Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Szymonku spóźnione serdeczności

Ale tutaj pustki dzisiaj:Szok:

Ann u nas na jakiś czas faza Olinkowa minęła, ale ostatnio znów powraca:). Od mniej więcej tygodnia Jagódka znów chce oglądać tylko Olinka:). Ciacho wygląda pysznie:).

Freya cieszę się, że nie jestem sama, kurcze jak dziecko śpi tyle godzin to chyba ma się czas na wszystko:Uśmiech: Super prezenty dla rodziców:).

Dziubala niezmiennie poprawy Maciusiowych nocek życzę:).

Ania super z przedszkolem:).

GRoszko, Nuchna hej:)

Wdepnę później zgasić światło, bo widzę, że marnujecie energię elektryczną, a ona coraz droższa:Oczko:

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Wczoraj już nie zaglądałam, bo jak już miałam wieczorem czas, to K pilnie potrzebował powysyłać maile, a ja nie czekałam, bo trochę by to trwało tylko poszłam spać :Oczko:
A tak w ogóle to wczoraj był zakręcony dzień. Rano byliśmy z Maćkiem u endokrynologa. Przyjęcia miały być w godz. 9.00-11.00, i jeszcze się ucieszyłam jak pani w rejestracji powiedziała, że maluszki mają wejście od razu. Ale to było tylko gadanie, bo weszliśmy normalnie w kolejności (jako ósma osoba!) i to nie przed 11.00 jak nas zapewniano tylko ok. 13.30 :Wściekły:. Dobrze, że przezornie wzięłam jedzenie dla Maćka, bo już dawno by płakał z głodu.
W drodze powrotnej do domu zahaczyłam u naszą pediatrę, chciałam żeby obejrzała profilaktycznie Maćka, ale jest ok :Uśmiech:. W domu czekała już siostra z Adasiem, która zakomunikowała, że... rura od kranu w kuchni przecieka :Kiepsko:. Ale okazała się być zdolną osóbką, bo ją... naprawiła! Powymieniała rurki, przeczyściła je i jest ok (mówiła, że nie raz nie mogła się doczekać na hydraulika u siebie w klubie więc sama sobie radziła, a ile kasy zaoszczędziła :Oczko:). Dobrze wiedzieć, że ma zacięcie hydrauliczne :Śmiech:

Maciuś zrobił nam miłą niespodziankę i dwie ostatnie nocki całe przespał, ale jak go wcale nie chwalę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Starletka – ja mam nosidełko, ale od czasu do czasu jeszcze go używam, bo wiadomo, że nie wszędzie dobrze dociera się z wózkiem. A że jest do 12 kg to jeszcze trochę go poużywam.

Ann – na wierzchu ciasta marchewkowego jest ser żółty?

Freya – piękne prezenty dostali rodzice na rocznicę :Uśmiech:

Ania – fajnie z przedszkolem :Uśmiech:
Bunt Martynka może sobie teraz mieć, przecież idzie do przedszkola dopiero we wrześniu, no nie?
Gońcie katar!

Trusia - myślicie już tak konkretniej o powrocie do Polski?

GRoszko – gratki zębolkowe.
A na raczkujące dziecko też uwielbiam patrzeć. U nas Maciuś jeszcze staje wszędzie gdzie się da i muszę mieć oczy naokoło głowy :Szok:. W porównaniu do niego Adaś to było stacjonarne dziecko :Oczko:

Nuchna – gratki ząbkowe.
Najlepszego dla B.

Ann - powodzenia na szczepieniu. A na co szczepicie?

Odnośnik do komentarza

cześć
Dziubala dobrze ,ze to było 2 śniadanie pierwszego takiego to organizm by chyba nie chciał dostać. A drugie to już raczej przyjemność przekąszenia :)
Szymon też wstaje wszędzie pierwszy raz wstał na wilkanoc pupą przesunąl się do dziadka chwycił się jego nogawki od spodni i podciągnął. wtedy nie raczkował tylko tak na pupci się przesuwał teraz raczkuje wszędzie i wszędzie wstaje. Najbardziej podoba mi się jak wstaje między garażem Miłoszka a stodołą ze zwierzakami ( to taki domek) i wygląda wtedy jak taki olbrzym w krainie krasnoludków. fakt trzeba uważać bardzo bo jeszcze nie zaawsze dobrze upada na pupcie tylko płasko do tyłu upada i wówczas o nieszczęście nie trudno.
po co byłaś u Endokrynologa z Maciusiem? - jakieś kłopoty hormonalne?
Super,ze Maciuś śpi dobrze , bo ta huśtawka to dla mnie straszna była jak ją pokazałaś . Mój SZymi udzi się jeszcze w nocy, nawet trzy razy potrafi zawołać, na szczęście zareaz zasypia znowu.
Ann marchewkowe ciasto było chyba z polewą z serka almette Prawda?
Ania Miłosz też nie bardzo z przedszkolem bo mu tam brzydko pachnie ale jeszcze dużo czasu więc nie martwię się na zapas

