Skocz do zawartości
Forum

Katalog produktów i usług - wyraźcie swoją opinię!


Rekomendowane odpowiedzi

Samhain
Co do szpitala położniczego to ja rodziłam w absolutnie idealnym (państwowym, tyle że za granicą) i jeśli Redakcja wyrazi takowe zapotrzebowanie, chętnie to opiszę. Będzie można wyłowić na co zwracać uwagę.

Jeśli chodzi o to, jak wyobrażacie sobie opisy szpitali położniczych, to cieszyłyby nas każde Wasze propozycje, więc mogą być nawet takie idealne :), zagraniczne, a my już na podstawie Waszych osądów wyciągniemy wnioski co do sposobu opisu. Czekamy na propozycje i wyrażamy "takowe zapotrzebowanie" ;)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że ja tylko tak o tym zdrowiu ale pomyślałam ze mogła by być też strona z fundacjami dla rodzin co mają przewlekle chore dzieci i fundacje dla rodzin co straciły dzieci tzn chodzi mi o spis fundacji ich adresy/telefony/e-meile jakie są w Polsce takie jak np.fundacja polsat itp.

Odnośnik do komentarza

Zatem... ;)
Z góry przepraszam jeśli napiszę coś oczywistego. Po prostu nigdy nie rodziłam w Polsce, a moje informacje pochodzące od znajomych są wybiórcze. Jakby coś to mamy sprostują :)

Podzieliłabym dział dotyczący szpitali na trzy części:
I. Ciąża
II. Poród.
III. Połóg (choc nie znoszę tego określenia).
Bywa przecież tak, że ciążę prowadzi lekarz ze szpitala, w którym odbędzie się poród. A nawet jeśli nie, to można przecież wypowiadac się także na temat przychodni. I tak:
ad. I.
- rejestracja wizyty (czy trzeba osobiście, czy można telefonicznie i czy umawia się na konkretną godzinę, czy też trzeba czekac w kolejce),
- dostępnośc wizyt i badań (czy nie ma problemu z umówieniem się na wizytę, nie tylko w razie konieczności, czy nie ma problemu z wykonaniem badań, także tych dodatkowych, czy też pacjentka jest "zbywana"),
- personel (czy ciążę prowadzi jeden lekarz, czy chodzi się właśnie do lekarza, czy najczęściej do położnej, jak zachowuje się personel, czy są uprzejmi, służą radą i pomocą itd.),
- wyposażenie (czy placówka dysponuje potrzebnym sprzętem i w jakim jest on stanie),
- inne (np. czy można liczyc na dowóz do szpitala lub czy placówka prowadzi szkołę rodzenia lub przeprowadza coś w rodzaju kursu na temat porodu).
ad. 2:
Tu częśc zagadnień się powtórzy, np. personel, wyposażenie sali itd., ale też są dodatkowe aspekty:
- rodzaje porodów (czy placówka oferuje różne rodzaje porodów, np. w wannie itp.)
- opieka w trakcie porodu (np. czy cały czas obecny jest lekarz, czy też tylko położne)
- poród z osobą towarzyszącą (czy nie ma z tym problemu, jak zachowuje się personel wobec tej osoby...)
ad. 3:
- sala (wystrój, czy jest dużo kobiet na sali, czy jest miejsce dla osoby towarzyszącej),
- opieka medyczna (czy położne pomagają mamie, czy wytłumaczą jak postępowac, żeby nie doprowadzic do infekcji itp.),
- opieka nad dzieckiem (czy położne pokażą jak zajmowac się noworodkiem, jak karmic, kąpac itd. czy też mama jest zdana sama na siebie),
- opieka w domu (czy przychodzi położna, jak często itd.)
- inne (czy np. szpital oferuje ubranka, pieluszki itp.)

Opisałam to na przykładzie swoich doświadczeń. Coś pominęłam?

