Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Orsalit

Wygraj z rybką Orsalitką

Rekomendowane odpowiedzi

Elizka skacze z radości jak nie wiem :) Tak uwielbia rysować i malować,że każdy nowy zestaw do rysowania i malowania cieszy ją tak jak mnie...buty i torebki :)) No cóż, każdy wiek rządzi się własnymi prawami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy Zwycięzcy, aby nagrody szybciej do Was dotarły chcemy wysłać je kurierem, ale do tego potrzebujemy jeszcze Waszych numerów telefonów. Prosimy zatem serdecznie o dosłanie numerów na maila konkursy@parenting.pl w tytule tak samo wpisując "Rybka Orsalitka - NICK".:23_30_126:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj dotarła do nas nagroda - baaardzo dziękujemy:-) zestawik super a orsalit też się na pewno przyda bo moi chłopcy często łapią grypę żołądkową:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo dziękujemy za nagrodę :) dzisiaj dotarła. dołączenie do zestawu Orsalitu bardzo mile mnie zaskoczyło :23_30_126:

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15894u63sq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/5b096iye2bwab0fe.png

Kiedyś będziesz... 22.08.12 (11 tc)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do nas nadal nie doszła :(
Droga Orsalitko czy możemy prosić o sprawdzenie gdzie utknęła nasza paczka ??

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do nas również jeszcze nie dotarła-ale myślę,że to wynik późnego przesłania nr telefonu

wysłałam go do Państwa dopiero 30/10 i może dlatego to opóźnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście, opóźnienie w otrzymaniu miało związek z późniejszym przesłaniem numeru telefonu bądź też przesłaniu go inna drogą niż prosiliśmy - prosiliśmy o przesłanie na maila, więc nie spodziewaliśmy się, że ktoś mógł przesłać telefon jako odpowiedź na PW i nie logowaliśmy się już bezpośrednio na forum...

W każdym razie wszystkie numery mamy odnotowane, zatem wszystkie nagrody powinny już niedługo zapukać do Waszych drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja właśnie, niepokojąc się, że nie ma jeszcze przesyłki sprawdziłam maila którego wysłałam i okazuje się, że mój numer telefonu ma za dużo cyfr:o_no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...