Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Megan

Tasik, Piotrek mi oznajmia :"Już wyspałeś. Mama wstanie" , po czym najczęściej siada na mnie okrakiem i zaczyna skakać wołając "koń, koń!" ewentualnie zagląda mi bardzo głęboko w oczy :D

Todinka, fajnie, zę jestes, nie znikaj juz, co?

Megan - nie obiecuje :Oczko: nawet logopeda zakazala mi Was czytac :Oczko:

U nas Kamila przychodzi o 3 do naszeglo lozka - wtedy jeszcze nie ma A wiec goni "Mamu puć" potem "si" i od 6 jest na nogach i jest "Mama oć" Mamu puc"...... oć....
wiecej nie rozumiem :Śmiech:

http://b3.lilypie.com/fqeAp1/.png

Odnośnik do komentarza

Tasik

Todinka a co logopeda na to wszystko?? Nie mówię z zachowaniu tylko o niezrozumiałym dla nas słowotoku?? i swoich nazwach na wszystko??

opoźnienie jakie ma 40 % dzieci w tym wieku - prawdopodobnie cos sie jej jeszcze nie rozwinelo/dojrzalo/poloczylo w mozgu

obecnie maxymalne nastawienie na nauczanie powtarzania czynnosci - np ukladania klockow w okreslonej kolejnosci, nasladowania ruchow, dzwięków...

Poniewaz logopeda pracuje z dziecmi autystycznymi oceniala Kamila pod tym wzgledem
ale po kilku spotakaniach ocenila ze Kamila jest super pogodnym dzieckiem i ze ten niedorozwój to przyczyna jakiegos zajścia - ze sie przestraszyla i to zablokowalo jej rozwój lub choroby w przeszlosci

http://b3.lilypie.com/fqeAp1/.png

Odnośnik do komentarza

Todinka nie znikaj... :)
Dziubala super ze Macius juz ok :)

Mam pytanie... bo w sumie nie wiem co zrobic.. Natalka poczatkujaca z nocnikowaniem ale idzie jej dobrze... zero wpadek... kupka siku w nocniku..
tylko ze jak zakladam pieluche na wyjscie to wtedy juz nie czuje potrzeby zeby sie kontrolowac.... a musi cos miec bo teraz za zimno na wpadki wiec nie wiem jak przeskoczyc ten punkt...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...