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Odnośnik do komentarza

IWA23
Przepraszam, że ja tylko tak o tym zdrowiu, ale pomyślałam, że mogła by być też strona z fundacjami dla rodzin co mają przewlekle chore dzieci i fundacje dla rodzin co straciły dzieci, tzn. chodzi mi o spis fundacji ich adresy/telefony/e-maile, jakie są w Polsce, takie jak np.fundacja polsat itp.

Nie przepraszaj :) Nie ma za co, wszystkie Wasze pomysły są dla nas ważne, choć pewnie wszystkich w wersji startowej katalogu nie zdążymy zrealizować. Ale ten pomysł z adresami fundacji działającymi w Polsce i zajmującymi się działalnością na rzecz chorych dzieci jest bardzo ciekawy. Na pewno weźmiemy go pod uwagę w dalszym rozbudowywaniu serwisu.

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dla Samhain za jej wizję tego, jak wyobraża sobie opisy i prezentację szpitali położniczych na naszym katalogu :) Czy coś pominęłaś? Mamy nadzieję, że jeśli tak, choć bardzo szczegółowa jest Twoja propozycja opisu (GREAT!), to uzupełnią ją inne mamy. Bardzo nam zależy na tym, by wpisać się w Wasze oczekiwania, dlatego prosimy o jak najwięcej pomysłów na to, co zawrzeć w takim opisie, jak to według Was mogłoby wyglądać, żeby łatwo było się zorientować w tym, co oferuje dana placówka i na co można liczyć, rodząc w danym szpitalu :) Zachęcamy inne mamy (tatusiów również) o wypowiadanie się w tej kwestii :) Wasze pomysły na prezentowanie szpitali położniczych w KATALOGU PRODUKTÓW I USŁUG będą dla nas wielką pomocą.

Odnośnik do komentarza

Co do szpitali i przychodni, to jeszcze może takie kwestie jak:
-czy przychodnia posiada własne laboratorium lub punkt pobrań materiału do badań
-czy w trakcie porodu można skorzystać z indywidualnej opieki wybranej położnej, znieczulenia, czy szpital dysponuje osobnymi salami porodowymi (jak są wyposażone) czy też jedna wspólna sala a rodzące oddzielone są ścianką/parawanem
- czy w trakcie pobytu w szpitalu można bez problemu oddać dziecko pod opiekę położnych na czas kiedy mama chce wziąć prysznic, czy też odpocząć

Odnośnik do komentarza

Samhain
marzen@: Przeraziłaś mnie tą wspólną salą dla rodzących bez oddzielenia chocby parawanem.

Nie no, takie to nie wiem czy jeszcze istnieją (choć w niedalekiej przeszłości jeszcze istniały), ale takie sale z parawanem to już tak. I czasem kilka kobiet na takiej sali rodzi, więc słuchają wzajemnych wrzasków i sapania :/

Odnośnik do komentarza

A ja mam jeszcze taki pomysl;-)
zauważyłam że nawet na forum te tematy nie są poruszane- a szkoda bo mogły by uchronić nie tylko dzieci, młodzież ale i też Nas dorosłych.

Poradnie, instytucje pomagające zwalczyć nadużywanie narkotyków, alkoholu, itp. Ośrodki typu MONAR - nie wstydzmy się tego. Mi tak zalezy na rodzinie że mój partner "jemu też zalezy" jest w takim ośrodku od ok pół roku, leczy się z uzależnienia chce wyjsc na prosta. Nie jest mi wstyd- jestem dumna z Niego. I nie pisze o tym bo Mój facet się leczy.

Ale obejrzyjcie się wokół może mama,tata, brat lub siostra, mąż czy żona, a może Twoje dziecko wpadli w pułapkę narkotyczna lub alkoholowa , a Ty nie wiesz jak pomoc?

To takie adresy, telefon lub poradnia do 1 krok do pomocy ;-) a o takich sprawach Trzeba mowic, a nie siedzieć cicho i sluchac jak inni źle mówią albo coś innego.

