Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w niedzielę test wyszedł niejednoznacznie. Ta druga kreska bardzo słabiutko a @ dalej nie ma. Piersi coraz bardziej doskwierają więc może coś tam "rośnie". Na razie za bardzo się nie nakręcam zrobię jeszcze jutro normalny test a jak wyjdzie taki sam i nie dostanę @ to też zrobię betę.

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie dlatego poszlam na beta bo rano zrobilam test i wyszedl znowu cien cienia wiec stwierdzilam ze musze sie upewnic i albo jestem albo nie bo ta niepewnosc mnie zaczyna irytowac... Mam nadzieje ze te nasze cienie to jednak cos znacza ;)) Kasiaku trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny ktore przezywaja to co my ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, co prawda wydaje się to dziwne, ale pierwszym objawem mojej ciąży i to w ciągu pierwszego tygodnia były bolesne piersi, wtedy zaczęłam podejrzewać ciążę, choć wydawało mi się to nierealne - te wczesne objawy. Następnie po ok 2 tygodniach ból w narządach rozrodczych. Po jakimś miesiącu badanie krwi wykazało ciążę. Dodatkowo doszło zmęczenie senność, a w 9 tygodniu poroniłam. Jestem w związku z tym zdania, że trzeba obserwować swoje ciało i nie lekceważyć sygnałów. :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja tez z tych starajacych sie. Pisalam jakis czas temu, tez mialam cien cienia drugiej kreski ale niestety do dzis nic. Zastanawia mnie tylko czemu ten cien sie w ogole pojawia? U jednych dziewczyn z tego cienia po kilku dniach pokazuje sie druga gruba krecha a u innych nie...Moze mam jakies dziwne rozkminki ale tak jakos mnie to zastanawia.
Milego dnia dla Was kobietki i owocnych staran. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza

Pierwszym objawem były powiększone i bolesne piersi,mąż mi powiedział "kochanie piersi ci urosły" a ja mu na to zażartowałam "chyba jestem w ciąży"po trzech tygodniach okazało się, że ten mój żart okazał się prawdą.Poza tym męczy mnie senność, bóle w podbrzuszu,nudności,odrzuciło mnie od jedzenia nie mogę nawet obiadu ugotować bo mi śmierdzi,jem tak mało że nie mam na nic siły tylko jakiś owoc i kisiel a od pieczywa,mięsa,ziemniaków i słodyczy to mnie totalnie odrzuciło ,obecnie jestem w 7 tygodniu

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny dawno tu nie zaglądałam. Tak jak ostatnio pisałam kupiłam sobie testy owulacyjne i okazuje się że owulacje mialam między 17 a 18 oczywiście z mężem bardzo staraliśmy się w tym czasie miałam nadzieję że coś z tego będzie a tu dziś ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam śluz z krwią:-( tak jak przed@. Całkowicie mój organizm oszalał. Czemu tak ciężko jest zrobić dzidzie.

Odnośnik do komentarza

zuzaa to masz tak jak ja.. Tak to juz jest czasami. Oczywiscie przy staraniu sie o dzidzie lepiej byloby o tym obsesyjnie nie myslec ale czasem sie nieda tym bardziej jesli za kazdym razem nic z tych staran nie wychodzi.. :( gratuluje przyszlym mamom a tym z nas ktore jeszcze nie sa szybkich zzmian w tej kwesti ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja mam tylko takie redakcyjne wtrącenie, otóż redakcja chce uporządkować nasze forum, przede wszystkim stronę główną, aby było nam łatwiej się poruszać po forum i czeka na Wasze propozycje. Można je wpisywać tutaj http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu do końca sierpnia. Zmiany nie zakłócą Waszych wątków, dotyczą jedynie wątków mało używanych. Czekamy na Wasze propozycje w dziale Komunikaty.

