Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Miss Forum Parenting.pl"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

iszmaona
Afirmacja
iszmaona a może to Ty chcesz się dowartościować krytykując dziewczyny?

Nie krytykuję wyglądu przecież, tylko postawę. A to różnica. I dla jasności (bo sporo osób wyciągnęło złe wnioski) nie krytykuję również za wzięcie udziału w tej zabawie, ale za wystawianie się w bikini.
Tak jak Tobie to może się podobać, tak mnie może się nie podobać. I tak jak Ty masz prawo do pochwalania tego, tak ja mam prawo do krytyki. Podoba Ci się ok, ale dla mnie to płytkie.

Kochana, nie mówię, że mi się podoba tylko, że nie mam prawa nikomu mówić co jest dobre a co złe.

Po drugie jestem po prostu miła :wink:

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy9vvjer34y26l.png
Kiedy zapadnie zmierzch cienie otocz

Odnośnik do komentarza

Iszmaona naprawdę cieszę się, że relacja stworzona z mężem napawa Cię duma, ale litości, dlaczego swój styl życia narzucasz innym?
Już nie raz na forum wychodziło jak diametralnie czasem różnią się poglądy na wiele różnych spraw, ale dla mnie to szczyt braku kultury i tolerancji kiedy ktoś pisze 'ja robię tak, jeśli ktoś robi inaczej, to robi źle'.
Co do powodów wzięcia udziału w tym konkursie, to ja i pewnie większość dziewczyn po prostu aktywnie uczestniczą we wszelkich konkursach fotograficznych. Ja osobiście uczestniczę praktycznie w każdym, a zdjęcie w stroju nie krępuje mnie zupełnie, taki był temat konkursu.
A jeśli nawet ktoś wrzuca zdjęcie, żeby pokazać fajny biust czy ładny tyłek, to też nie mam nic przeciwko temu. Kobieta ma prawo do tego, żeby pokazywać swoje mocne strony, nieważne czy jest w rozmiarze S czy XL.
Jesteś odmiennego zdania, w porządku, ale sugeruję popracowanie nad tolerancją. Jeśli chcesz umoralniać, droga wolna, ale jestem pewna, że znajdziesz ku temu lepsze miejsca, niekoniecznie w wątku konkursowym.

Odnośnik do komentarza

Nie, tylko sugeruję żebyś nie zaprzątała sobie głowy cudzym poczuciem moralności. Uważam (nie mówię, że tak ma być), że czasem trzeba niektóre rzeczy po prostu przemilczeć, a swoje pomyśleć zamiast od razu wdawać się w niepotrzebną i nie koniecznie miła wymianę zdań. Czy widząc niestosownie ubraną dziewczynę na ulicy podchodzisz do niej i wyrażasz swoją opinię na jej temat czy to Internet dodaje Ci odwagi?

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy9vvjer34y26l.png
Kiedy zapadnie zmierzch cienie otocz

Odnośnik do komentarza

iszmaona
No widzę właśnie, że nie rozumiesz, skoro uważasz, że kobiety mogą być albo prawie nagie albo ubrane w najgorsze łachmany i nie ma nic pomiędzy. Spróbuje więc łopatologicznie:

Pokazywanie się w bikini i wzajemne ochy i ach to dla mnie płytkie.
Sukienki, obcasy (są tu takie), fotki normalne, i wszystko co jest związane z ubiorem (nie bielizną, nie strojem kąpielowym) jest ok (dla mnie, dla ciebie nie musi).
A co z jakąś dozą tajemniczości? W XXI wieku nie ma już miejsca na intymność, zachowywanie pewnych spraw dla siebie, ukochanej osoby?

Nikt twego zdjęcia prawie nagiego czy nawet w ubraniu nie dał więc nie naruszył twej tajemniczości i swą intymność masz dalej zachowaną dla ukochanej osoby.
O innych się nie bój nikt w rękaw płakać ci nie będzie że stracił tajemniczość.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Iszmaona naprawdę cieszę się, że relacja stworzona z mężem napawa Cię duma, ale litości, dlaczego swój styl życia narzucasz innym?
Już nie raz na forum wychodziło jak diametralnie czasem różnią się poglądy na wiele różnych spraw, ale dla mnie to szczyt braku kultury i tolerancji kiedy ktoś pisze 'ja robię tak, jeśli ktoś robi inaczej, to robi źle'.
taki był temat konkursu.

nie taki był temat tego konkursu. Bikini było jedynie sugestią.
Dla mnie brakiem kultury jest obśmiewanie innego niż własne zdania - a to na wstępie zrobiłyście, i nadal robicie. Tolerancja? Wykaż tolerancję szanując moje zdanie.

Iwa
z tobą to szkoda dyskutować.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Daffodil
Iszmaona naprawdę cieszę się, że relacja stworzona z mężem napawa Cię duma, ale litości, dlaczego swój styl życia narzucasz innym?
Już nie raz na forum wychodziło jak diametralnie czasem różnią się poglądy na wiele różnych spraw, ale dla mnie to szczyt braku kultury i tolerancji kiedy ktoś pisze 'ja robię tak, jeśli ktoś robi inaczej, to robi źle'.
taki był temat konkursu.

nie taki był temat tego konkursu. Bikini było jedynie sugestią.
Dla mnie brakiem kultury jest obśmiewanie innego niż własne zdania - a to na wstępie zrobiłyście, i nadal robicie. Tolerancja? Wykaż tolerancję szanując moje zdanie.

Iwa
z tobą to szkoda dyskutować.

Twoje zdanie jak najbardziej szanuję. Ale zupełnie nie rozumiem dlaczego uważasz, że masz prawo pouczać i umoralniać dorosłe osoby? Ja nie wpycham się z butami w Twoje życie, dlaczego miałabym Tobie, obcej osobie na coś takiego pozwolić i to przemilczeć?

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Inkaaa
No ręce i cycki opadają :sofunny: iszamona jak Ci się coś nie podoba to proponuję nie wchodziuć tutaj i po sprawie :]

dzięki za radę, sama wpadłam na to, ze nie ma tu miejsca na osobę z tak staroświeckimi poglądami :hahaha:

Szkoda, że nie wpadłaś na to pisząc swojego pierwszego posta tutaj :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Wzajemne ochy i achy? O czym Ty piszesz?A ty nigdy nikomu nigdy nie skomentowałaś zdjęcia? To co piszesz to już na prawdę staję się nudne.Skoro Ci nie pasuje że kobitki się pokazują tutaj w bikoni, w szortach, na goło,w prześcieradłach itd, po prostu nie wchodź i nie patrz ;)

Kurka jakiegoś golasa i prześcieradło chyba przegapiłam :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Daffodil rozumiem, że możesz czuć się urażona, bo piszę między innymi o tobie. Ale na boga, sama wstawiasz swoje półnagie zdjęcia na forum publiczne, może je oglądać kto chce, więc powinnaś się liczyć z tym, że wśród zachwytów może znaleźć się osoba której się to nie podoba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...