Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnej z was nie znudził się tatuaż? Zwłaszcza te na które codziennie spoglądacie, gdzieś na ręce czy stopie (latem)?
Sama raczej nie zdecydowałbym się tak ozdobić, no chyba, że byłby to wyjątkowo oryginalny, nieszablonowy (jeśli to odpowiednie słowo ;) )tatuaż. A miejsce chyba tylko jedno mi się podoba:(choć nie wiem, czy po roku czasu tak samo bym myślała ;) )

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Żadnej z was nie znudził się tatuaż? Zwłaszcza te na które codziennie spoglądacie, gdzieś na ręce czy stopie (latem)?
Sama raczej nie zdecydowałbym się tak ozdobić, no chyba, że byłby to wyjątkowo oryginalny, nieszablonowy (jeśli to odpowiednie słowo ;) )tatuaż. A miejsce chyba tylko jedno mi się podoba:(choć nie wiem, czy po roku czasu tak samo bym myślała ;) )

Ja swój jeszcze za krótko mam, żeby na to pytanie odpowiedzieć. Za 10 lat dam znać :) Na razie go uwielbiam :)

Odnośnik do komentarza

temat jak dla mnie:)

Ja dorobiłam się już 8 tatuaży i wiem ze to nie koniec :D swój pierwszy zrobiłam jak miałam 19lat i do dzisiaj jak na niego patrze mimo ze po 3 ciążach już nie wygląda tak samo, nadal go lubię i mi się podoba ... czasami myślę o jego zmianie czy przeróbce, ale jakoś nie potrafię przez te 18lat już się do niego przyzwyczaiłam

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

iszmaona
Żadnej z was nie znudził się tatuaż? Zwłaszcza te na które codziennie spoglądacie, gdzieś na ręce czy stopie (latem)?
Sama raczej nie zdecydowałbym się tak ozdobić, no chyba, że byłby to wyjątkowo oryginalny, nieszablonowy (jeśli to odpowiednie słowo ;) )tatuaż. A miejsce chyba tylko jedno mi się podoba:(choć nie wiem, czy po roku czasu tak samo bym myślała ;) )

Ja tatoo mam 13 lat w zeszłym roku go odświeżyłam i nieco powiększyłam, nie dlatego, że się znudził, ale kontury się lekko rozlały po latach... piercing w pępku mam od 15 lat - uwielbiam po dziś dzień :) Przez te lata miałam tylko 3 kolczyki różne więc nawet specjalnie z nimi nie szaleję :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam moją elfice na kostce już przeszło 7 lat i nadal ją lubię tylko coraz częściej myślę o jej odświeżeniu bo widać że powoli barwnik płowieje i ja depiluje nóżki więc w miejscu cebulek włosowych barwnik jest bledszy.
Tatu na stopie ma 4 lata i widzę że już lepsze barwniki były bo nic mu się nie dzieje :D ale bolało jak huhuuuu:smile_move:
coraz częściej myślę żeby jakoś bardziej połączyć :big_whoo:

Odnośnik do komentarza

no bolało ale człowiek jak wychodzi z salonu to zapomina i chce następny- potem siada, słyszy tą maszynkę to mówi- cholewcia przecież to boli ale efekt wart cierpienia:D Elfica nie bolała tak strasznie jak na stopie-tam jest zero tłuszczu wiec ja miałam uczucie że jedzie maszynką po kościach.koleżanka musiała mi siedzieć na nodze bo miałam tiki jak tatuażysta tatuował w okolicy ścięgien:lup: hih może inne dziewczyny inaczej reagowały. ja naprawdę polecam na stopie- miejsce które jak chcesz to pokazujesz jak nie to zakrywasz:36_2_25: i długo to nie trwa- mój zają z 1,5h wiec da się wytrzymać :big_whoo:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
no bolało ale człowiek jak wychodzi z salonu to zapomina i chce następny- potem siada, słyszy tą maszynkę to mówi- cholewcia przecież to boli ale efekt wart cierpienia:D Elfica nie bolała tak strasznie jak na stopie-tam jest zero tłuszczu wiec ja miałam uczucie że jedzie maszynką po kościach.koleżanka musiała mi siedzieć na nodze bo miałam tiki jak tatuażysta tatuował w okolicy ścięgien:lup: hih może inne dziewczyny inaczej reagowały. ja naprawdę polecam na stopie- miejsce które jak chcesz to pokazujesz jak nie to zakrywasz:36_2_25: i długo to nie trwa- mój zają z 1,5h wiec da się wytrzymać :big_whoo:

