Skocz do zawartości
Forum

Dobry klej do buta


Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś z Was zna jakiś dobry klej,ktory sklei mi buta?
Nie opłaca mi sie go nieść do szewca(to baletki za 20 pln),ale jestem na tyle "oszczedna",ze bez walki nie wyrzuce.But całkiem dobry tylko mi delikatnie podeszwa odchodzi:smile:
Wiadomo,ze my kobitki znamy sie na wszystkim i damy ade w każdej sytuacji więc Moze i ten klej jakiś dobry i sprawdzony(nie musi byc tani) mi polecicie.

A swoją droga to Musze zapytać ile u szewca taka "przyjemność"kosztuje...

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Kropelka do butów średnio się sprawdza. Za mało 'elastyczna' jest. Sklei porządnie, ale niestety nie wytrzyma długo, bo podeszwa przy chodzeniu pracuje. Wiem, sama przerabiałam ostatnio :) Właśnie od kropelki zaczęłam i po dwóch godzinach chodzenia trzeba było znowu kleić. Kupiłam wtedy typowy klej do butów Pattex, o taki:
http://www.pattex.pl/images/stories/produkty_dro/kle_do_but_opak.png

Jak na razie chodziłam w tych butach już parę razy i trzyma jak złoto :)
Kupiłam go w Realu, już nie pamiętam dokładnie za ile, ale nie był drogi, tak koło 10 zł chyba albo i mniej :)

Odnośnik do komentarza

ja już chyba próbowałam wszystkiego patrząc na te dyskusje i wciąż nic, mamy XXI wiek i wciąż kilka klejów na rynku, to chyba jakaś zmowa szewskiego rynku, bo ja nie rozumiem tego, że żadnego dobrego kleju na ryku dla amatorów nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Gość rejeksandra

Nie pamiętam, jaki klejem kiedyś dawno temu naprawiałam buty, ale zdecydowanie za długo schnął... Ale tadam działa błyskawicznie i faktycznie jest elastyczny. Widziałam w tv reklamę, a że nie kosztuje dużo, to postanowiłam wypróbować na moich butach sportowych. No i faktycznie, buty praktycznie jak nowe w 3 minuty ;)

Odnośnik do komentarza

Ja się zawsze obawiam, że coś zepsuję przy takich naprawach, bo niby proste, ale wiadomo. Skąd mam wiedzieć, ile tego kleju należy nałożyć? I ile czasu należy odczekać przed połączeniem obydwu klejonych powierzchni po nałożeniu kleju?

Odnośnik do komentarza

Skleiłem buty i oczyściłem tą końcówkę. Wczoraj z ciekawości sprawdziłem, czy nic sie nie stało i klej jak najbardziej nadal jest płynny. Jesli chodzi o samo klejenie faktycznie łatwe i następnego dnia już mogłem w moich ulubionych butach iść na trening.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...