Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Małgosia

***Nowy Ekspert - KADROWA ****

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witamy w naszym gronie nowego Eksperta p. Anię Rutkowską – Gajewską.

Ania będzie odpowiadała na wasze pytanie dotyczące tylko i wyłącznie spraw KADROWYCH nie księgowych.

Pamiętajcie proszę, że każdy z ekspertów ma swoje życie zawodowe i prywatne i potrzebują też czasu na udzielenie odpowiedzi.
Pani Ania ma dostęp do internetu tylko w czasie pracy, także jej czas jest tym bardziej ograniczony .
Prosimy zatem o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.
Dziękujemy i życzymy udanej współpracy.

Kadrowa - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
Serdecznie witamy z naszym gronie nowego Eksperta p. Anię Rutkowską – Gajewską.

Ania będzie odpowiadała na wasze pytanie dotyczące tylko i wyłącznie spraw KADROWYCH nie księgowych.

Pamiętajcie proszę, że każdy z ekspertów ma swoje życie zawodowe i prywatne i potrzebują też czasu na udzielenie odpowiedzi.
Pani Ania ma dostęp do internetu tylko w czasie pracy, także jej czas jest tym bardziej ograniczony .

:brawo::brawo::brawo::brawo::36_3_16:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
Serdecznie witamy w naszym gronie nowego Eksperta p. Anię Rutkowską – Gajewską.

:brawo: :brawo: :Usteczka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!
Więc tak nie posiadam pracy, nie jestem po ślubie a mam partnera. 18 lat kończę 8 dni przed planowanym porodem. Chodzę do szkoły zawodowej i mam praktyki, jestem zatrudniona jako pracownik nieletni ale mimo to mogę wykorzystać urlop macierzyński. Ale ja nie chcę go wykorzystać bo ile będę na urlopie tyle pracodawca przedłuży mi umowę, a chciałabym jak najszybciej skończyć szkołę aby iść do pracy. I chciałabym z dzieckiem po porodzie zostać miesiąc dwa ale nie chce przechodzić na urlop macierzyński. I nie wiem czy tak mogę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

młoda_mama17, w tym wątku nie zadajemy pytań, zostały założony do poinformowania o nowym ekspercie - kadrowej :)
Pytanie pewnie już nieaktualne, ale jeśli jednak nie uzyskałaś w innym miejscu odpowiedzi na swoje pytanie, to proponuję byś je zadała w tym Dziale https://forum.parenting.pl/dzis-pytanie-dzis-odpowiedz

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...