Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

atena
Nikoli wczoraj po czopku gorączka spadła i dzisiaj od nowa, innych objawów towarzyszących nadal brak, więc pewnie jakaś wirusówka się wykluwa nie wiem sama, moze rzeczywiście ospa, na razie czekam co dalej http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a045.gif

Majusia kaszle jak stary gruźlik. O 3 w nocy dostała gorączki. Robiłam jej inhalacje i oklepywania. Zobaczymy wieczorkiem na kontroli, co tam u niej. Miki łobuzuje, więc domniemam, że lepiej :Histeria:

Odnośnik do komentarza

Anulka więc zdrówka dla maluchów w dalszym ciągu

miny na zdjęciach i te słodziutkie uśmieszki mają jak mój Miki jak coś zbroi
to by się zgadzało, cały czas coś broją :)
ospa moze sie zaczynac od samej temp?
niestety większość wirusówek tak się zaczyna, ospa u większości również zaczyna się gorączką, jak by kaszlała, albo miała katar to już bym była u lekarza, tymczasem czekam, już bym wolała wiedzieć, niepewność mnie zabija, a w ogóle to z natury lubię wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza

atena

niestety większość wirusówek tak się zaczyna, ospa u większości również zaczyna się gorączką, jak by kaszlała, albo miała katar to już bym była u lekarza, tymczasem czekam, już bym wolała wiedzieć, niepewność mnie zabija, a w ogóle to z natury lubię wiedzieć ;)

no tak- najgorsze nic nie wiedzieć :Smutny:
to by sie okazało,z e pomponiasta przywlokła nam ospunie

Odnośnik do komentarza

atena
Anulka więc zdrówka dla maluchów w dalszym ciągu
miny na zdjęciach i te słodziutkie uśmieszki mają jak mój Miki jak coś zbroi
to by się zgadzało, cały czas coś broją :)
ospa moze sie zaczynac od samej temp?
niestety większość wirusówek tak się zaczyna, ospa u większości również zaczyna się gorączką, jak by kaszlała, albo miała katar to już bym była u lekarza, tymczasem czekam, już bym wolała wiedzieć, niepewność mnie zabija, a w ogóle to z natury lubię wiedzieć ;)

u Mikołaja tak się zaczęło...3 dni temperatury a potem katar i kaszel :duren:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...