Skocz do zawartości
Forum

Koszmary nocne


cohenna

Rekomendowane odpowiedzi

Chciała bym się dowiedzieć jak mogę pozbyć się koszmarów nocnych. Kiedyś (troszkę lepiej jak rok temu) byłam źle potraktowana na porodówce i od tamtej pory śni mi się to po nocach. Budzę sie z płaczem i niemogę już zasnąć. Nie wiem co mam robić. Jak zapomnieć o tym co było. proszę o jakąś radę.
http://parenting.pl/szpitale/2322-unikajcie-lubartowa.html
Tu kiedyś to opisałam.....może to w czymś pomoże???

Odnośnik do komentarza

Droga Mamo!
Rok czasu to dlugo. Zapewne jest juz Pani bardzo zmęczona trwajacą bezsennoscią i nękającymi ją wspomnieniami... Dzieje się tak dlatego, że ciągle żyje Pani tamtymi przykrymi wydarzeniami i o ile radzi sobie Pani z nimi w codziennym rytmie zajeć, to powracają w projekcjach sennych.
Uważam, iż konieczne jest poddanie się systematycznej opiece psychologa w miejscu zamieszkania, który pomoże Pani przeanalizować całą sytuację i uporać się z przykrymi wspomnieniami. Niestety nie jest to możliwe w formie internetowej...
Proszę rozważyć moją propozycję. Samej będzie Pani bardzo trudno sobie pomóc, szczególnie, że taka sytuacja trwa już tak długo. A przecież wypoczynek i spokojny sen jest Pani bardzo potrzebny!
Rodosna Mama, to Mama wypoczęta :)

Życzę szybkiego Powrotu do formy i Spokojnych Snów!
Pozdrawiam Serdecznie!

A.Żurakowska

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...