Ktos kiedys mi powiedzial że całemu Światu nie pomogę. ale jednej czy dwóm osoba Tak. Mysle że to jest dobre i pomocne.

Domy dla samotnych mam,
domy dla bezdomnych. Itp

Odnośnik do komentarza

Samhain
To może Redakcja zacznie już działać? ;)

Ze swojej strony Redakcja zapewnia, że nad katalogiem już zaczęła działać :) ale na razie nie jest on w takiej wersji, która umożliwiałaby jego dostępność dla użytkowników i użytkowniczek :) Jak będziemy mieli już taką liczbę produktów i usług, która umożliwi nam otwarcie katalogu, nastąpi WIELKI START :) Na pewno Was o tym powiadomimy. Jeśli zaś chodzi o prezentację szpitali położniczych, z góry wielkie dzięki za wszelkie Wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza

pbmarys
A ja mam jeszcze taki pomysł ;-)
zauważyłam że nawet na forum te tematy nie są poruszane - a szkoda bo mogłyby uchronić nie tylko dzieci, młodzież ale i też Nas dorosłych. Poradnie, instytucje pomagające zwalczyć nadużywanie narkotyków, alkoholu, itp. Ośrodki typu MONAR - nie wstydźmy się tego. Domy dla samotnych mam, domy dla bezdomnych.

Bardzo ciekawy i pewnie pomocny dla wielu osób pomysł. Tylko za bardzo nie wiemy, czy nie lepiej takie zagadnienie byłoby umieścić w jakimś odrębnym dziale czy zakładce na parentingu w stylu "Pomoc dla rodzin" albo "Pomoc samotnym matkom" itp. Bardziej by to było wyeksponowane wtedy i łatwiejsze do znalezienia w serwisie. Bo w katalogu raczej poszukujemy chyba jednak bardziej produktów, które chcemy kupić, bo są nam potrzebne, np. jakieś laktatory czy wózek dla dziecka itp., ewentualnie jakieś usługi, np. lekarze dla dzieci czy opiekunki. Chyba to, co zaproponowałaś, jest na tyle ważne i odrębne, że warto by takie ośrodki pomocy i instytucje nie uwzględniać w KATALOGU, tylko potraktować osobno - tak nam się wydaje.

Dziękujemy za pomysły!

Odnośnik do komentarza

Redakcja
pbmarys
A ja mam jeszcze taki pomysł ;-)
zauważyłam że nawet na forum te tematy nie są poruszane - a szkoda bo mogłyby uchronić nie tylko dzieci, młodzież ale i też Nas dorosłych. Poradnie, instytucje pomagające zwalczyć nadużywanie narkotyków, alkoholu, itp. Ośrodki typu MONAR - nie wstydźmy się tego. Domy dla samotnych mam, domy dla bezdomnych.

Bardzo ciekawy i pewnie pomocny dla wielu osób pomysł. Tylko za bardzo nie wiemy, czy nie lepiej takie zagadnienie byłoby umieścić w jakimś odrębnym dziale czy zakładce na parentingu w stylu "Pomoc dla rodzin" albo "Pomoc samotnym matkom" itp. Bardziej by to było wyeksponowane wtedy i łatwiejsze do znalezienia w serwisie. Bo w katalogu raczej poszukujemy chyba jednak bardziej produktów, które chcemy kupić, bo są nam potrzebne, np. jakieś laktatory czy wózek dla dziecka itp., ewentualnie jakieś usługi, np. lekarze dla dzieci czy opiekunki. Chyba to, co zaproponowałaś, jest na tyle ważne i odrębne, że warto by takie ośrodki pomocy i instytucje nie uwzględniać w KATALOGU, tylko potraktować osobno - tak nam się wydaje.

Dziękujemy za pomysły!

