Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Neta – a guzik od domofonu macie np. ostatni w rzędzie? Bo ulotkarze, listonosze lubią dzwonić pod ostatnie albo pierwsze guziki :Kiepsko:

Renia
A dziś jedząc kiwi po zupce stwierdziła, że zapomniała spać :Śmiech::Śmiech:
:Śmiech:

natka
Reniu wcale się nie bała i długo jeżdziła. Wolała konie niż quady. Teraz opowiada że to była najpiękniejszy moment w jej życiu.

Po takim tekście zrobiłabym jej niespodziankę i zapisała ją na konie :)

Odnośnik do komentarza

Renia
Justys Mężowie są po to, by podnosić nam ciśnienie :Oczko: Ech Ci mężczyźni ni ezawsze o wszystkim pomyślą.
Dobrze powiedziane :Oczko:

Megan - sił Kochana na koniec tygodnia, oby udało się wszystko dobrze zorganizować, a dzieci były grzeczne ;)

Ann – fajnie wyluzowana Uliśka :)
Jej rok temu miałam sen, a tu już prawie 3-m-czny Szymuś na świecie :Niespodzianka: :Całus:

Trusia – fajnie, że gazownia odhaczona, zawsze to 1 kłopot mniej, oby ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Adasiu moc buziaczków

A teraz napiszę, że.... jutro będę miec męża. Dostałam po południu sms że jest już w autobusie
Justyś mężczyźni nie są tak domyślni
Natka ale fajnie Paulinka na koniu jeździła
Dziubala Gabrysia czasem też miała parzące łóżeczko ale zdarzało si e to sporadycznie i nie weszło jej w krew:Oczko:
Ann Megan dzielne jesteście z pracą wszaych małży
Ann Uleńka wciąż zaskakuje

Dzisiaj na zajęciach Gabi była jakas taka nieśmiała i nie bardzo chciała śpiewac, ale chyba był jakis kiepski biometr bo żadne dziecko nie śpiewało. Z tym, że Gabi siedziała i słuchała a większośc szalała po sali z krzesełkami i stolikami (plastikowymi) co zakończyło sięniejednym płaczem.
Noralnie katastrofa

Nuchna gratulacje jakie to musi byc super:Śmiech:

Moje Słoneczka
http://suwaczki.maluchy.pl/li-5682.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-59231.png

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem ale chyba dzisiaj nie ponadrabiam... cosik nam net nie działał dzisiaj a ja grafike robiłam casły dzien... Natek chory ale nie rozklada się bardziej ani nie przechodzi, wczoraj bylam chwile na zakupach pozniej u mamy i zeszło mi tak ...

jutro obiecuję do Was wpaść podczytac i ponadrabiac...

Mama ma momenty na + i na -, strasznie zmienne nastroje wiec staram sie w tym ciezkim okresie jak najwiecej czasu jej poswiecic.

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem zmęczona, czytam post Alfik i w kontekscie "jutro będę mieć Męża" pomyślałam o ślubie :Zakręcony:
Dreadka tulimy i myślami jesteśmy blisko
Nuchna super jest taki głośny śmiech Maluszka
Obiecywalam sobie ze dzis pojde spac wczesniej niz zazwyczaj czyli ok 23.30-23.50 i co, nie da rady jak widze bo jeszcze cos wciaz robie. Ale tu postaram sie juz nie zagladac, wiec dobrej nocki życzę
Trusia, Renia zostawcie choć świeczuszkę bo w nocy pewnie zajrzę :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...