Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość estside

Jak wybrać dobry implant piersi?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość estside

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego implantu piersi?

Jak wybrać dobrą firmę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość firmele

Każda firma ma w swojej ofercie implanty o różnej projekcji, można porównać konkretny model implantu jednej firmy z konkretnym modelem implantu innej marki, ale to już nie w tym wątku.

Wydaje mi się, ze najlepiej będzie po prostu porozmawiać sobie z lekarzem [reklama usunięta]. I niech lekarz doradzi Ci jaki wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31/10/2019 o 9:17 AM, Gość firmele napisał:

Każda firma ma w swojej ofercie implanty o różnej projekcji, można porównać konkretny model implantu jednej firmy z konkretnym modelem implantu innej marki, ale to już nie w tym wątku.

Wydaje mi się, ze najlepiej będzie po prostu porozmawiać sobie z lekarzem [reklama usunięta]. I niech lekarz doradzi Ci jaki wybrac.

Moim zdaniem to trochę zbyt duże zaufanie od lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aldona

Ja miałam zabieg, tak naprawdę podjęłam kilka kroków. Najpierw weszłam na forach w społeczność dziewczyn, ktore już były po zabiegu, bo one udzialają naprawdę cennych porad i mają doświadczenie. Moją operację wykonywała Marta Raczkowska-Muraszko z Krakowa i ona rownież pomogła mi dokonać ostatecznego wyboru. Na pewno trzeba mieć na uwadze to, że każdy ma inne warunki po prostu, dużo zależy od naszego ciała, u każdego co innego się dobrze sprawdzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pasadenna

Najlepiej dobierze implanty specjalista chirurg plastyczny. Mnie operowała dr Dorota Żukowska z łódzkiej kliniki Dermed. Piersi wyglądają idealnie, dwa rozmiary większe tak jak chciałam ale wyglądają mega naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...