Wiem jestesmy tylko ludzmi. Ale jestesmy tez rodzicami - nie kazdy pewnie wie gdzie moze takiej pomocy szukac dla swojego dziecka. ??? Albo czy wogole moze prosic o taką pomoc. Wydaje mi sie ze powinnismy chronic dzieci przed takimi sytuacjami gdy patrza na to jak ktores z rodzicow czy dziadkowie, wujkowie itp.. bierze narkotyki czy pije alkohol? Albo i samo po to sięgneło... ta sprawa dotyczy Nas wszystkich łącznie z dziecmi.
Dlaczego w dziale np "Zdrowie dziecka" gdzie beda lekarze roznych specjalizacji podac adnotacji np psychologa czy takiej poradni. wystarczy podac adres internetowy.. Mnie się wydaje ze mogło by sie to znalezc w katalogu produktów - ale to tylko moje zdanie :D

Osobno fakt mogłyby byc dawno takie tematy pozakładane ale ludzie sie poprostu boją komentarzy innych, boją sie o takich sprawach mowic...

Odnośnik do komentarza

pbmarys
A ja mam jeszcze taki pomysl;-)
zauważyłam że nawet na forum te tematy nie są poruszane- a szkoda bo mogły by uchronić nie tylko dzieci, młodzież ale i też Nas dorosłych.

Poradnie, instytucje pomagające zwalczyć nadużywanie narkotyków, alkoholu, itp. Ośrodki typu MONAR - nie wstydzmy się tego. Mi tak zalezy na rodzinie że mój partner "jemu też zalezy" jest w takim ośrodku od ok pół roku, leczy się z uzależnienia chce wyjsc na prosta. Nie jest mi wstyd- jestem dumna z Niego. I nie pisze o tym bo Mój facet się leczy.

Ale obejrzyjcie się wokół może mama,tata, brat lub siostra, mąż czy żona, a może Twoje dziecko wpadli w pułapkę narkotyczna lub alkoholowa , a Ty nie wiesz jak pomoc?

To takie adresy, telefon lub poradnia do 1 krok do pomocy ;-) a o takich sprawach Trzeba mowic, a nie siedzieć cicho i sluchac jak inni źle mówią albo coś innego.

Ktos kiedys mi powiedzial że całemu Światu nie pomogę. ale jednej czy dwóm osoba Tak. Mysle że to jest dobre i pomocne.

Domy dla samotnych mam,
domy dla bezdomnych. Itp

Można tę propozycję umieścic w katalogu lub poza, ale jest godna uwagi.

pbmarys: Masz prawo byc dumna i mówic o tym na prawo i lewo! Pierwszym krokiem do wyjścia z nałogu jest właśnie przyznanie, że wpadło się w jego szpony. Dużo bym dała, żeby pewna osoba z mojej bliskiej rodziny nazwała w końcu rzecz po imieniu i też zaczęła z tym walczyc. Ale nie, zapiera się z całych sił, wszyscy inni mają problem, ale nie on! Dlatego cieszą tak pozytywne informacje! Szczerze trzymam kciuki!

marzen@ i Ulla: O zgrozo! Dla mnie tak ważne przeżycie sprowadza się w ten sposób do... czy ja wiem? W każdym razie coś się odbiera. A partnerom też współczuję.

Droga Redakcjo!
A może by tak ranking szpitali zrobic w formie ankiety z gotowymi polami do zaznaczenia, ale też z możliwością wpisania własnych uwag? Ja tam np. jestem gadatliwa, ale nie wszystkie mamy tak mają. Wystarczyłoby wpisac dane placówki, a później już tylko klikac. I zaznaczenie którejś opcji to przyznanie np. gwiazdki. Byłoby przejrzyście i bez niedomówień, że przy opisie pominięto jakąś kwestię.

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Odnośnik do komentarza

Samhain

Można tę propozycję umieścic w katalogu lub poza, ale jest godna uwagi.

pbmarys: Masz prawo byc dumna i mówic o tym na prawo i lewo! Pierwszym krokiem do wyjścia z nałogu jest właśnie przyznanie, że wpadło się w jego szpony. Dużo bym dała, żeby pewna osoba z mojej bliskiej rodziny nazwała w końcu rzecz po imieniu i też zaczęła z tym walczyc. Ale nie, zapiera się z całych sił, wszyscy inni mają problem, ale nie on! Dlatego cieszą tak pozytywne informacje! Szczerze trzymam kciuki!

