Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Renia – jak zgram fotki to na pewno pokażę, o ile będzie z czego wybrać ;)
Fajnie, że spacerek rowerkowy się udał. Też byłam ciekawa jak będzie z 2 dzieci i 1 rowerkiem ;)

Natka – a Wy się urlopujecie w czerwcu? My w drugiej połowie czerwca jesteśmy w Jastrzębiej Górze, jakby co to chętnie pojedziemy do 3-city. Zrobi się minizlocik :lol:
Kciuki za Paulinkę będą!

Ann – super radosny Szymi w łóżeczku :)

Justyś – super fotoreportaż :)
A jak poszukiwania mieszkania? Macie już coś na oku?

Sekundka - trzymam kciuki za domek, i za wyniki, oby krwawienie szybko ustało!

Neta – śliczne fotki, fajny piknik :)
A to miejsce to Sukiennice..., Ratusz...?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

My wczoraj pojechaliśmy do Zakopanego, fajny, spontaniczny wyjazd, bo T oglądał mieszkania które jego kuzyn buduje a on ma zamiar sprzedawać.

Kurde za 2 tygodnie jedziemy nad morze a tu muszę zrobić Oskarowi badania (morfologię, ASO, OB, mocz ogólny i posiew), muszę iść z nim do dentysty, do ortopedy... Maciek ma zaległe szczepienie zóltaczkę, ale teraz katar więc się nie da.... chyba się nie wyrobię przed wyjazdem. Do tego sama nie doszłam na prześwietlenie, może dziś się uda.... muszę się zmusić i iść bo dziś chodzę zgięta w pól, nie moge się wyprostować :Smutny: Kurde.... a powinnam chodzić na rehabilitację od 20 roku życia kiedy zaczęły się problemy.... A ja sobie bimbałam.... :Nieśmiały: :Smutny:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

z pozytywnych informacji szykują mi się wspaniałe wakację
majpierw zaraz po zakończeniu roku 3-dniowa mini-wycieczka do Szwecji, potem w lipcu tydzień w Gdańsku, potem wycieczka z mężem do Bawarii a na zakończenie samotny tygodniowy pobyt w Londynie u przyjaciółki. Mam nadzieję że nic nie polkrzyżuje super planów

http://www.superfoto.pl//zdjecia/foto/o/4/0/2/31997703_m.jpg http://lbym.lilypie.com/b9Ajp2.png

http://lb3m.lilypie.com/FJLcp2.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za kciuki. Tosia nawet się nie skrzywiła, była bardzo dzielna. Ostatni raz w przychodni byliśmy na szczepieniu rok temu, a Tosia nie lubi wizyt lekarskich. Badaniem nie była zachwycona, ale przy szczepieniu nie protestowała. Przez ten rok przybrała na wadze 2kg i urosła 14cm :)

Dziubala trzymam kciuki, by USG kolan wyjaśniło co się dzieje.
Ann brawa dla Szymka. A ja się tak domyśłałam, że to chodzi o 5 lat pobytu w Warszawie. Chciałam się upewnić, już nie muszę :)
Natka jaki fajny avatarek :)
Serena oby udało się jak najwięcej pozałatwiać przed wyjazdem. Nie zaniedbuj kręgosłupa.
Ania zdrówka dla Martynki.
Monika oby ból szybko minął. A przeciwbólowe nie działają? Jeśli to taki mięśniowy ból, to może jakaś maść? Super plany na wakacje.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...