Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrej nocy Tasik
Ja walcze z opadajacymi powiekami ale czekam na B bo Szym nie do konca mnie przekonuje swoim snem

jest jeden plus tego naszego uziemienia, dzis B zawiozl wozek do serwisu (bo jak pisalam kiedys byl bez hamulca i nie dawal sie skladac) i nam to zrobia i jak juz bedziemy mogli wychodzic to z lepszym wozkiem

Odnośnik do komentarza

Starletka - czemu jesteś w szoku?

Trusia - a macie jakieś plany, perspektywy, terminy na powrót do Polski? Pomyśl, że w Polsce też byś się smutkowała, być może z innych powodów, być może z tych samych...
A wiesz, ze w listopadzie najwięcej ludzi się smutkuje? ;)
Powodzenia w poszukiwaniu dentysty, oby był dobry i... tani!

Neta, Renia, Ann – my też nie mamy sanek, jeszcze ;)

Tasik – czemu jesteś wkurzona? Aaaa, doczytałam, że masz zimno. To macie przechlapane, bo pamiętam, że w lecie z kolei macie za gorąco :Męki:

Siula – trzymam kciuki żeby dzieci były zdrowe i grzeczne!

Megan – ale strata, biedny Ł, ciężko utracić tak ważne pliki. Może się jeszcze uda je odzyskać, oby!
A smrodów współczuję. Ja się cieszę, że sąsiedzi przestali palić na klatce, bo mimo oklejenia drzwi smród i tak się dostawał do mieszkania :Kiepsko:

Justyś – fajnie sobie zwiedzacie, a wyjazd do Montany brzmi atrakcyjnie :)

Odnośnik do komentarza

nuchna
:Kiepsko: HEloł

Pomijam pięć telefonów do jednej przychodni od okienka do okienka by nas przyjęto - ale wreszcie dostaliśmy się do okulisty.
Adaś ma ropne zapalenie spojówki:Smutny:
Dostaliśmy kropelki, maść pod dolną powiekę i sól fizjologiczną do przemywania...

Trzeba było jechać na ostry dyżur okulistyczny! Ale ważne, że macie leki i już możecie zacząć leczenie. A jakie macie kropelki?
Buzaki dla Adasia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...