Odnośnik do komentarza

Hej, z bardzo nie wiem gdzie szukać pomocy. Mam dość dziwne objawy i właśnie nie wiem z czym to powiązać. 9.08 miałam okres, trwał normalnie 4-5 dni. Ostatnio cykl z 31 dniowego, stał się idealnie 28 dniowy, więc to że dostałam okres trochę wcześniej niż myślałam w ogóle mnie nie zaniepokoił. po dwóch tygodniach i od razu powiem, że idealnie w okresie owulacji, zaczęłam silnie krwawić. tak jakbym znowu dostała okres. Trwało to do wczoraj. Dostałam temperatury, która utrzymuje się do dzisiaj rana i do tego okropny ból mięśnii pulsujący ból głowy oraz zawroty. Robiłam dzisiaj rano test, ale pojawiła się tylko jedna kreska. Do lekarza moge iść dopiero za dwa tyg, ponieważ jestem za granicą. Czy macie pomysł co to jest ?

Odnośnik do komentarza

hejj. mam cykle 27 28 jak w zegarku:) chce was o cos zapytac bo teraz mam troche metlik w glowie.. okres mialam 7sierpnia dlugos 5-6dni roznie.po okresie praktycznie codziennie kochalam sie z mezem 17 sierpnia byl po raz ost sex bo wyjechal za granice. przypuszczam ze od pon do czwartku wypadala owolacja bo mialam dni plodne bo bylam u gina w srode. nie wiem nie zwracalam na to uwagi bo caly czas mielismy fuksa. 23sierpnia wrocil i sex przez sobote i nd . w pon pojechalam z nim za granice i nie bylo sexu az do wczoraj srody poznym wieczorem kiedy to zauwazylam bo w sluzie i spermie krwisto rozowa krew w zasadzie to nitki krwi. nie wiem co o tym myslec?:/ prosze o szybka odpowiedz...

Odnośnik do komentarza

nie moge isc narazie do lekarza bo jestem za granica. owulacje juz mialam raczej:) 18-21 sieronia. a w srode gdy bylam u gina pow ze mam plodne dni:) bo tak jak pisalam mam cykle 27-28dni. plamienie bylo male ale widoczne zaraz po stosunku- troche nitek krwi a dzis rano temp. 36.86 a teraz 36.88

Odnośnik do komentarza

jeśli nie dostaniesz okresu, zrób test, wtedy bedziesz miała pewność, bo z tego co piszesz okres powinnaś dostać jakoś za tydzień :)
a ja ponawiam mój post
Hej, z bardzo nie wiem gdzie szukać pomocy. Mam dość dziwne objawy i właśnie nie wiem z czym to powiązać. 9.08 miałam okres, trwał normalnie 4-5 dni. Ostatnio cykl z 31 dniowego, stał się idealnie 28 dniowy, więc to że dostałam okres trochę wcześniej niż myślałam w ogóle mnie nie zaniepokoił. po dwóch tygodniach i od razu powiem, że idealnie w okresie owulacji, zaczęłam silnie krwawić. tak jakbym znowu dostała okres. Trwało to do wczoraj. Dostałam temperatury, która utrzymuje się do dzisiaj rana i do tego okropny ból mięśnii pulsujący ból głowy oraz zawroty. Robiłam dzisiaj rano test, ale pojawiła się tylko jedna kreska. Do lekarza moge iść dopiero za dwa tyg, ponieważ jestem za granicą. Czy macie pomysł co to jest ?

Odnośnik do komentarza

Fiolka tak mi przykro że nie wyszło. Trzymam kciuki za kolejny cykl.
Ja niestety dalej nic nie wiem i nie rozumiem tego co się ze mną dzieje. Robiłam kolejny test i nic nie wyszło. A @jak nie było tak nie ma.
Stwierdziłam że jak do poniedziałku nie dostanę to pójdę do lekarza niech zobaczy co się dzieje. Dziś co prawda 34 dzień cyklu i dawno już powinnam mieć @ :-(
Mój mąż trochę się zasmucił że nie pokazało drugiej kreski i boi się że może to znów poronienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...