Wiesz Samhain Czasem postawienie kogos pod scianą Daję super efekty.
Moj partner tez sie zapierał ze inni mają problem - ale jednak sie leczy troche dzieki mojemu uporowi, chęci ratowania rodziny tego co mamy Razem wspólnego - Dzieci.
Wole żeby Dzieciaki miały zdrowego , zawsze przy Nich ojca. Niż leżacego gdzies miedzy kartonami pod mostem ojca narkomana... Takiego ktorego by sie poprostu wstydziły...

Wiem że leczenie trwa ok roku, rozłąka, strata tego jak dzieci sie rozwijają itp. Ciągniecie w nałóg, checi zrezygnowania itp.
Ale jesli dojdzie sie do celu, osoba która sie Kocha sie nie zostawia w takich sytuacjach tylko sie walczy. My z kazdym dniem walczymy o lepszą przyszlosc dla naszych dzieci. Bez narkotykow i bez alkoholu.!

Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę ze to powinno się znaleźć w katalogu tak jak pbmarys napisała,z katalogu będzie więcej osób korzystać,więcej osób zaglądać i można umieścić w kategorii usługi,zatytułować "pomoc" i tam zrobić podkategorie
-fundacje
-poradnie
-domy samotnych matek
i okna życia ,ja do tej pory do puki nie było tej akcji z Madzią z Sosnowca nie wiedziałam że takie coś jest,i tak jak wcześniejszym poście napisałam pod kazdym takim instytutem napisać adres,tel,fax,str.internetowa,będzie to bardzo pomocne dla tych co by musieli sami skorzystać lub by chcieli komuś pomóc.

A i katalog jest dla rodziców, którzy z myślą o dziecku będą szukać najlepszych produktów najlepszych usług ,cyt redakcję"Bo w katalogu raczej poszukujemy chyba jednak bardziej produktów, które chcemy kupić, bo są nam potrzebne, np. jakieś laktatory czy wózek dla dziecka itp., ewentualnie jakieś usługi, np. lekarze dla dzieci czy opiekunki,więc dla czego by nie uwzględnić poradni,fundacji itp to tez dla rodziców z myśla o dziecku,fundacje co maja pod soba dzieci którym pomagają w leczeniu/rehabilitacji jest to dla dzieci i rodziców,poradnie tak samo pozwala walczyć z nałogiem-zdrowy rodzić szczęśliwe dziecko i na odwrót szczęsliwi rodzice kiedy dzieci nie sa uzależnione ,domy samotnej matki to nie tylko dla młodej dziewczyny co wpadła i rodzice ja wyzucili ale też dla kobiet co tkwią w toksycznym zwiazku.
Katalog produktów i usług-usługa nie tylko kojarzy mi się z lekarzem/opiekunką/z pania do pomocy w domy ale też żłobki,przedszkola,sanatoria dla dzieci,szkoły rodzenie,położne,kluby dla maluchów,oraz z różnymi instytucjami które mogą nam pomóc w ciężkich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

pbmarys
Samhain

Można tę propozycję umieścic w katalogu lub poza, ale jest godna uwagi.

pbmarys: Masz prawo byc dumna i mówic o tym na prawo i lewo! Pierwszym krokiem do wyjścia z nałogu jest właśnie przyznanie, że wpadło się w jego szpony. Dużo bym dała, żeby pewna osoba z mojej bliskiej rodziny nazwała w końcu rzecz po imieniu i też zaczęła z tym walczyc. Ale nie, zapiera się z całych sił, wszyscy inni mają problem, ale nie on! Dlatego cieszą tak pozytywne informacje! Szczerze trzymam kciuki!

