Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

alfik
Todinka a Ty też polujesz na suwaczek?

Mój mi dzis obiecał, ze jak mu "oddam" kanały telewizyjne (pojechał do F bez pilota od polsatu i włączyły się im kanały radiowe) to mi zrobi nawet 2 na raz...ale lipa. Bez pilota się nie da. Więc nie wiem czy "za karę" nie zrobi mi żadnego:Oczko:

No ale dzis kupiłam folik i zaczynam brac:Śmiech:

Poluje ale sama za duzo nie zdzialam jak A jest tylko 4 "pełne" noce w domu na mc reszta to wraca jak Kamyk spi w naszym łózku :Śmiech:

Łykaj ten folik łykaj :Śmiech:

Megan dzieki

Karola - to One chodza na te same zajecia (Kamila jest zakochana w Pani prowadzącej i mnie wygania z sali zebym jej czasem nie zabrala do domu)

http://b3.lilypie.com/fqeAp1/.png

Odnośnik do komentarza

To jeszcze Wam napiszę ostatnią rozmowę mojej bratowej z Gabi:
- co chciałabyś dostac od Mikołaja?
- "takiego małego dzidziusia":Niespodzianka::Niespodzianka:
- a siostrzyczkę czy braciszka?
- (chwila namysłu) braciszka
- a może byc siostrzyczka?
-może ale wolę synka....

No ja normalnie wymiękłam
A dzis nie chciała wracac do domu bo chciała sie pożyczyc swojej kuzynki. Prosiła ciocię i wujka żeby mogła ją zabrac do domu. Umówili się, ze w którys dzień do nas przyjadą i zostawią na chwilę.

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

O losie, nie mozna Was tu zostawiac, ale tez nie moge tu siedziec. Poczytalam i malo pamietam
Starletka Uli tez kiedys zakladalam pieluchomajtki (zwane przez nia majteczki spacerkowe) i wysadzalam jak w majteczkach (teraz robilabym to w toaletach oczywiscie a nie w parku)
Todinka super takie zakochanie i fajnie ze Kamyk taki chlonny i chetny do zajec
Alfik lykaj folik i przyjezdzaj do W-wy (oczywiscie jedno z drugim nie musi byc powiazane)
Tasik tak jak pisalam B robil kolacje (bo nagrywali o 21 dzis wiec byl niby "na zywo") a potem obejrzelismy sobie Ekipe

Szym sie cos wije w lozeczku przez sen, wiec moze byc trudniejsza nocka
Jakbym sie nie pokazala juz to dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Tasik Pa rozczulający.
Trusia :Smutny:oby udało się pokonać kłopot i znaleźć odpowiedniego dentystę. Może jakiegoś Polaka :Oczko:
Ita :Uśmiech: śliczny avatarek. Powodzenia na egzaminie. Fajnie z Wigilą, będzie tak bardzo rodzinnie :Uśmiech: Piękny rysunek Agatki :Uśmiech:
Ann oj ciężki dzień za Tobą, oby weekend dał wytchnienie.
Todinka miło Cię znów czytać. Ja też staram się nie porównywać Marysi z innymi dziećmi, tzn. porównywanie nie uniknie się, ale nie wymagam, by dorównywała rówieśnikom, pozwalam jej, by sama "dorosła". Ja do tej pory cierpię za te porównywania w dzieciństwie i młodości. Trzymam kciuki, by ćwiczenia szybko przyniosły efekt i byś mogała jeszcze bardziej dogadywać się z Córką. Masz cudowne, wyjątkowe dziecko.
Megan a tak dobrze wieczór się zapowiadał :Smutny: niech i Tobie weekend przyniesie wytchnienie.
Dziubala oby jutro nie było śladu po Maciusiowym i Twoim niepokoju
Starletka ja mialam podobne wrażenie z Marysią, że jak ma pieluchę na spacer (pieluchomajtki tak jak u Ann zwane majteczkami na spacer), to odpuszcza sobie kontrolownie, choć przypominałam o sikaniu. Po dłuższych wyjściach zdarzały się wpadki w domu. Dlatego dość szybko zrezygnowałam z pieluszki na wyjścia, ale to było lato. Teraz też bym się bała wpadek na zimnie. Może zakładaj pieluchomajtki na spacery, niech zrobi siusiu przed wyjściem, a przy dłuższych wyjściach wysadzaj w toaletach. Powodzenia.
Kaorla wyrosłaś z Oseska :Uśmiech:
Alfik zapraszamy do Warszawy :Uśmiech:
Todinka Alfik trzymam kciuci za Wasze suwaczki :Uśmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Znowu tyly:Płacz:.Poczytalam, ale malo pamietam jak zawsze.

Todinka trzymam kciuki za szybkie rozgadanie sie Kamilki, chociaz ja czasem marze, zeby mojemu dziecku buzia zamknela sie na 5 minut :D

Starletko nam tez jeszcze czasem wpadki sie zdarzaja, chociaz nie wiem dlaczego, ale nie na polu:Oczko: tylko zwykle w domu, ale ja zawsze mam ze soba ubranie na zmiane.

Alfik, Todinka udanego polowania na suwaczki:Śmiech:

Ann, Dziubala, Megan spokojnej nocy.

Kurde Karola juz raczkuje, a ja ciagle jestem tym oseskiem:Kiepsko:

Z moja urzedowa sprawa raczej nic sie nie zmieni, ale dzieki za trzymanie kciukow, przynajmniej nie mialam problemow z komunikacja czyli jakis sukces jest:Oczko: A z opieka dentystyczna to tutaj jest troche dziwnie, przede wszystkim jest platna i zeby z niej skorzystac trzeba byc zarejestrowanym w jakiejs przychodni dentystycznej, tak jak u normalnego lekarza rodzinnego. Ja oczywiscie nigdzie sie nie rejestrowalam, a jak dzisiaj posprawdzalam na necie to sie okazalo, ze tylko w jednej przychodni jeszcze rejestruja, w pozostalych kilkunastu nie ma wolnych miejsc:Niespodzianka: Mam nadzieje, ze to prawda, bo jesli nie to bede musiala czekac pare mesiecy i polowac na jakies miejsce albo leciec do Polski zrobic jedna plombe:Kiepsko: Nie usmiecha mi sie czekac, bo to plomba na dwojce i wygladam hm... nieciekawie:Śmiech:. Ciekawa jestem tylko ile mnie to bedzie kosztowac, bo za wyrwanie zeba trzeba tutaj zaplacic ok. 200 funtow:Szok:

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...