykle nieregularne, ostatnią @ miałam 08.11, ale ewent. Ciąża mogłaby być z 20.12-22.12, bądź wcześniej, ale jeśli już to stawiam na te dni.
Zawsze gdy robiłam testy nie było nawet najmniejszego cienia, a w tym przypadku bardzo mnie to zastanawia. Czytałam już dużo opinii na ten temat i większość osób pisało, że nawet cień cienia, to ciąża..(bardzo wczesna) ale były też przeciwne zdania i nieliczne przypadki, że nie było dzidzi.

Odnośnik do komentarza
Gość śnieżka2

Chuda, mam podobnie, tj. okres 2.12. test robiłam jeden na razie 3 dni temu tj. w poniedziałek przy cyklach 28-31 dni (ostatnio były 31) i też nie wyszedł (tzn. pokazał się cień cienia , ale nic więcej). Myślę, że w Twoim przypadku jeszcze za wcześnie by wyszedł, więc zrób koło niedzieli. Ja ponawiam, jutro albo w sobotę jak wytrzymam, czyli w dzień planowanej @ lub na następny.
Zyczę tobie i sobie 2 kresek! :)

Odnośnik do komentarza
Gość śnieżka2

Hej, właśnie powtórzyłam test (po 4 dniach od ostatniego testu i dziiś jest dzień spodziewanej mies. przy zakładanym najdłuższym cyklu) i mam 2 kreski!!! dziewczyny, więc stara prawda znów się potwierdza, przed mies baaaaaaaaaaaardzo rzadko wychodzi pozytywny, więc testujcie w dniu lub później jeśli ktoś wytrzyma:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...