Skocz do zawartości
Forum

UWAGA! Porwano 6-miesięczną dziewczynkę!!!


wieloryb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaaarolina

Ehh daj spokoj ja juz tego ogladac nie moge...jeszcze puscili filmik z ta mala Magda...no masakra jak mozna takie sliczne malenstwo skrzywdzic! Nawet jakby to byl nieszczesliwy wypadek to wyobrazacie sobie wyniesc cialko swojego dziecka gdzies do parku pod drzewo...no nie moge tego pojac po prostu...

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

panna'em
oderwac sie nie moge :whistle:

w tv non stop pokazują te nagrania z matka Madzi....jak blaga o oddanie dziecka jej "Madziulki", ze byla ich perełką, że chyba nie wiemy co to znaczy jak sie nie wie co sie z dzieckiem dzieje....normalnie az w dupie szczypie jak sie to slucha.....zaklamna sucz jednawiem i tez jej uwierzylam a teraz?

Odnośnik do komentarza
Gość kaaarolina

To prawda szok...jak mozna ukrywac cos takiego i tak spokojnie o tym mowic...jak by mi dziecko porwali to bym chyba padla trupem na miejscu. nie mowiac juz o nieszczesliwym wypadku...wtedy to juz w ogole nie moglabym chyba normalnie funkcjonowac a ona jeszcze ulotki drukowala i mowila o swojej perelce...no po prostu wymiekam. co za ludzie chodza po tym swiecie...przerazajace

Odnośnik do komentarza

kaaarolina
To prawda szok...jak mozna ukrywac cos takiego i tak spokojnie o tym mowic...jak by mi dziecko porwali to bym chyba padla trupem na miejscu. nie mowiac juz o nieszczesliwym wypadku...wtedy to juz w ogole nie moglabym chyba normalnie funkcjonowac a ona jeszcze ulotki drukowala i mowila o swojej perelce...no po prostu wymiekam. co za ludzie chodza po tym swiecie...przerazajace

to nie są ludzie, człowiek ma uczucia a to jest jakiś dołam, nie można tego czegoś nazwać nawet zwierzęciem bo zwierzęta kochają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...