Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Neta
Do czego to wszystko zmierza....

6-latki potajemnie uczą się czytać i pisać - Fakty w INTERIA.PL

muszę zacząć chyba ukrywać Ulę :Śmiech: i jej zapędy by nie dostać nagany

Tasik oby w Waszym domu szczekała tylko Z, zdrowia niezmiennie
Megan :Całus:
Karola hop hop o której ten egzamin?? Daj znać że już po :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam

Serena wszystkiego najlepszego

Serdeczności dla Arturka

Brzoskwa super zdjęcia. Pięknie wyglądacie.
Karola trzymam kciuki.
Tasik zdrówka dla Pa.
Megan super z basenem. Mnie właśnie to przebieranie w szatni przeraża, zwłaszcza, że wiem jak to wyglada przed wyjściem do przedszkola i w przedszkolu :Oczko: a to tylko wierzchnie ubranie ::): Dzielna jesteś i brawa dla pływaków.

Tosia była dziś na pierwszych zajęciach z bębnów. Podobno było super i Tosia ma dobre wyczucie rytmu ::):

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Serena wszystkiego najlepszego

Reniu ja dopiero po przeczytaniu uświadomiłam sobie, że Tośka ma juz 3 lata...

chyba mnie krtan łapie, bo dziś w pracy jak mnie zaczęło dusić to końca nie było widać...

jeszcze mam pytanie:
jakie linie lotnicze są najtańsze??
szukam połączenie kraków warszawa i chciałam samolotem, ale dość drogo wychodzi, bo z tego co patrzyłam to min.450 zł w jedną stronę
w czerwcu teściowa do Londynu poleciała za 26 zł w dwie strony...

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie.

Pisze po ciemku na lapku, ledwo widzę klawiaturę.

Tasik pocieszę cię że mój brat jak był maly właśnie tak łapał krtań non stop. Zaczął wyrastac właśnie koło 4 roku życia, więc może już niedługo. Czego życzę, bo przecież mój Maciek też krtaniowiec chociaż tfu tfu nigdy jeszcze nie miał duszności, jedynie szczekający kaszel albo utrata głosu.
Moja mama mi opowiadała jak ona leczyła Darka, te 35 lat temu nie było za dużo opcji. Jak zaczynał się "dusić" w nocy to grzala szybko rumianek i robiła mu inhalacje. Masakra, ale tak wtedy kazali. Nie wyobrażam siobue czekać w nocy aż mi się rumianek zagotuje jak mi się dziecko od kaszlu dusi.... :Padnięty:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

W domu mam 2 dzieci, bo Adaś nie poszedł dziś do przedszkola. Wróciliśmy bardzo późno (przed 1.00 :Szok:) i nie chcieliśmy go budzić rano, a że jest mocno stęskniony za Maciusiem to tym bardziej fajnie, że w domu został. A Adaś naprawdę mocno stęskniony, a raptem 2 dni nas nie widział. W wakacje zaczął tęsknić dopiero po 4 dniach :Oczko:
Chłopaki wyjątkowo zgodnie się dziś bawią, na placu zabaw to aż miło było na nich patrzeć - najkochansi bracia pod słońcem. Ktoś mi Adasia podmienił, ciekawe na jak długo :D

Serenko, wszystkiego najlepszego na te okrągłe urodziny!

Arturku, najlepsze życzenia imieninowe!

Filipku, serdeczności miesięcznicowe!

Odnośnik do komentarza

Tasik – bidula z Pa, niech szybko wyrośnie z tych krtaniowych chorób!

Megan – super, że dzieci już takie pływające :great:. Fajny widok jak takie małe dzieci same już pływają :Podziw:

Renia - świetnie, że zajęcia spodobały się Tosi :yes:. Masz zdjęcia bębniącej Tosi?

Karola - gratulacje! :great:

Puszek - nie znam linii lotniczych i ich ofert, ale w Polsce nie opłaca się między miastami korzystać z samolotu :Oczko:
Zdrówka!

Neta – u nas też ciepło, czekamy aż Maciuś się obudzi i znów idziemy na pole :D. Trzeba korzystać z pogody :Śmiech:

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...