Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

karola88 ja używałam testów owulacyjnych udało się i nawet wyszło, że w cyklu którym się udało owulacja spóźniła mi się 3 dni.Ja zakupiłam sobie więcej testów i jak mam cykl 28 dni to zaczełam w 10 dniu cyklu robić testy 2 razy dziennie rano np o 9;00 i wieczorem o 18;00 cały czas o tej samej porze i kiedy powinnam mieć owulacje kreska na tescie była jedna co mnie zdziwiło, ale nadal robiłam testy i w 16 dniu cyklu pojawiła się wieczorem druga kreska czyli do 24 godzin powinna byc owulacja .Zrobiłam jeszcze rano test nadal były 2 kreski a wieczorem juz była jedna, więc polecam robic 2 razy dziennie i jak pojawi sie ta druga kreska to wtedy starac się z 3 dni pod rzad;)

Klaudia dobre masz objawy czekamy na 2 kreski;)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Mamaali zobaczymy co to będzie :) już 3 dzień biorę gorącą kąpiel żeby @ przyszła, ale nic z tego, dziś mam 37dc a ostatnio miałam cykl 33 dni, dopiero 4 dni więc się nie nakręcam za bardzo bo może jeszcze nadejść :)

Odnośnik do komentarza

no i w końcu ktoś umiał odpowiedzieć o testach owulacyjnych - ja mimo starań nie stosowałam ich bo tak samo jak do testów nie miałam do nich zaufania i wolałam uwierzyć własnym wyliczeniom

Klaudia wiesz o tym, że ci dopingujemy? :)

miłego niedzielnego wieczorku dziewczynki - pocieszenie - za 5 dni znów weekendzik :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

KariKari Wiem Wiem :) Dziękuję :) Dam znać jutro co i jak :)
Ja właśnie oglądam mecz z mężusiem :)
Miłego wieczorku :) oby do piątku :)
Dbajcie mamusie i siebie i dzidzie :) a reszcie życzę owocnych starań :)

Odnośnik do komentarza

Jak tam kobietki weekend u mnie @ bardzo skąpa ...ale była .... i mega bardzo bolesna ..... jedziemy na wakacje więc może tam się coś wkula .... lekarz kazał mi się starać dla mojego nawet zdrowia .. co będzie to będzie :)a jak wam idzie staranko ?? widzę że dziewczyny coś o testach ow . piszą

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

ja tak w sumie z "głupia" kupiłam testy. 5 dni temu bardzo mnie bolał jajnik, ale że w dalszym ciągu czekam na @ po zabiegu to nie wiedziałam jak to interpretować (ale na pewno nie jako owulacje bo byłam u lekarza 12 czerwca i wtedy było jajeczko widać). A ten ból to bardziej przypisywałam że może po przytulanku mnie boli. No a w sobotę byłam u ginekolog i robiła mi usg i powiedziała, że ładnie jajeczko widać i żeby działać przez 3 dni. Ale test zrobiłam w niedzielę (2x- rano i wieczór) i dzisiaj ale pokazywało, że owulki nie ma. No i śluzu płodnego już nie mam. Więc dlatego dopytywałam jak to u Was było, czy próbowałyście z testami.
miłego poniedziałku życzę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Dziewczyny jak myślicie powtórzyć jutro lub pojutrze test?Jutro jest 7 dzień a @nadal nie ma. Nie chce iść robić badania krwi, bo nie chce się rozczarować :)
A Wy w którym dniu robicie test? ile po terminie @.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Ja na swoją dzidzię z mężem czekałam 3 lata i w końcu się udało. Jestem w 10 tyg ciąży :). Co miesiąc miałam nadzieję, że @ się nie pojawi ale niestety...rozczarowanie. W maju tego roku miałam przygodę ( podobno) z kamicą nerkową. Trafiłam na ostry dyżur na badania bo bolał mnie brzuch - lekarze stwiedzili, że "chyba" to kamień na nerce- nawet po badaniu USG nie byli do końca pewni...ech :( Pani ( młoda) lekarka zapytała przed podaniem mi ketonalu czy mogę być w ciąży? Odpowiedziałam, że staramy się z mężem o dziecko ale jeśli mogę być w ciąży to tylko tygodniowej ( zapytała, to jej odpowiedziałam ) a ona oburzona, że w takim razie to ona teraz musi badania mi zrobić z krwi bo musi być pewna. Wszystkim na oddziale ogłosiła że musi mi zrobić badanie bo ( z uśmieszkiem na ustach) pacjentka może być w "tygodniowej" ciąży. Pytałam czy wynik wyjdzie prawidłowy jeśli do zapłodnienia mogło dojść np. 5 dni temu- odpowiedziała kpiąco, że oczywiście. Po otrzymaniu badań okazało się, że wynik ciąży jest negatywny. Jaką zadowoloną minę miała lekarka kiedy mi ogłosiła, że jednak nie jestem w "tygodniowej" ciąży. Dostałam ketonal domięśniowo i antybiotyki. Kiedy przyszedł czas na @ byłam w 100% pewna, że dostanę, bo wszystko na to wskazywało- ból brzucha, piersi- jak co miesiąc. Mijały dni a ja okresu nie dostawałam. Ciąży nie brałam pod uwagę, bo przecież wynik w szpitalu wyszedł negatywny... Po 4 dniach oczekiwania zrobiłam test ciążowy- byłam pewna , że jak co miesiąc wynik będzie negatywny a brak @ spowodowany jest pewnie antybiotykami. Jakie było moje zdziwienie kiedy zobaczyłam 2 krechy- od razu pobiegłam do apteki i kupiłam jeszcze 2 testy. No i okazało się, że jednak zaszłam w ciążę ( a test z krwi hcg był zrobiony zdecydowanie za wcześnie , mój lekarz twierdzi , że aby wynik był prawdziwy trzeba go zrobić około 10 dni po zapłodnieniu ) Bardzo chciałabym jechać do tego szpitala i ten "miłej" pani doktor powiedzieć, że jednak byłam w ciąży!

Odnośnik do komentarza

ja ból brzucha mam czasami do tej pory - ale rozmawiałam z moją panią doktor i mówi, że to normalne bo macica się rozrasta.. u mnie pierwszy trymestr to było niedowierzanie i mega strach by wszystko było ok... teraz jestem spokojniejsza już ale wkręcam sobie, że już czas na ruchy dziecka - kopniaczki.... ahh te kobiety niecierpliwe na każdym kroku :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Cześć Dziewczyny :)
Melduję że u mnie nadal brak @ :)
Mój brzuch wygląda jakbym była w 6 mc :) mam taki wydęty i nadal bardzo boli :( temp. utrzymuje się 37,4.
Dużo śluzu...bardzo dużo... leci jak woda ze mnie :)
Miłego Dnia :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...