Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Alfik niech niedoczas szybko mija.
Trusia ASDA :Śmiech:
Tasik zdrówka dla Pa i niech ten kaszel nie rozwija się.
Megan współczuję nocy. Dużo zdrowia dla Was i sił dla Ciebie :Całus:
Ania trzymam kciuki za dobre wyniki.
Ann oby to był tylko chwilowy gardłowy kryzys i było juz tylko lepiej.
Starletka zdrówka dla Was. Już piątki?

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Od rana jestem zakręcona :Szok: Mam Adasia w domu, bo kaszlał i kaszlał. Byliśmy u pediatry, to tylko wirusówka, a Maćkowi nic nie jest. To wiedziałam ale musiałam go wziąć do lekarza, bo jak zwykle problem, że nie miałam go z kim w domu zostawić.
Maciek strasznie marudny, bo rano nie miał drzemki (zauważył, że jest Adaś i chciał się z nim bawić a nie spać). W południe drzemki też przepadły, mam dość a gdzie tam do wieczora :Kiepsko:. A Maciek niedospany po nocy, która była wręcz tragiczna :Szok:

Tasik – ja też jestem pod wrażeniem rysunku Pa :Podziw:. Piękna rodzinka, Zgaga i słoneczko. Adaś jest fanem motoryzacji i odkąd poszedł do przedszkola to rysuje tylko auta :Śmiech:
Kochany Pa, że namalował Ci jeża ::):
Zdrówka dla Pa!

Monika – ale z Małgosi już duża pannica, ślicznie się uśmiecha. A kangur kurczy się bardzo szybko :Śmiech:

Renia – czyżby bunt 2 latka dawał się we znaki :Oczko:

Megan - super, że dzieci zaakceptowały Nianię :yes:
Biedny Piotruś, zdrówka dla niego i sił dla Ciebie!

Trusia - ja z K też nie zawsze idziemy po jednej linii w kwestii wychowania. K jest mało w domu więc jest bardziej liberalny, a ja jestem tym złym policjantem :Oczko:

Karola – niezmiennie zdrówka dla Jasia i Szymcia!

GRoszko – a ile wzrostu ma Miłoszek?

Brzoskwa - może mimo przerwy nie będzie tak źle w przedszkolu z tą nieśmiałością Igorka.

Niezapominajka – Adaś przy mnie też jest grzeczniejszy niż gdy jest jeszcze w domu K.

Alfik – Adaś podnosi język do góry, ciekawe po czym dentystka poznała, że Adaś ma krótsze wędzidełko? Wybiorę się z nim niedługo do logopedy, wtedy mam nadzieję, że znikną moje wątpliwości co do jego wymowy.

Ann - zdrowiejcie!

Ania – dobre wyniki, hemoglobina w niektórych tabelach już od 11 jest w normie, w niektórych od 12.
Do pracy bierz więcej jedzenia tak byś nie miał takich dużych przerw jedzeniu.

Starletka - zdrówka dla Was!

Odnośnik do komentarza

Ania trzymam kciuki z całych sił

Wyszłam o 15, 30 z pracy a teraz już jest ciemno prawie. Nie cierpię listopada chyba najbardziej z tego powodu. Bo mniejsza o pogodę ale to ze tak szybko jest ciemno dobija mnie.

Spłakałam sie w pracy dzisiaj tak dyskretnie, bo mój jeden mały pacjent kończył rehabilitację po 8 miesiącach i mama dała mi prezent - małego aniołka z takiej grubszej koronki zrobionego i mówi Pani Aniu to dla Pani żeby Panią strzegł, żeby Pani zawsze była taka wyrozumiała, pełna ciepła i uśmiechu dla dzieci. Zadko spotyka sie osoby z takim zamiłowaniem do pracy, z takim podejściem do dzieci.....i mówiła to tak ze łzy mi się w oczach zakręciły, bo to było naprawdę szczere.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

U Ani zagrożenie poronieniem, oszczędzający tryb życia, jutro ma iść na wizytę do przychodni i najprawdopodobniej pójdzie na zwolnienie.

Dziubala zdrówka dla Adasia i wiele sił dla Ciebie na resztę popołudnia. Niestety odzywa się zbuntowany dwulatek, dziś przed wyjściem nie chciała się ubierać :Padnięty:
Niezapominajka piękny gest mamy pacjenta i takie ciepłe słowa.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...