Skocz do zawartości
Forum

Prosimy o głosik :)


antalis

Rekomendowane odpowiedzi

75sylwia1
arisa
ankalena
anusia-stretcom

wojenka
kamka-e bobas+3

iskierka-garnier

semele01-linkbaby

margaretka-anikino

mili7774
ankalena
dziabong-bobovita

madzias-jak głosować na ten pampers bo mnie sie otwiera strona do logowania?

Serduszka rozdane na oga konkursy na śliczne parentingowe maluszki, my dalej głosujemy anonimowo, choć widzę że część się z tego wyłamała:)):in_love2:
Tam trzeba mieć konto,ale powinno się otworzyć i przekierować na zalogowanie

Dzięki za głosiki za parenting ,ale nie mam tam już zdjęcia
To nic
Aleksnadra parenting serduszko:)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
madziaas- a dlaczego nie masz już zdjęcia na parentingu, jeśli można wiedzieć

Nie wiem czy widziałaś moje zdjęcie jakie dodałam. Dwa zdjęcia w jednym,ale bardzo podobne.Dzisiaj dostałam wiadomość,że złamałam regulamin bo dałam dwa zdjęcia i je usuneli. No ok regulamin to regulamin,a ja go tak pobieżnie przeczytałam tylko. Szkoda mi punktów bo fajnie nazbierałam,ale nie chce od nowa zaczynać i dodawać fotki więc daje sobie spokój

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
75sylwia1
madziaas- a dlaczego nie masz już zdjęcia na parentingu, jeśli można wiedzieć

Nie wiem czy widziałaś moje zdjęcie jakie dodałam. Dwa zdjęcia w jednym,ale bardzo podobne.Dzisiaj dostałam wiadomość,że złamałam regulamin bo dałam dwa zdjęcia i je usuneli. No ok regulamin to regulamin,a ja go tak pobieżnie przeczytałam tylko. Szkoda mi punktów bo fajnie nazbierałam,ale nie chce od nowa zaczynać i dodawać fotki więc daje sobie spokój

szkoda, jestem ciekawa czy w takim razie inne zdjęcia o które też spór się toczył pousówają, nie wiem czemu konkursy fotograficzne zawsze takie emocje wywołują i uwalniają w ludziach najgorsze instynkty, mnie tam nie przeszkadza jak jest cos inaczej a niektórzy wiecznie pretensje.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6974
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=6975

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
madziaas
75sylwia1
madziaas- a dlaczego nie masz już zdjęcia na parentingu, jeśli można wiedzieć

Nie wiem czy widziałaś moje zdjęcie jakie dodałam. Dwa zdjęcia w jednym,ale bardzo podobne.Dzisiaj dostałam wiadomość,że złamałam regulamin bo dałam dwa zdjęcia i je usuneli. No ok regulamin to regulamin,a ja go tak pobieżnie przeczytałam tylko. Szkoda mi punktów bo fajnie nazbierałam,ale nie chce od nowa zaczynać i dodawać fotki więc daje sobie spokój

szkoda, jestem ciekawa czy w takim razie inne zdjęcia o które też spór się toczył pousówają, nie wiem czemu konkursy fotograficzne zawsze takie emocje wywołują i uwalniają w ludziach najgorsze instynkty, mnie tam nie przeszkadza jak jest cos inaczej a niektórzy wiecznie pretensje.

:brawo::brawo::brawo:
może jak by nie było nagród to było by inaczej

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczynki wpadlam zeby wam podrzucic kilka super konkursow i przy okazji jezeli juz skorzystacie, zeby prosic takze o Wasz glosik na mojego Tomusia, a wiec zaczynamy :

najpierw konkursy dla mam:

apps.facebook.com/wygrajfotelik/?code=2....7600-100001639157507|rHTD_I6SoeI0I3xtCWHWTBXXoqw

(trzeba miec facebooka)
jako ze mam problem z wyslaniem linka to po prosze o wyszukanie w rankingu zdjec 3 zdjec Marty Porcz, na jednym bedzie moj synus z tabliczka "agent Tomek", na drugim w zoltej czapeczce z zolta kaczka a na trzeciej z padem do gry :) ( czarno biale foto)

a tu jest konkurs z naprawde porzadnymi nagrodami, ale na glosy dlatego prosze o pomoc w ostatnio dodanych znajdziecie nick blackrosa i niebieskiego Tomcia
Konkurs - BabyOno

a na koniec cos nie tylko dla mam, ale dla wszystkich:

MyFinePix Poland

I tutaj tez prosze o glosiki:
Dotknij nawet najmniejszy... | MyFinePix Poland

Pozdrawiam serdecznie i licze na was:) a takze oczywiscie na glosy w konkursach parentingowych :) w podpisie mam moje fotki :P

oczywiscie za kazdy glos sie odwdziecze prosze tylko sie upomniec po oddaniu glosu ;)

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

75sylwia1
madziaas
75sylwia1
madziaas- a dlaczego nie masz już zdjęcia na parentingu, jeśli można wiedzieć

Nie wiem czy widziałaś moje zdjęcie jakie dodałam. Dwa zdjęcia w jednym,ale bardzo podobne.Dzisiaj dostałam wiadomość,że złamałam regulamin bo dałam dwa zdjęcia i je usuneli. No ok regulamin to regulamin,a ja go tak pobieżnie przeczytałam tylko. Szkoda mi punktów bo fajnie nazbierałam,ale nie chce od nowa zaczynać i dodawać fotki więc daje sobie spokój

szkoda, jestem ciekawa czy w takim razie inne zdjęcia o które też spór się toczył pousówają, nie wiem czemu konkursy fotograficzne zawsze takie emocje wywołują i uwalniają w ludziach najgorsze instynkty, mnie tam nie przeszkadza jak jest cos inaczej a niektórzy wiecznie pretensje.

Może i tak
Wiesz ja nie zrobiłam tego specjalnie,dodając myślałam że fajnie to będzie wyglądać :)
No ale;/ Pierwszy raz tak mi sie zdarzyło,że mi usuneli i mi się troche smutno zrobiło
Ale ok,głosować mogę::):

Ma ktoś konto na pampersie?

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

margaretka i daffodil moje dzisiejsze serduszka powedrowaly do Was, prosze o rewanzyk, Tomusiowezdjatka macie w moim podpisie ;)

Pozdrawiam.
P.s milo tak przed snem sobie slodkie buziaczki poogladac:* pozdrowcie dzieciaczki

ps.2 margaritka 5 minek dla buziaczka:) p.s pro foto ;) super.

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...