Skocz do zawartości
Forum

Krótkie spodenki


Rekomendowane odpowiedzi

chcę krótkie spodenki, najlepiej bawełniane na co dzień do chodzenia po domu i drugie jakieś wyjściowe, ale nie za krótkie (bo u mnie nie za bardzo jest co pokazywać) i nie za długie (czyli zdecydowanie przed kolano), żeby nie było gorąco, coś możecie mi doradzić? nie mam zbytnio czasu na bieganie po sklepach i mierzenie, :kura:

Odnośnik do komentarza

W ostatni weekend kupiłam w NewYorkerze takie dość krótkie z Fishbone przecenione na 20 zł :yuppi: Dla mnie idealne na fitness, a i na po domu też wygodne na pewno.
Co do takich dłuższych nieco, parę miesięcy temu w Stradivariusie kupiłam dżinsowe, z takich mocno poprzecieranych. Długość mniej więcej do połowy uda.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
no cena mnie powalila na kolana, ale wczesniej kosztowaly 99zł, wyobrażasz sobie 99zł, za dlugi spodnie zaplaciłam 50zl, w innych sklepach ceny podbne, wiec jak byly dobre to pomyslam, ze to taki zakup na dłuzej, bo nie chodzi się przeciez caly ro w spodenkach

Pewnie, że tak.
Na parę lat będą, bo nie zdążą się zniszczyć przez te dwa miesiące wakacji.

Odnośnik do komentarza
Gość iszmaona

Margeritka
no cena mnie powalila na kolana, ale wczesniej kosztowaly 99zł, wyobrażasz sobie 99zł, za dlugi spodnie zaplaciłam 50zl, w innych sklepach ceny podbne, wiec jak byly dobre to pomyslam, ze to taki zakup na dłuzej, bo nie chodzi się przeciez caly ro w spodenkach

w tym roku tez mnie skusiły jeansowe spodenki, ale ceny nie zachęcają, więc obcięłam spodnie w których nie często chodziłam :) podgięłam i wyglądają jak kupne.

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Margeritka
no cena mnie powalila na kolana, ale wczesniej kosztowaly 99zł, wyobrażasz sobie 99zł, za dlugi spodnie zaplaciłam 50zl, w innych sklepach ceny podbne, wiec jak byly dobre to pomyslam, ze to taki zakup na dłuzej, bo nie chodzi się przeciez caly ro w spodenkach

w tym roku tez mnie skusiły jeansowe spodenki, ale ceny nie zachęcają, więc obcięłam spodnie w których nie często chodziłam :) podgięłam i wyglądają jak kupne.

to super, ze tak mogłaś zrobić, ja niestety nie mieszczę się w spodnie sprzed ciąży, a te co mam teraz to lediwe dwie pray, które często noszę, więc takie rozwiazanie u mnie odpada, ale kilka lat temu zrobilam sobie takie spodenki, szkoda, ze jeszcze długo się w nie nie zmieszczę, bo są jeszcze w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...