Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

KaiKa
desperatka
amda
Cześć

Ja w kwestii filmów też cienka jestem... Czytam dość sporo i to mój wolny czas pochłania. Ale za to seriale, które mają po kilka ładnych sezonów, troszkę przewertowałam...
Oczywiście - Gotowe na wszystko, Chirurdzy, no i mój ukochany Dexter.
O ile te dwa pierwsze typowo babskie, o tyle Dexter dla widzów o mocnych nerwach...

Zajadam dzisiaj mandarynki na okrągło i ogórki konserwowe, Gabciuś mi podbiera, już z młodszym rodzeństwem nie chce się dzielić...
To szybko zaczyna się nie dzielić ;)) Zapewne jak się dzidziuś urodzi to będą idealnym rodzeństwem i będzie braciszkiem nr 1.

Moja znowu codziennie rano wstaje i pyta czy dzidziuś już jest. Niestety, będzie musiała jeszcze troszkę poczekać ;))

U mnie Ola jest antydzidzia, ale powoli zaczyna robic postępy. Jak jej wczoraj powiedziałam,że mam w brzuchu dzidzie to się na mnie spojrzała jakby chciała powiedzieć - GŁUPIA MAMA CO ONA GADA! po czym podgięła mi bluzkę i popatrzyła na brzuch. powoli tez zaczyna się mówić, że chce siostrzyczkę. Na szczęście jeszcze kilka m-cy zostało i za parę tygodni będzie namacalny dowód na dzidzie w brzuchu- kopniaki :)
Już nie mogę się ich doczekać!!!

Uff oby tak było, że będzie bratem nr 1...
Też mówię małemu, że dzidzi jest w brzuszku i też się na mnie dziwnie patrzy...
Ale całuje mnie też po brzuchu i nadal utrzymuje, że chce mieć biszkopcika...
Może to oznacza, że ma być braciszek?

Aneczka- kolejnego sezonu nie mogę się doczekać...

A poza tym się nażarłam chipsów i mnie muli teraz trochę...
Głupia, głupia Agnieszka...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziewczyny moja sąsiadka z bliźniakami w ciąży była to jej córka 4 latka mówiła że nożem poobcina nogi.A jak przyszła do szpitala to nie pozwoliła nikomu dotykać braci póki rak nie umyją :sofunny:

:sofunny: dobrze, że nie pobierała opłat za patrzenie na rodzeństwo :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziewczyny moja sąsiadka z bliźniakami w ciąży była to jej córka 4 latka mówiła że nożem poobcina nogi.A jak przyszła do szpitala to nie pozwoliła nikomu dotykać braci póki rak nie umyją :sofunny:

Heh, masakra z tym nożem...
Niby to śmieszne, ale nie wiadomo faktycznie co takiemu dziecku mogło by przyjść do głowy...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

No wierzę
Takie dziecko nie rozumie, że zrobiło źle - byle z satysfakcją dla siebie - utnę nogi - będzie mi lepiej...
O Matko - co też siedzi w umyśle mojego dwulatka...
Mówi, że chce biszkopcika, a może będzie próbował rodzeństwo pogryźć...

Nie no żartuję oczywiście...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziewczyny moja sąsiadka z bliźniakami w ciąży była to jej córka 4 latka mówiła że nożem poobcina nogi.A jak przyszła do szpitala to nie pozwoliła nikomu dotykać braci póki rak nie umyją :sofunny:

córeczka mojej znajomej na swoją małą siostrzyczkę kładła żelazko żeby jej cieplej było... na szczęście żelazko nie podłączone do prądu:)

ehhh widzę że sporo się tu dzieje... a mnie zaczynają dopadać przygotowania ostateczne do ślubu - co prawda jeszcze trochę czasu ale same pewnie wiecie ile tego jest:)

a dziś wizyta u lekarza... mam nadzieje że zobaczę naszą małą kruszynkę:) i że foteczkę do domu wezmę:)

Miłego dzionka wszystkim

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxw15nm7hj2hc0g.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziewczyny moja sąsiadka z bliźniakami w ciąży była to jej córka 4 latka mówiła że nożem poobcina nogi.

Przerażające skąd 4 latka miała takie wizje. Pewnie z "bajek dla dzieci". Całe szczęście odpowiedzialni rodzice poszli z nią do psychologa ! O zgrozooo...
Już kiedyś proponowałam książkę:"Rodzeństwo bez rywalizacji"
Rodzeństwo bez rywalizacji - Faber Adele, Mazlish Elaine za 22,08 zł | Książki empik.com
Rewelacyjna !

Oopsy Daisy i Inkaaa dacie radę ! Trzymam za Was kciuki !

Miłego dnia życzę :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/pt68lw1.png

http://www.suwaczek.pl/cache/aab79c2901.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Dziewczyny moja sąsiadka z bliźniakami w ciąży była to jej córka 4 latka mówiła że nożem poobcina nogi.A jak przyszła do szpitala to nie pozwoliła nikomu dotykać braci póki rak nie umyją :sofunny:

O w mordę! Dzieci są momentami okropne!

amda
No wierzę
Takie dziecko nie rozumie, że zrobiło źle - byle z satysfakcją dla siebie - utnę nogi - będzie mi lepiej...
O Matko - co też siedzi w umyśle mojego dwulatka...
Mówi, że chce biszkopcika, a może będzie próbował rodzeństwo pogryźć...

Nie no żartuję oczywiście...

Może będzie w mleku maczał biszkopcika :D

Co do narzekania, dziewczyny, przecież nie piszę, że nie chcę być w ciąży. Tylko każda z nas wie co to znaczy cały dzień źle się czuć. Ja rozumiem wszystko, ale człowiek chyba może sobie ponarzekać :D

Oopsy, Inkaaa
zobaczymy jak Wy będziecie narzekać :D Nie piszę czy niedługo czy nie, ale na pewno wreszcie się trafi :P I wtedy Wam przypomnę :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Alfa trzyma Cię za słowo, żbyś tylko nie zapomniała! :D

A pfi. Never!! :smile_move:

Co dziś słychać? Ja się dziś 1:50 obudziłam, patrzę przez okno.. A tam! Laska idzie, z baletów wraca. Chuuuuda, wysooooka, w szpilach. Ale jak się chwiała, jak rasowy pijak :hahaha: Chciałam ją nagrać :D Ulicą szła, bo chodnik za wąski :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...