Skocz do zawartości
Forum

UWAGA! Porwano 6-miesięczną dziewczynkę!!!


wieloryb

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że doszło do tej tragedii, że wszystko toczy się tak długo- sprawa powinna być dużo szybciej wyjaśniona. Po co byli w programie Rozmowy w toku? Czemu nikt im nie pomógł gdy Madzia jeszcze żyła?Teraz pisze się, że były problemy rodzinne, matka która wytykała córce jej wczesne macierzyństwo, teściowa która życzyła szybkiego rozwodu?ogólnie patologia chyba dodatkowo. Młode matki powinny być objęte jakimś dodatkowym nadzorem żeby nie było więcej takich tragedii. Chociaż 22 lata to już nie taka młoda..Usprawiedliwić Katarzyny nie można w żaden sposób i chyba widać że ma coś na sumieniu. A jak zapobiec tragedii dzieciobójstwa ?

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3p95p53lm.png]Tekst linka[/url][/url]]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/klz98ribqbkijq4m.png]Tekst linka[/url][url=[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w

Odnośnik do komentarza

jakaś ta sprawa ze zniknięciem dziwna... niby zniknęłam między 5 a 9 rano, a to co on nie wiedział, ze jej nie ma?? dopiero jak nie zgłosiła siena badanie wariografem - swoja drogą to po cholerę to badanie miało być, miało być robione przez iegłego wynajętego przez Rutkowskiego i dostarczone do prokuratury, adla nich coś takiego nie ma żadnego znaczenia.
Niby ktoś jej pomagał w zniknięciu, to co Bartek nie słyszał, ze ona siępakuje, że ktoś chodzi po mieskzaniu? a gdzie ta ochrona od Rutkowskiego?
swoja droga jak kogoś w domu dorosłego nie ma to dopiero po 48 godzinach przyjmują zgłoszenie.
a może w zniknięciu pomogli oni?? pomogli uciec, bo sprawa robi się jeszcze bardziej niejasna..?/
mój mąż już dawno powiedział: niech oni dalej wtakim tempie działają to im państwo W znikną na dobre..
o 15:30 kolejna szopka z konferncją rutkowskiego..

Odnośnik do komentarza

Oglądałam niedawno urywek na tvn24.Wypowiadała się mama Bartka.I już nie była przyjaźnie nastawiona do Katarzyny W.Nie broniła jej, a wręcz przeciwnie -stwierdziła że nie wie po co Bartuś z nią jest.

Ta sytuacja jest lepsza niż Karnawał w Rio.Tą ucieczką pokazała że jednak prawda jest całkowicie inna niż ta gdzie wszędzie opisują.Bo przecież gdyby tak było-bez problemu by się zgodziła na badanie wariografem.

Po co ten cyrk w RwT, i innych programach...

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

UCIECZKA... a gdzie Ona mogła by uciec skoro cały świat zna tą chistorie. W każdym zakądku świata mieszkają Polacy, każdy zna jej morde. Z najdą ją szybko niech tylko ten ryj wystawi za okno :36_2_16:
A z drugiej strony tak jak pisałam długo przed jej wyjśćiem z aresztu... pewnie popełni samobujstwo tylko że moim zdaniej Bartuś jej w tym wszystkim pomożę :lup:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oopsy Daisy
Oglądałam niedawno urywek na tvn24.Wypowiadała się mama Bartka.I już nie była przyjaźnie nastawiona do Katarzyny W.Nie broniła jej, a wręcz przeciwnie -stwierdziła że nie wie po co Bartuś z nią jest.

Ta sytuacja jest lepsza niż Karnawał w Rio.Tą ucieczką pokazała że jednak prawda jest całkowicie inna niż ta gdzie wszędzie opisują.Bo przecież gdyby tak było-bez problemu by się zgodziła na badanie wariografem.

Po co ten cyrk w RwT, i innych programach...

kurcze szukam na intenrecie wypowiedz matki Bartka i nie moge znalezc
naprawde cyrk na kolkach:read:

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Oopsy Daisy
Oglądałam niedawno urywek na tvn24.Wypowiadała się mama Bartka.I już nie była przyjaźnie nastawiona do Katarzyny W.Nie broniła jej, a wręcz przeciwnie -stwierdziła że nie wie po co Bartuś z nią jest.

