Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala jak nocka??
Renia chyba troche tak, nalog sie rodzi :Uśmiech: ale to fajne oderwanie od wszystkiego

My na 14.40 idziemy osluchac Szyma, pora kiepska bo Uli ew. drzemki ale dobra strona to to ze udalo nam sie zarejestrowac i bede wiedziala gdzie to furkocze, czy tylko u gory czy trzeba jakos podleczyc Szymulę

Tooooooooooooodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinkaaaaaaaaaaaaa co tam u Was?

Odnośnik do komentarza

Witam

TVP1 zmieniła poranną ramówkę i bajki są wcześniej, a my wstajemy później :Oczko: Trochę zdezorganizowało nam to poranek, ale wypracujemy nowy rytm :Uśmiech:

Ann fajny nałóg i faktycznie można skupić sie na grze i nie myśleć o codzienności. Oby u Szymka to było tylko furkotanie w nosku.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

Zaległe życzenia wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!
I dla Szymonka, rośnij kochany zdrowy i wesoły!

Karola ale się uśmiałam z waszego dialogu z R. :sofunny:
Dziubala oby to nie było nic poważnego.
Ann pomyślnych wieści u lekarza.

My imprezowaliśmy w domku, T zaprosił znajomych. Średnio mi to było na rękę ale w sumie wyszło ok. Maciek obudził się po północy, chyba przez petardy bo w tym roku strasznie dużo było u nas na ulicy i w okolicy imprez więc było głośno. Męczył się bidulek przez godzinę, w końcu zasnął i ja też poszłam spać razem z nim bo znajomi też się zebrali do domku. Pospaliśmy do 10, mieliśmy luzik bo O był u mojej mamy. ;)

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Neta ja nie mam
Starletka super
Zdjęcia świąteczne piękne wszystkie
Ja ide nastawiac zupke i ogarnąc troszkę chałupkę bo wrócilismy wczoraj wieczorem i nic nie rozpakowałam jeszcze. Zdążyłam tylko zjesc sniadanko

Było super, padłam o 5 po tańcach a wstałam o 10, teściowa zajęła sie Gagą...
Dziubala oby wieści lekarzowe były dobre
u Ann też

zabijcie więcej nie wiem co komu...
musze sie rozkręcic bo jakis dziwny dzień

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Dobrze, że chłopakom zgrały się drzemki bo mogę złapać chwilę oddechu :Szok:
Nocka była trochę lepsza od poprzedniej ale też zaliczyć ją należy do kiepskich. Od północy K pilnował Maciusia a ja od 4.30. Do wyspanych nie należę :Kiepsko:
Wezwałam lekarza do domu (coś nie mam szczęścia bo co wzywam lekarza to nigdy nie mogę trafić na swoją pediatrę ale nie chciałam czekać kolejnego dnia na nią), Adaś jest zdrowy a Maciuś jest niestety chory :Smutny:. Ma nieżyt gardła i trochę duszności. Jak w ciągu 48h nie będzie poprawy to mamy jechać do szpitala :Smutny:. Coś Maćka uczuliło, tylko co :confused:. Nic nowego mu nie wprowadzałam, w domu też nic nowego się nie pojawiło. Maciuś ma przepisane zastrzyki od dziś. Chcę wezwać jeszcze prywatnie lekarkę, którą wszystkim polecam a sama nie miałam jeszcze je okazji poznać (poleciła ją moja przyjaciółka), bo nie chcę by Maciek niepotrzebnie brał zastrzyki, jak to się już kiedyś zdarzyło. Zobaczymy co ona powie.

Odnośnik do komentarza

Ann - oby u Szymcia to było tylko furkotanie w nosku!

Serena – ładnie pospaliście po Sylwestrze :yes:

Starletka – fajny wypad miałaś :Uśmiech:, dobrze robi takie oderwanie od swojego miejsca zamieszkania.

Renia - dobrze, że napisałaś o nowej ramówce, bo Adaś na razie nie chodzi do żłobka więc mu zorganizuję poranek przed TV, może mu się spodoba.

Neta – wtedy co akurat mogę wejść to mam problemy z połączeniem z „naszą-klasą”, wkurza mnie to i dlatego wchodzę tam raz na kilka dni.

Alfik – super, że udało się Wam wybrać na Sylwestra :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Dziubala biedny Macius. Ja obserwuje Szymule i wydaje mi sie ze to nie furczy juz tylko w nosku, dzis w nocy jakby sie nasililo cos, ale nie ma co gdybac za 1,5 h sie dowiem co i jak
Alfik super z tanecznym Sylwestrem
Neta raczej ostatnio nie mam problemow choc rzadko tam bywam, glownie jak dostaje info ze mam wiadomosc (czyli ktos mnie znalazl :Uśmiech: )

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

neta ja też nie mogę ...
Megan śliczne zdjęcia :) Tosieńka urocza jak mamusia :)
Ann Dziubala oby wieści od lekarzy były dobre

My też dzisiaj pójdziemy do lekarza... Dominikowi jakieś dziwne plamki na rączkach powychodziły

Odnośnik do komentarza

witam :)

Dziubala :( tak mi przykro, oby sie juz tylko nie pogorszylo.Szymon od czasu szpitala ma b czesto taki ciezki oddech,ale na tym sie konczy!

Ann czekamy na wiesci

Starletka super zdjecia :) i tez czekamy na wiesci

Neta ja tez nie moge wejsc :) czytalam ze kaszel po zap oskrzeli moze sie utrzymywacnawet kilka tyg

Meganjak patrzylam na przedostatnie zdjecie, pomyslalam ze Ł wyglada na spiacego:D

http://www.suwaczek.pl/cache/eb3375b53e.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/848fb01ba1.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ea6348e9e6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...