Skocz do zawartości
Forum

Orsalit

Użytkownik
 • Postów

  0
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta

Osiągnięcia Orsalit

0

Reputacja

 1. Rzeczywiście, opóźnienie w otrzymaniu miało związek z późniejszym przesłaniem numeru telefonu bądź też przesłaniu go inna drogą niż prosiliśmy - prosiliśmy o przesłanie na maila, więc nie spodziewaliśmy się, że ktoś mógł przesłać telefon jako odpowiedź na PW i nie logowaliśmy się już bezpośrednio na forum... W każdym razie wszystkie numery mamy odnotowane, zatem wszystkie nagrody powinny już niedługo zapukać do Waszych drzwi :)
 2. Drodzy Zwycięzcy, aby nagrody szybciej do Was dotarły chcemy wysłać je kurierem, ale do tego potrzebujemy jeszcze Waszych numerów telefonów. Prosimy zatem serdecznie o dosłanie numerów na maila konkursy@parenting.pl w tytule tak samo wpisując "Rybka Orsalitka - NICK".
 3. marionzzzProsimy o wysłanie danych na maila konkursy@parenting.pl
 4. Bardzo prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagród osoby, które jeszcze tego nie zrobiły.
 5. Poniżej zamieszczamy zwycięskie prace i jeszcze raz serdecznie gratulujemy
 6. Wszystkie prace były zachwycające, ale zasady są nieubłagane... ;) Poniżej nicki zwycięzców: anitaa84 bialadama22 gosiazar ilania kaskasto marionzzz milagros20 Misi24 paulina0022 stella Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy niezwykle utalentowanych pociech! :) Prosimy o przesyłanie danych do wysyłki nagród na maila konkursy@parenting.pl w tytule maila wpisując Rybka Orsalitka – NICK.
 7. Jakie piękne te prace! Oj jury będzie miało problem... :) Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia i zapraszamy pozostałych Rodziców i ich Pociechy do zabawy!
 8. Kochani Rodzice! Nieuchronnie zbliża się jesień, wykorzystajcie więc wolne, chłodne wieczory na zabawę ze swoją pociechą. Wspólnie z rybką Orsalitką zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody - 10 zestawów przyborów plastycznych! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wspólnie ze swoim maluchem opracować rysunek, którego bohaterką będzie rybka Orsalitka, a następnie zrobić zdjęcie pracy i umieścić je w komentarzach. Na zdjęcia czekamy w dniach 24.09-08.10.2012 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy :) Patronem konkursu i sponsorem nagród jest producent doustnego płynu nawadniającego Orsalit® Regulamin konkursu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...