Ta sytuacja jest lepsza niż Karnawał w Rio.Tą ucieczką pokazała że jednak prawda jest całkowicie inna niż ta gdzie wszędzie opisują.Bo przecież gdyby tak było-bez problemu by się zgodziła na badanie wariografem.

Po co ten cyrk w RwT, i innych programach...

kurcze szukam na intenrecie wypowiedz matki Bartka i nie moge znalezc
naprawde cyrk na kolkach:read:

Wypowiedz babci Madzi.
"Uciekła, co można myśleć?" - Najnowsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 04.04.2012

Odnośnik do komentarza

ale ona je zabiła,...."nieumyslnie" i taki ma postawion zarzut......

ja nie widzialam ani konferencji i dopiero z postu anny :) wiem ze ją znalezli.....

mnie sie wydaje że Rutkowski musi dostawac dobry hajs bo jakos tak broni tego Bartka i jego rodzinke.....
ciekawe co oni by bez nigo zrobili.....on sie albo za nich wypowiada albo uczy ich co mają mowic.....pajace!!

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Nie przebadają bo to nie prokuratura miała ją przebadać tylko Rutkowski,nie aresztują bo ona była poszukiwana jako osoba zaginiona a nie zbiegła,bo ona nie wstawiła się na spotkanie z Rutkowskim a nie z prokuratura,a to spotkanie jest traktowane jako prywatne i prokurature to nie obchodzi z kim ona się umawia.Znaleźli złożyła stosowne wyjaśnienie i już.

Odnośnik do komentarza

panna'em

mnie sie wydaje że Rutkowski musi dostawac dobry hajs bo jakos tak broni tego Bartka i jego rodzinke.....
ciekawe co oni by bez nigo zrobili.....on sie albo za nich wypowiada albo uczy ich co mają mowic.....pajace!!

Myślę, że kasy mu nie zapłacili za dużo bo raczej oni jej nie mieli. Rutkowski wierzył że to wypadek i chciał sobie dobrą reklamę zrobić, a teraz jak zobaczył o co kaman to się szybko wycofał

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3p95p53lm.png]Tekst linka[/url][/url]]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/klz98ribqbkijq4m.png]Tekst linka[/url][url=[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w

Odnośnik do komentarza

ha ha ha ... ale ją pojechali :8_2_96:

Hołyst zwracał zaś uwagę, że wariografu nie da się oszukać. Jego zdaniem nie udałoby się to również Katarzynie W. - Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej poziom - w cudzysłowie - inteligencję i jej, że tak się wyrażę, możliwości umysłowe, które są - przepraszam - żadne, to gdzie można mówić o jakiejś taktyce wprowadzania w błąd organów ścigania przy badaniu wariograficznym - oświadczył.

cały artykuł:
"Ucieczka Katarzyny W. tylko medialna" - Najnowsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 04.04.2012

Odnośnik do komentarza

Agnieszka78K
panna'em

mnie sie wydaje że Rutkowski musi dostawac dobry hajs bo jakos tak broni tego Bartka i jego rodzinke.....
ciekawe co oni by bez nigo zrobili.....on sie albo za nich wypowiada albo uczy ich co mają mowic.....pajace!!

Myślę, że kasy mu nie zapłacili za dużo bo raczej oni jej nie mieli. Rutkowski wierzył że to wypadek i chciał sobie dobrą reklamę zrobić, a teraz jak zobaczył o co kaman to się szybko wycofał

w takim razie gratuluje mu głupoty!!! przeciez on nie potrzebowal reklamy, ludzie zglaszali sie do niego i bez telewizyjnych show!! Jednym pomagał w odnalezieniu bliskich a innym w robieniu przekretow na duza kase.....a rodzinie W. chyba pomogł sie "wylansować" bo teraz wszedzie tylko o nich......

tak jak przeczytalam w jakims artykule....Kaśka chciala sie wyrwać do wielkiego świata....no to sie wyrwała....:Szok:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

a widziałyscie to??

