Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki
Ja padnieta jestem strasznie chodzę i ziewam ,a tu przydałoby sie w domu ogarnąc ale już chyba nie mam zapasów energii.
No właśnie gdzie ta nasza Koralowa????????????????????????
Co do zmian to jutro coś ma być w wyborczej ale zabijcie mnie nie wiem co usłyszałam tylko coś na temat ale już zapomniałam he he.
Oj te imprezy ,mnie już nikt nie wyciągnie siłą ,wole gdzieś pojechać pochodzić po górkach i odpoczywać. Ciekawe czy uda nam się w tym roku gdzieś wyskoczyć z maleństwem.

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Ja teraz tez pijam sporadycznie - jak już to taką latte. Ale mój luby pija bardzo mocne kawy sypane - ekspress kupiony zostal z myślą o mnie. Udało mi się go jednak namówić, żeby przerzucił się na kawę z ekspressu jednak przyznam, że mamy mały kryzys finansowy i kupienie kawy za min. 70-80 zł to trochę za drogo.
Może jest coś tańszego i wypróbowanego...

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9hgk32aeqe.png

Odnośnik do komentarza

Małgośka35
a nie są przezroczyste? Albo takie błyszczące po naciągnięciu??

no właśnie nie są błyszczące! a ja chcę ze sporą domieszką lycry jako spodnie do elegantszych tunik - więc jak gdzieś wyhaczycie takie to proszę pamiętać

mpearl
a ja pofryzjerowo i mega niezadowolona

zawsze tak mam :(
nie trafiłam chyba jeszcze na swojego fryzjera...
zawsze wyjdę z czymś innym niż zamierzałam...
ostatnio miałam mieć brązowe i wyrównane i wyszłam z miedzianymi i postrzępionymi

Małgośka35
i wzięłam się za sprzątanie:)

ja się tak wzruszyłam dziś że sama sobie obiad zrobiłam (przeważnie mi się nie chce i zapycham kanapkę) że skończyłam prawie całą garderobe...
pawlacze zostały

Małgośka35
wcześniej słyszałam gdzieś w TV że becikowe ma być uzależnione od wysokości dochodów.

z tego co mi mama ostatnio nadawała (przyznaję że słuchałam tylko jednym uchem) to tak właśnie ma być i mnie niniejszym zabrali

Małgośka35
Wiem, że z kolejnym tematem wyskoczę jak filip z konopi ale czy macie może ciśnieniowy ekspress do kawy - a dokładniej chodzi mi o dobrą kawę ziarnistą w rozsądnej cenie.

wstyd się przyznać zostawiłam przy sprzedazy starego mieszkania... dostałam w prezencie slubnym i przez 3 lata uzylam raz...

kodomo
No właśnie gdzie ta nasza Koralowa????????????????????????
[...]Ciekawe czy uda nam się w tym roku gdzieś wyskoczyć z maleństwem.

no wlasnie gdzie??????:(
mnie sie marzy chociaz w kwietniu/maju moze? jak nie bede jeszcze mega ciezka...
bo z maluchem to w tym roku to chyba nie wczesniej jak wrzesien/pazdziernik? a jesien ma byc brzydka :(

Małgośka35
Kolejny temat :D
Czy produkują wózki terenowe dla dzieci?? Bo ja na wsi nie mam chodników - tylko pola i lasy:D Same wertepy i koleiny :Padnięty:

wiesz co - słyszałam że mikrus się sprawdza na takich trasach! i cenowo jest baaaaardzo przystepny i gondolka duża

Małgośka35
Będę się żegnała - oczy zaczynają mi się kleić i zgaga dokucza.
Kolorowych snów dziewczyny i do jutra.

drej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus

ciri daj linka do tych leginsów:)

ja kupiłam te:
-30% CIĄŻOWE LEGGINSY GETRY LEGINSY PANELEM roz.M (2195095213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale od razu mówię że to zwykła rozciągliwa bawełna...dresowa... :( chciałam coś bardziej wyjściowego
w tamtej ciązy raz udało mi się na allegro upolować lycrowe - takie elegantsze ale teraz ich już nie ma :( a te moje się rozłażą

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

mój małż właśnie gdzieś wyczytał że dziecko już słyszy i ma się przyzwyczaić do głosu tatusia...
więc co robi? prowadzi z moim brzuchem monologi...
na dzień dzisiejszy były przewidziane dialogi z gwiezdnych wojen... oczywiście po angielsku i z odpowiednią modulacją głosu... biedny ten mój syn :D

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

kodomo
Hej dziewczynki
Ja padnieta jestem strasznie chodzę i ziewam ,a tu przydałoby sie w domu ogarnąc ale już chyba nie mam zapasów energii.
No właśnie gdzie ta nasza Koralowa????????????????????????
Co do zmian to jutro coś ma być w wyborczej ale zabijcie mnie nie wiem co usłyszałam tylko coś na temat ale już zapomniałam he he.
Oj te imprezy ,mnie już nikt nie wyciągnie siłą ,wole gdzieś pojechać pochodzić po górkach i odpoczywać. Ciekawe czy uda nam się w tym roku gdzieś wyskoczyć z maleństwem.

jest tak ze jesli zarabiasz wiecej niz 85 000 rcznie to Ci sie becikowe nie nalezy
no i musisz miec zaswiadczenie ze byłas u lekarza przed 10 czy 12 tygodniem ciazy
nie wiem czy juz wprowadzili czy maja wprowadzic ze lekarz musi potwerdzic ze bylas badana conajmniej raz w kazdym trymestrze ciazy

Odnośnik do komentarza

Małgośka35
Ja teraz tez pijam sporadycznie - jak już to taką latte. Ale mój luby pija bardzo mocne kawy sypane - ekspress kupiony zostal z myślą o mnie. Udało mi się go jednak namówić, żeby przerzucił się na kawę z ekspressu jednak przyznam, że mamy mały kryzys finansowy i kupienie kawy za min. 70-80 zł to trochę za drogo.
Może jest coś tańszego i wypróbowanego...

ja mam niedrogi ekspres na kawe mielona, nie zam sie bo kawy nie pije:) jak juz to inka ale to tez musi byc swieto:) a mam ekspres bo tesciowie nam dali bo u nich sie tylko kurzyl i u nas w sumie tez, uzywam jak mam gosci i daje zwykla sypana kawe. . . .

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
a jesli chodzi o wertepy to duze dmuchane koła i najlepiej skterne to sie przydaje wszedzie i na wsi i w miescie:)

no wlasnie podobno nie - jak czytałam o tym mikrusie (miał bardzo dobre opinie w necie przy niskiej cenie i mnie to zaciekawiło) to było wlasnie ze w miescie skretne kółka a na wsi skretne osie czy coś takiego

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
ciri najlepiej isc d sklepu i urzadzic sobie przejażdżkę:D

super sa te leginsy!! zaraz zamówie:)

mi to nikt nie zaplaci, ostatnio wyjeb*** mnie z pracy
co do przejażdżki to się zgadzam... mnie się np po sklepie najgorzej jeździło tymi wózkami które moje kolezanki najbardziej polecały.... więc to zależy od osoby prowadzącej ;-)
getry są naprawdę fajne - bo nie są przezroczyste ale też nie są grube - więc będą fajne jak się cieplej zrobi też - ja jeszcze zamówię czarne i jakieś krótkie u nich

ciężarną wypiep...li??? debile
u mnie póki co przeorganizowali pół firmy ale nawet jak zlikwidowali mój dział to mnie na liście płac mają :D

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09k5wmt7c62.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...