Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

u Nas kicha, temp nie spada, rośnie, burwa wrrr
zaczyna pokasływać
strasznie się boję, ze to znowu uszy
mam dosyć, serdecznie, jutro zasuwamy do lekarza, aż się boję
do tego Milka szczerze dzisiaj dała spróbować Nikuni swojego soczku
cholera wykończą mnie te choróbska
szlag
spadam, humor mam do d...
i jeszcze nic na walentynki nie kupiłam, w łeb sobie idę strzelić noooooooooo

Odnośnik do komentarza

atenko, nic sie nie martw, ja tez bez prezentu a moj K sie postaral i antywalentynkowo dzis dostalam kwiatka :lol: zdrowka zycze kurcze, to zdanie cos za czesto powtarzamy... :(

u nas dobrze, Natanek u babci zostal, fajny dzionek, sloneczko, spacerek, zabawa na polku, mlauszek zastrajkowal i nie chcial spac w tym samym pokoju co starszy braciszek :sofunny: i ani jeden ani drugi nie spali po poludniu, dopiero w wozku Noas sie zdrzemnal godzinke :) a w drodze powrotnej o 19.30 zasnal w samochodzie i nadal spi, nie w pizamie bez kolacji, ale nie budze go, ewentualnie za chwile cichaczem pojde dac mu jesc i bedzie dalej spal, w ubraniu, trudno, musi odespac... :lol:

Odnośnik do komentarza

:) bo mi sie przewidziało ;-) zamiast "4" zobaczyłam "5" ale jak mnie przyjmiecie ;-) będę o kilka doświadczeń już mądrzejsza od starszych starzem i nietylko mam ;-) Co mam Wam pisać..??? Młoda jest z października 2005, na imie ma Oliwia i jest przekochanym roze smianym dzieckiem. Na prawdę dziękuję Bogu za takie szczęście. Oczywiście córusia Tatusia. Męża też posiadam ;-) jest zawowodym strażakiem ;-) A ja ... hmmm... wieczna studentka na rencie rodzinnje hahahaha jak to brzmi, no ale na dniach ide do pracy, w piątek załatwiam badania i będe pracowała na poczcie. Młoda od trzech tygodni w przedszkolu się klimatyzuje, to znaczy...zaklimatyzowała się juz pierwszego dnia, złapała jakąs infekcję więc cały zeszły tydzień siedziała z mamusią w domku ;-)

http://img239.imageshack.us/img239/4638/obraz0107438815qo3.jpghttp://bejbej.pl/suwaczek/12265.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...