Wiesz Samhain Czasem postawienie kogos pod scianą Daję super efekty.
Moj partner tez sie zapierał ze inni mają problem - ale jednak sie leczy troche dzieki mojemu uporowi, chęci ratowania rodziny tego co mamy Razem wspólnego - Dzieci.
Wole żeby Dzieciaki miały zdrowego , zawsze przy Nich ojca. Niż leżacego gdzies miedzy kartonami pod mostem ojca narkomana... Takiego ktorego by sie poprostu wstydziły...

Wiem że leczenie trwa ok roku, rozłąka, strata tego jak dzieci sie rozwijają itp. Ciągniecie w nałóg, checi zrezygnowania itp.
Ale jesli dojdzie sie do celu, osoba która sie Kocha sie nie zostawia w takich sytuacjach tylko sie walczy. My z kazdym dniem walczymy o lepszą przyszlosc dla naszych dzieci. Bez narkotykow i bez alkoholu.!

Ale to moje zdanie.

Gdyby mój mąż miał problem, walczyłabym dokładnie tak samo jak Ty. Tymczasowe wyrzeczenia, nawet jeśli trwają rok lub dłużej, ponosi się w imię lat , które potem mogą byc szczęśliwe. A często też po to, żeby uratowac życie. U mnie w rodzinie wygląda to tak, że ta druga osoba tkwi w schematach i sama też nie umie nazwac alkoholizmu alkoholizmem. Poza tym skoro nie ma w domu awantur (taki charakter co to wypije i pokornie idzie spac), to problemu też nie. Zamiata się problem pod dywan. Tak więc jeszcze raz wyrazy szacunku.

IWA: świetnie usystematyzowany podział. Tak by to mogło wyglądac.

Tak w ogóle IWA zwróciła moją uwagę na jeszcze jeden aspekt. Ten katalog musi byc naprawdę wyczerpującą kopalnią wiedzy. Nie ogólniki i często sprzeczne informacje, jak to ma miejsce np. w przypadku czasopism dla rodziców. Spore wyzwanie, droga Redakcjo ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

Odnośnik do komentarza

Samhain

Tak w ogóle IWA zwróciła moją uwagę na jeszcze jeden aspekt. Ten katalog musi byc naprawdę wyczerpującą kopalnią wiedzy. Nie ogólniki i często sprzeczne informacje, jak to ma miejsce np. w przypadku czasopism dla rodziców. Spore wyzwanie, droga Redakcjo ;)

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się otworzyć ten wątek, bo rzeczywiście zwracacie nasza uwagę na aspekty, które początkowo nie przyszły nam do głowy i obiecujemy, że wszystko rozważymy. Jak zauważyła Samhain, katalog musi być wyczerpującą kopalnią wiedzy i dokładnie taki jest nasz cel. Wadą tego podejścia jest jednak fakt, że prace idą raczej powoli, bo stawiamy na jakość prezentowanych produktów i usług, a nie ich ilość. Katalog jeszcze przez długi czas będzie systematycznie rozwijany, ale wszystkiego od razu nie damy rady zrobić. Na początek skupiliśmy się na najważniejszych grupach produktów, w kolejnej fazie będziemy rozwijać usługi i zaczniemy od szpitali położniczych. W planach na pewno mamy również dział opieki nad dzieckiem, gdzie umieścimy opisy przedszkoli, żłobków, klubów malucha.

Jeśli chodzi o WIELKI START katalogu to prosimy o cierpliwość. Chcemy Wam udostępnić katalog w początkowej fazie rozwoju, jeśli chodzi o ilość kategorii, ale już taki, z którego będzie można być dumnym, a to wymaga jeszcze trochę pracy, bo ciągle ulepszamy różne jego aspekty.

Odnośnik do komentarza

Samhain

Droga Redakcjo!
A może by tak ranking szpitali zrobić w formie ankiety z gotowymi polami do zaznaczenia, ale też z możliwością wpisania własnych uwag? Ja tam np. jestem gadatliwa, ale nie wszystkie mamy tak mają. Wystarczyłoby wpisać dane placówki, a później już tylko klikać. I zaznaczenie którejś opcji to przyznanie np. gwiazdki. Byłoby przejrzyście i bez niedomówień, że przy opisie pominięto jakąś kwestię.

