Skocz do zawartości
Forum

Konkurs: "Użytkownik Miesiąca - Lipiec"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Oopsy Daisy
Tak na prawdę to jest tu masa kobiet które się wyróżniają , jedną na prawdę ciężko wybrać:whistle:

Dokładnie! Powinno wygrać conajmniej 5 kobietek:)

No i ja tu mam takie pytanie do Redakcji... :)

Zakładając, że wygrywa jedna osoba, to czy jest szansa, żeby napisać kto zajął drugie i trzecie miejsce - oczywiście już nienagradzane (żeby sobie Redakcja nie pomyślała, że dodatkowe nagrody chcemy wysępić :hahaha:).
Bo przyznam, że gdybym się na takim trzecim miejscu znalazła, to w przyszłym miesiącu zmobilizowałoby mnie to do działania :)
Oczywiście zakładam, że zwycięzca wybrany będzie w oparciu o jakieś statystyki itp?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Olinka
Oopsy Daisy
Tak na prawdę to jest tu masa kobiet które się wyróżniają , jedną na prawdę ciężko wybrać:whistle:

Dokładnie! Powinno wygrać conajmniej 5 kobietek:)

No i ja tu mam takie pytanie do Redakcji... :)

Zakładając, że wygrywa jedna osoba, to czy jest szansa, żeby napisać kto zajął drugie i trzecie miejsce - oczywiście już nienagradzane (żeby sobie Redakcja nie pomyślała, że dodatkowe nagrody chcemy wysępić :hahaha:).
Bo przyznam, że gdybym się na takim trzecim miejscu znalazła, to w przyszłym miesiącu zmobilizowałoby mnie to do działania :)
Oczywiście zakładam, że zwycięzca wybrany będzie w oparciu o jakieś statystyki itp?

Ja jestem za! :36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Olinka
Daffodil
Olinka

Dokładnie! Powinno wygrać conajmniej 5 kobietek:)

No i ja tu mam takie pytanie do Redakcji... :)

Zakładając, że wygrywa jedna osoba, to czy jest szansa, żeby napisać kto zajął drugie i trzecie miejsce - oczywiście już nienagradzane (żeby sobie Redakcja nie pomyślała, że dodatkowe nagrody chcemy wysępić :hahaha:).
Bo przyznam, że gdybym się na takim trzecim miejscu znalazła, to w przyszłym miesiącu zmobilizowałoby mnie to do działania :)
Oczywiście zakładam, że zwycięzca wybrany będzie w oparciu o jakieś statystyki itp?

Ja jestem za! :36_2_25:

Daff ty tam napewno w pierwszej trojeczce bedziesz :sofunny:

Odnośnik do komentarza


Kochane,
jesteście najcudowniejszymi Forumowiczkami, żadne inne forum nie ma tak wspaniałych babeczek jak my!! Za to chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować, bez Was nie byłoby tu tak fajnie!!

:36_3_14::36_3_14::36_3_14:

D Z I Ę K U J E M Y !!! :36_3_18:

Przejdźmy zatem do konkretów...

Mamy wyniki konkursu...

Użytkownikiem Miesiąca zostaje...

DAFFODIL

:11_6_204:

Brawa i buziaki dla Zwyciężczyni!!!

:dywan2:

Daffodil, możesz teraz spokojnie wypoczywać na urlopie ze świadomością, że jesteś Użytkownikiem Miesiąca! I myślę, że poduszka na wakacjach na pewno się przyda!

To jednak nie wszystko...

chcielibyśmy wyróżnić także

KAMKA88

:zostań moją!:

... za odwagę i pozytywne nastawienie do konkursów, a także zaangażowanie, jakim wykazała się wstawiając jako pierwsza fotkę w bikini. :36_2_25:

Do Kamki 88 trafi nagroda-niespodzianka :love_pack:

Wszystkim Użytkownikom serdecznie gratulujemy.
Konkurs na Użytkownika Miesiąca Sierpień już trwa, także nie traćcie czasu i piszcie w wątku kto powinien wygrać sierpniowego użytkownika miesiąca i czy to nie powinnaś być Ty?

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy Zwycięzcy tegoż konkursu- Daffodil!!!

Zapraszamy do dalszej zabawy!!

Redakcja

:love_pack:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...