Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Trusia Tyły to mam dzisiaj ja :Uśmiech: ale spoko nadrobię... noc jeszcze młoda

Ja tak jak Trusia gdziekolwiek bym nie szła ubranko na zmiane na wszelki wypadek. To u rodziców przebiorę, albo w samochodzie nagrzeję i przebiorę. Zawsze jakieś miejsce się znajdzie:Uśmiech:

Ło matko ceny normalnie jak z kosmosu :Histeria: jednak w Polsce może poziom opeiki medycznej pozostawia do życzenia ale bezpłatny jest (no może poza ubezpieczeniem)

Starletko Ja sie do Reni podłączam - Natek sika przed wyjściem i przed spaniem obowiązkowo, zmuszam na różne czasem podstępne sposoby. I o dziwo ani razu się nie zsikał w samochodzie, na spacerze, na zakupach a w domu tylko do łóżka przez sen albo jak nie dobiegnie także powodzenia !!!

Todinko Witaj ;) do suwaczkow na pewno dojdziesz, gdzies widziałam jakis watek techniczny na ten temat gdzie nasz uroczy Pan Marcin :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech: opisywał jak trzeba. Polecam wątek nawet z uwagi tylko na Pana Marcina :Oczko:

Alifk Przekochana Gabi :Uśmiech: trudno takim maluchom wszystko wytłumaczyć, dobrze że mój N nie ma tkich pomyslów bo bysmy musieli dzidzię zwinąć bo by nie popouścił...

Todinka Nie powiem - genialne koszmary senne :Histeria: a co do pracy dzisiaj layout do jednego skończyłam i padam normalnie PS'a nie chce widzieć na oczy :Śmiech: do rana

Monia Na pewno nie było to pasjonujące zajęcie, ale masz juz za sobą a to już plus :Śmiech:

Coponiektórych być moze zwiedzie to ze w kazdej sytuacji staram sie znalezc cos dobrego :Śmiech: powodów nie zdradzę :Oczko:

Todinko Egoistycznie trzymam kciuki za 2 suwaczki u Ciebie :) albo i wiecej jesli tylko chcesz

Alfik Łykaj łykaj ten folik no i czekamy na suwaczek :Aniołek:

Megan Współczuję kiepskiego wieczoru a życzę spokojnej nocki ... chociaż już niewiele jej zostało :Śmiech:

Todinka A co z tym kotem ?? bo wy persiaka mieliście prawda ??

Tasik Wczesnie wstaje dlatego tez wczesniej sypia... nie tak jak nienormalna dreadka, bo jak skoncze to chyba kolo 3 bedzie :Śmiech:

Alifk Imprezowy weekend :Śmiech: ja pewnie jutro śpię do południa :Padnięty:

Todinka Ah te ściany ... Średnio raz w tygodniu szoruję... i czeka nas malowanie. Szkoda że nie mam fotek mojego dziecinnego pokoju (mam na kamerze film) i malowidła do wysokości wyciągnięta ręka, które moi rodzice skrzętnie obklejali fotkami na xero powiekszanymi do maksymalnych rozmiarów...

I PAMIETĄJ BABOLCU MASZ NAJBARDZIEJ ODJECHANE DZIECKO NA ŚWIECIE :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech: i koniec kropka...

Dziubala Spokojnej nocki - oby Macius nie płakał...

Todinka Miłości do męża zazdroszcze... :Męki: A co do Kamyka jeszcze raz wszystko będzie w porządku i nie masz się czym przejmować !!

Tasik Ja tez zauwazyłam... oglądając to cudo o 6 rano :Uśmiech:

Ann Sławny małż :Śmiech: Pozazdrościć :Śmiech:

Dziubalko Mnie wcale nie pasuje, że on tak długo śpi ... wiem jednak że jakakolwiek próba obudzenia kończy się średnio 2 godzinnym płaczem, wrzaskami, humorami...
i zupełnie nie rozumiem, czemu tak jest ?:Histeria:

Todina Ja byłam dzieckiem, które niemilosiernie w tylek dawalo ... i co :Śmiech: jest ok, albo nawet... gorzej :Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

Tasik N miał taka fajna faze na lanie za przeproszeniem po pysku ... jakby chcial kogos ocucic, na szczescie szybko wytlumaczylismy ze nie tak sie budzi... teraz od rana mam mamo leko, tatu stan, tatu nie pij, poczatki mi jakos mlode zjada jak sie teraz przygladam po tym Todinkowym poscie...

Ita Gratuluje zdolniachy ... wybaczycie ale z uwagi na pozna pore nie bedzie polskich znakow - da sie przezyc ?

no i dla Itki gratulacje pełni szczęścia :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

eeeh u mnie to chyba nigdy nie nastapi :Zakręcony:

Tasik Ale masz słodziaka :Śmiech: a swoją drogą nie wiem co te chłopaki mają bo N też zawsze ciągnie dokładnie wtedy kiedy jestem najbardziej zajęta

Starletka to chyba Cie nie podkabluje do B :Śmiech: ze planujesz nastepne....

Tasik Maciek Sereny BOSKI :Śmiech::Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Renia Humor chwilowo zmącony był, ale ten co go zmącił (nie M ani N) szybko to naprawił z podwojonym skutkiem... do łóżka kłade sie w boskim nastroju :Aniołek:

i tym samym musze powiedziec ze padłam... i ide sie przytulic do poduszki i śnić o moim tygrysku :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry:Śmiech:

I to mi sie podoba, zadnego nadrabiania:Oczko:

Ann 4-5 godzin:Niespodzianka: Ja to lubie sobie pospac, pozno klade sie spac, raczej nigdy przed polnoca, ale rano mam wielkie problemy ze wstawaniem:Zakręcony: Pamietam czasy kiedy na wakacjach w podstawowce czy ogolniaku spalam do 13-14 i wstawalam od razu na obiad:Śmiech:

Dreadka tutaj opieka medyczna jest bezplatna, wszystko oprocz dentysty, a jej poziom pozostawia chyba jeszcze wiecej do zyczenia niz w Polsce, na wszystko przepisuja paracetamol:Niespodzianka: A stomatologia podobno jest tak 20 lat za Polska, matko mam nadzieje, ze to nieprawda:zmartwiony: Chociaz jak widze tych Anglikow z brakami w uzebieniu to zaczynam wierzyc, ze to prawda:Kiepsko:

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...