Skocz do zawartości
Forum

Zle sie czuje


Gość ona 15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaaarolina

Mi tez pomagały sucharki i wbrew pozorom pepsi:) nie pilam jej duzo zeby nie mieć właśnie zgagi ale jak było bardzo zle to pare lyczkow przynosiło ulgę.

Co do jazdy komunikacja miejska to był tez mój koszmar, do lekarza miałam 15min autobusem i tez jechalam na 3 razy tylko ze mi nie było niedobrze a duszno i słabo po prostu koszmar, najczęściej wysiadalam cała zlana zimnym potem z biała plama przed oczami...masakra!

Odnośnik do komentarza

katarzyna1234
marzen@ czasami mdłości nieustępują przez całą ciążę i jesteśmy zdatne tylko walczyć z nią...:)

Tak, masz rację, ale nie zdarza się to zbyt często. Zwykle jednak mdłości przechodzą po czternastym tygodniu :D

krolowa_angielska
Koralowa
dziewczyna ma 15 lat więc może nie wiedzieć niektórych rzeczy...

Dlatego właśnie jej doradzamy... Między innymi po to jest to forum żeby sobie pomóc:)

Wiek nie ma tu nic do rzeczy, sa matki trzydziestolatki, których wiedza też nie jest zbyt duża. I tak jak pisze krolowa po to jest forum i po to Ona zadała pytanie, żeby jej doradzić.

Odnośnik do komentarza

na wymioty raczej nic ci nie pomoże, mnie przez ostatnie 2 mies męczyły prawie codziennie, raz z rana raz z wieczora, i tez byłam zmęczona, mogę ci poradzić żebyś piła sporo wody aby organizm się nie odwodnił, i jak tylko masz możliwość np jak córcia śpi to ty również, wiem żę ci ciężko bo dziecko maleńkie i musisz o nie dbac ale o siebie też, ja często tak po godz 16-17 raczej już nic nie jadłam, bo jak coś zjadłam to wymiotowałam, piję sporo wody, i staram się obserwować po czym mi niedobrze a po czym czuję się lepiej, jadaj małe porcje a częściej.
Ja powoli zaczynam czuć się coraz lepiej i tobie życzę tego samego.
Dbaj o siebie. POZDRAWIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...