Za sześć, siedem tygodni prokuratura przedstawi matce Madzi mocne dowody. Wtedy ona pęknie, zacznie mówić prawdę. Wskaże winnych śmierci jej dziecka. Ona będzie ofiarą tej tragedii - przewiduje jasnowidz Krzysztof Jackowski w "Super Expressie".

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: matka Madzi "pęknie" i ujawni prawdę - Wiadomości - WP.PL

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

panna'em
a widziałyscie to??

Za sześć, siedem tygodni prokuratura przedstawi matce Madzi mocne dowody. Wtedy ona pęknie, zacznie mówić prawdę. Wskaże winnych śmierci jej dziecka. Ona będzie ofiarą tej tragedii - przewiduje jasnowidz Krzysztof Jackowski w "Super Expressie".

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: matka Madzi "pęknie" i ujawni prawdę - Wiadomości - WP.PL

Ja nie wiem jak można dziecko karmić, przebierać opiekować się nim na codzień widzieć jak rośnie się uśmiecha i nas kocha a między czasie sprawdzać w necie ceny trumny dla niemowlaka, planować morderstwo z simną krwią. KU*** mać ja ryczę jak czytam takie rzeczy a co dopiero robić. Komu przu zdrowych zmysłach przychodzi taki pomysł jak sprawdzanie cen trumien dla niemowlaka? To jakieś chore wszystko! Poje** oboje poje**...

Odnośnik do komentarza

cała ta sprawa to jakis Matrix
nikt nie wie o co tu chodzi....ludzie siedzą niewinnie w więzieniu,bo pomyłka,albo za pierdoły
a tu dwójka gówniarzy oszukiwała,wprowadziła w błąd policje i nic....bawią się w najlepsze i bryluja w tv. a Rutkowski stracił w moich oczach i nie wiem jaki ma w tym interes,po co ich nadal "ochrania",rodzina Bartka nie jest tak bogata by opłacić Rutkowskiego .
ta ucieczka Kaśki to tez jakis cyrk-niby ludzie Rutkowskiego pilnują państwa W,a tu Kasia znika i nikt nic nie wie....a sama "super mamusia" odnajduje się w Sosnowcu z matką....
nawet w "moda na sukces" takich hopów nie ma

po co Rutkowski chciał ich poddać badaniu skoro ono nie było by nic warte,a moze miało pokazać ,że para jest czysta....nawet badania wariografem mozna się nauczyć-nie jednemu sie udało oszukać maszynę

jestem calą sprawą zniesmaczona ....dziecko nie żyje a nikt nic nie robi
prokurator to chyba śpi....wszyscy widzą ile jest niejasności i że sam Bartek się miesza w zeznaniach ale nie postawiono mu zarzutów,

tyle sie krzyczy o ochronie zycia,ale tylko tego płodowe,tylko to obchodzi polityków
dziecko które sie urodziło i w niewyjaśnionych okolicznościach zginęło to nic
a rodzice "w żałobie" zmieniają co róż fryzury,kupują nowe ciuchy ,mieszkają w apartamencie i jeżdżą limuzyną ....i dodatkowo jeżdżą na wycieczki,zwiedzają,pozują do zdjęć....wiem,że różnie sie przechodzi żałobę-ale ta w ich wykonaniu to jakiś horror

już nawet po za granicami kraju dyskutuje się na temat tej parki
chcieli sie wyrwać z biedy,lepszego zycia i maja co chcieli
chcieli sie pozbyć problemu i sie pozbyli

i tej historii tragiczne jest tylko jedno...mała Madzia
6 miesięczna dziewczynka ,która pojawiła sie na swiecie niechciana przez rodziców,nikt nie cieszył się z jej pojawienia,nie był dumny z jej rozwoju.....jak każde dziecko pokładała ufność w matce,ale ta ufność ja zabiła
bo Kasia wolała bawić się i błyszczeć niż karmić,przewijać i opiekować się córką

i sama nie wiem może lepiej by było gdyby sie wyskrobała....bo dziecka i tak nie ma
a nie wiadomo ile wycierpiała ta kruszynka przed tym nim poszła do nieba

i oby tylko nie okazało sie ,że matka pochowała ja zywcem

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...