Przepraszamy za zwłokę w odniesieniu do tej kwestii, w przedświątecznym roztargnieniu, jakoś ciągle zapominaliśmy odpisać na ten konkretny fragment :) Jeśli chodzi o ankiety dot. szpitali położniczych to mamy je tutaj Szpitale położnicze - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl :)

W katalogu skupimy się bardziej na zaprezentowaniu danej placówki, czyli opiszemy (grupując informacje) co taki szpital oferuje. Natomiast jeśli chodzi o opinie to już wszystko w Waszych rękach, czyli wszystkich kobiet, które daną placówkę odwiedziły i mogę się wypowiedzieć, jak tam jest NAPRAWDĘ ;)

Odnośnik do komentarza

Chcielibyśmy jeszcze wrócić do wypowiedzi IWY23 :)

IWA23
Ja myślę, że to [poradnie, instytucje pomagające zwalczyć nadużywanie narkotyków, alkoholu, ośrodki typu MONAR, domy samotnych matek, domy dla bezdomnych itp. - przyp. Redakcji] powinno się znaleźć w katalogu tak jak pbmarys napisała, z katalogu będzie więcej osób korzystać, więcej osób zaglądać i można umieścić w kategorii usługi, zatytułować "pomoc" i tam zrobić podkategorie
- fundacje
- poradnie
- domy samotnych matek
- okna życia
(...) i tak jak wcześniejszym poście napisałam pod każdym takim instytutem napisać adres, tel, fax, str.internetowa, będzie to bardzo pomocne dla tych, co by musieli sami skorzystać lub by chcieli komuś pomóc.

(...) dlaczego by nie uwzględnić poradni, fundacji itp. To tez dla rodziców z myślą o dziecku, fundacje co mają pod sobą dzieci którym pomagają w leczeniu/rehabilitacji jest to dla dzieci i rodziców, poradnie tak samo pozwalają walczyć z nałogiem - zdrowy rodzić szczęśliwe dziecko i na odwrót szczęśliwi rodzice kiedy dzieci nie są uzależnione, domy samotnej matki to nie tylko dla młodej dziewczyny co wpadła i rodzice ja wyrzucili ale też dla kobiet co tkwią w toksycznym związku.

Katalog produktów i usług - usługa nie tylko kojarzy mi się z lekarzem/opiekunką/, z panią do pomocy w domu, ale też żłobki, przedszkola, sanatoria dla dzieci, szkoły rodzenia, położne, kluby dla maluchów oraz z różnymi instytucjami które mogą nam pomóc w ciężkich sytuacjach.
Z tym wszystkim, co napisałaś się zgadzamy i uwzględniamy to w naszych planach. Jednak pragniemy uprzedzić, że na razie skoncentrowaliśmy się nad kreowaniem prezentacji SZPITALI POŁOŻNICZYCH. Ten element na pewno wejdzie do katalogu produktów i usług, bo od początku mieliśmy go w swoich planach i dlatego pytaliśmy Was o to, jak wyobrażacie sobie prezentację takiej placówki, czyli szpitala położniczego. I nadal ciągle czekamy na Wasze pomysły odnośnie prezentowania w katalogu szpitali położniczych. Nie zarzekamy się jednak, że nie uwzględnimy również Twojej propozycji, bo jest całkiem sensowna i pomocna dla wielu rodzin. Pragniemy jednak tylko uprzedzić, że na pewno w początkowej wersji katalogu takie rzeczy jeszcze nie zostaną zrobione, bo na wszystko potrzebujemy czasu... Z czasem jednak nasz katalog będziemy rozbudowywać i na pewno Twoją sugestię weźmiemy pod uwagę, w jakim kierunku można by pójść w usługach. W końcu ma to być katalog zgodny z Waszymi oczekiwaniami :) Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...