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

A Szymi jeździ z nami na wycieczki rowerowe. siedzi w foteliku trzyma się oparć i jest bardzo szczęśliwy. Miłoszkowi kupiliśmy kolejny rowerek taki troszkę większy z kólkami 16 cali. na poprzednim musiał bardzo dużo pedałować ,zeby jechać z nami a uwielbia jeżdzić rowerkiem na wycieczki rowerowe. jak tylko pogoda nam dopisje to jeżdzimy.
i jeszcze jedno Szymi robi , robi kupkę do nocniczka. Miłosz też zaczynał tak wczesnie i sprawnie nam poszła toaleta. Mam nadzieje ,że i tym razem tak będzie.

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Uliska byla dzielna na szczepieniu, lza nawet nie zakrecila sie w oku. Potem zaliczylysmy spacerek, teraz spi, wiec Szym dla odmiany gada jak najety (10 kg / 75 cm).

Dziubala tak jak GRoszko napisala serek almette z dodatkami :Śmiech: A Siostrę masz nieocenioną (powtarzam się wciąż - wiem). Szczepiłam na kleszczowe zapalenie.
GRoszko brawa dla Szymonka

Odnośnik do komentarza

GRoszko – ja nie przepadam za McDonaldem. Jeśli już to tylko frytki albo lody, no może jeszcze szejk (nie wiem jak się pisze) ;). Mam jeszcze w domu Mcchickena, ale go nie zjem, bo wciąż w pamięci mam film o kurczakch dla McDonalda ;)
A huśtawka jest naprawdę bardzo bezpieczna. Wiem, że nie wygląda na taką, ale przecież nie naraziłabym świadomie Maciusia na niebezpieczeństwo. I znakomicie uspakaja Maciusia (nie licząc 2 nocek kiedy nic nie pomagało).
A endokrynolog potrzebny był w kwestii siusiaka ;)

GRoszko
Najbardziej podoba mi się jak wstaje między garażem Miłoszka a stodołą ze zwierzakami ( to taki domek) i wygląda wtedy jak taki olbrzym w krainie krasnoludków

Super :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

GRoszko
A Szymi jeździ z nami na wycieczki rowerowe. siedzi w foteliku trzyma się oparć i jest bardzo szczęśliwy. Miłoszkowi kupiliśmy kolejny rowerek taki troszkę większy z kólkami 16 cali. na poprzednim musiał bardzo dużo pedałować ,zeby jechać z nami a uwielbia jeżdzić rowerkiem na wycieczki rowerowe. jak tylko pogoda nam dopisje to jeżdzimy.
i jeszcze jedno Szymi robi , robi kupkę do nocniczka. Miłosz też zaczynał tak wczesnie i sprawnie nam poszła toaleta. Mam nadzieje ,że i tym razem tak będzie.

Brawo dla Szymcia!

Odnośnik do komentarza

Ann
Szym dla odmiany gada jak najety (10 kg / 75 cm).

Duży Szymuś ;). Wczoraj Maciusia zważono i zmierzono (pierwszy raz od urodzenia). Waży już 10,4 kg i ma 69,3 cm wzrostu ;)

Ann

Dziubala tak jak GRoszko napisala serek almette z dodatkami :Śmiech: A Siostrę masz nieocenioną (powtarzam się wciąż - wiem). Szczepiłam na kleszczowe zapalenie.

GRoszko ma dobre oko ;)
Tak, moja siostra to skarb, nie wiem co bym bez niej zrobiła.
A możesz coś więcej napisać o tej szczepionce. W jakim wieku dzieci mogą być szczepione, ile dawek jest potrzebnych, ile kosztuje itp.

Odnośnik do komentarza

a u mnie bałagan i nie tylko w pokoju , wszędzie i to nie tylko zabawkowy ale i kurzowy. Też chyba muszę chwycić ścierkęi posprzątać. dzis i tak dużo zrobiłam : obiad, złożone pranie, powieszone następne, sałatka ziemniaczana, zmywarka rozpakowana i juz prawie znowu zapakowana, podłoga w kuchni zamieciona, w łazience sedes i umywalka umyta, i wiecie co .... ciągle jest nowy bałagan i ciagle coś trzeba sprzątać , - ale ja się tym aż tak nie przejmuje.
od jakiegoś czasu mam podreczny mały odkurzacz akumulatorowy, i zbieram nim wszystkie okruszki zaraz po ich powstaniu , nie roznosza sie po mieszkaniu i ja nie musze odkurzać codziennie podłóg a i Miłosz sprzata po sobie jak nakruszy lub cos rozsypie - mi ułatwia to życie -polecam

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...