Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z poczatkiem tygodnia

Za bardzo nie mam czasu na dokladne czytanie....przeczytalam tak z grubsza

Dziubala dobrze, ze wiesz dlaczego Macius tak plakal, teraz juz bedziesz wiedziec jak mu pomoc.
Tasik zimowo-sniezny Pa super, a z zimnem w domu wspolczuje. U nas caly rok temp w mieszkaniu ta sama 23 stopnie
Skarletka usmiech dominika slicznosci, mnie tez chyba zima zaskoczy ;)
Serena wcale Ci sie nie dziwie, ze narazie brak euforii....ja tez tak mialam.....z czasem wszystko sie ulozy
Trusia rozwiazania problemow zycze
Ann zdrowia dla Uliski, ja na poczatku tez myslalam nad zakupem instrumentow muzycznych, ale szybko mi przeszlo gdy zobaczylam w wyobrazni na co bym siebie skazala
Siula gratuluje chatki, ani sie obejrzysz a juz tam bedziecie mieszkac
Karola usmialam sie z biedronki

A wogole serdecznosci dla Reni i Natki i wszystkich ktorzy obchodzili swieta ostatnio

Tyle co udalo mi sie zapamietac

A u nas piekna pogoda, w weekend wybralismy sie na lotnisko (a wlasciwie na pole golfowe tuz obok lotniska) poogladac samoloty...ale Sebastian mial frajde.
W niedziele wypad w pobliskie gory. A teraz siedze i mysle co musze spakowac na nasz wyjazd do Montany. I troche sie tego nazbiera.

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20050222_-8_Sebastianek+is.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20061203_-8_Kajtus+is.png

Odnośnik do komentarza

Siula ładnie Jasiek śpi. Jak Marysia sypiała w dzień, to też miałam wrażenie, że Tosia śpi mniej. Sił na ten samotny czas z Bąbelkami.
Tasik Monika współczuję zimna. Ja bez grzania mam co najmniej 20st.
Megan współczuję smrodliwych sąsiadów. Oby Ł udało się odzyskać jak najwięcej plików.
Starletka śliczny uśmiech.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

u mnie pardubicka i nie wiem czy czasem Szym nie zaczyna miec kataru :Smutny: bo obudzil mi sie teraz nagle i chroboli mu cos ale w gardle (Ula ma straszny katar, kaszle przez sen). Tak wiec czekaja mnie upojne dni. Dzis B wzial wolne (choc teraz wyszedl do TV jeszcze), ale od jutra juz sama do pozna.

wspolczuje zimna w domach, ja zas mimo zakreconych kaloryferow i uchylanych okien nie moge zejsc ponizej 23-24
Megan biedny Ł
Justys super z wypadami w gory

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...