zdjecie elfa nie w moim stylu ale podziwiam:smile_jump:
najwazniejsze ze tobie sie podoba:smile_jump:
ale masz racje...tak wlasnie boli....ja bylam cała spocona ze strachu i bólu:smile_jump:
i mnie tatuowal 3 godziny

Odnośnik do komentarza

ja byłam jak z moją kumpelą w salonie to robił jej tatu chyba z 5 h- smoka pokrywającego jej tłów z prawego boku- to biedna zemdlała z wycieczenia...no ale z nerwów nic nie jadła i myslę że może tez dlatego. Ale sama mówi że warto było :D Aldonka a co ty masz?

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
ja byłam jak z moją kumpelą w salonie to robił jej tatu chyba z 5 h- smoka pokrywającego jej tłów z prawego boku- to biedna zemdlała z wycieczenia...no ale z nerwów nic nie jadła i myslę że może tez dlatego. Ale sama mówi że warto było :D Aldonka a co ty masz?
o

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Ulala1986
ja byłam jak z moją kumpelą w salonie to robił jej tatu chyba z 5 h- smoka pokrywającego jej tłów z prawego boku- to biedna zemdlała z wycieczenia...no ale z nerwów nic nie jadła i myslę że może tez dlatego. Ale sama mówi że warto było :D Aldonka a co ty masz?
o

Nonono :D to juz jest się czym chwalić :brawo: ja właśnie myślę żeby jakoś bardziej opleść elficę tym bluszczem ale to muszę się w pl wybrać do mojego pana tatuażysty :D

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
aldonka23
Ulala1986
ja byłam jak z moją kumpelą w salonie to robił jej tatu chyba z 5 h- smoka pokrywającego jej tłów z prawego boku- to biedna zemdlała z wycieczenia...no ale z nerwów nic nie jadła i myslę że może tez dlatego. Ale sama mówi że warto było :D Aldonka a co ty masz?
o

Nonono :D to juz jest się czym chwalić :brawo: ja właśnie myślę żeby jakoś bardziej opleść elficę tym bluszczem ale to muszę się w pl wybrać do mojego pana tatuażysty :D

niech Ci go fajnie rozbudowuje i bedzie super:)

Odnośnik do komentarza

elwira
aldonka23
elwira
jedno zdjęcie powtarza się , sorry

w takiej kolejności je robiłam, ostatni jeszcze nie jest skończony

nie no, ty to nas powalasza:go_team:
wydziarana jestes konkretnie:yyy:
a powiedz mi tam masz napis w jakim jezyku?greckim?

ten napis to język elficki, jeden rodzaj z wielu i nie oznacza niczego nadzwyczajnego jak moje imię

o wlasnie elficki1!!
a mnie sie marzy taki napis...
a gdzie moge znalezc co napisac po elficku?

Odnośnik do komentarza

Yulia
Ulala1986 Proszę nie straszyć przyszłych posiadaczek tatu, bo jak czytałam, to normalnie już mi włosy stawały.....
Bardzo fajna elfica.

elwira jesteś obłędna-widzę, że naprawdę wciąga

to naprawdę zależy, znam ludzi którzy maja po 1 lub 2 i już nie maja zamiaru robić więcej, ja osobiście od bardzo wczesnego wieku wiedziałam ze będę mieć tattoo i mimo ze po pierwszym mówiłam "jeden i koniec" wiedziałam ze to nie prawda

http://www.suwaczek.pl/cache/81f6d70ef3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b444194b7a.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/de95d1bd24.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...